Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

st2
13. feb 2012

@lienkalienocka no ja mam doveru a podanu ziadost, teda dufam ze car ju tam poslal
coooo ako ze ziadosti neprijamju, to mozu 😕 😕 😕 😕

tinasc
13. feb 2012

@valentina10 ak ti IUI vyjde podľa výsledkov krvi a sona na víkend, spravia ho aj cez víkend... bežné kontroly ako odber krvi, alebo sono v prípade IUI iba cez týždeň...

lienkalienocka
13. feb 2012

@st2 akoze poslat ich mozes. ja som teraz cakala tri tyzdne, lebo dr mi hovoril ze ich neschvaluju. dnes som volala a uz ju mam prist zajtra podpisat. ze uz maju nejake nove papiere tak som zvedava 😉 ze aaaaaa ide to tuhehto 😀 a kedy si si ju podavala?

st2
13. feb 2012

@lienkalienocka no my sme ju podpisovali (teda ja) zaciatkom januara ale ze este sme museli absolvovat navstevu urologa ze aby to poistovna radsej kvoli tomu nevratila, tak neviem ci to posielali hned alebo cakali kym budeme mat to vysetrenie hotove (lebo to bolo v ramci ich budovy cize ich lekar) a az potom to posielali, ale ked tak pocitam ze to poslali prvy februarovy tyzden, cize pocitam tam ze teraz je druhy tyzden este len, takze cakam co a ako

lienkalienocka
13. feb 2012

@st2 hej, aj od nas chceli vysetrenie a posielaju to asi az s tym vysetrenim. cize este take 2-3 tyzdne. drzim palce nech to je co najskor a nech to vyjde. dufam ze to aj mne schvalia 😅

st2
13. feb 2012

@lienkalienocka tak potom 30.1 sme absolvovali vysetrenie, vo stvrtok bol este mm na krv u nich v centre tak pocitam ze to poslali dalsi pondelok a dnes je tyzden teda este len, takze este casuuuuu a casu, ved vraveli ze to trva 4-6 tyzdnov 😝

lienkalienocka
13. feb 2012

@st2 fu, tak vela? nech si pohnu, nech to stihnem co najskor 😀 oni si davaju nacas 😠

st2
13. feb 2012

@lienkalienocka no nam tak vraveli v centre ze 4-6

lienkalienocka
13. feb 2012

@st2 mne zas hovorili ze do mesiaca 😀 tak je to tak nejako medzi 😉

st2
13. feb 2012

@lienkalienocka tak budeme brat tie 4 tyzdne do znamena do mesiaca, a tie zvysne dva im dame rezrvu kdyby neco 😀

lienkalienocka
13. feb 2012

@st2 spravne povedane 😉 asi poslem ujovi nejaku tatianu nech sa pohne 😀

st2
13. feb 2012

@lienkalienocka a ja tete majke studentsku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lienkalienocka
13. feb 2012

@st2 a vrati sa cokolada aj s odkazom: mam radsej... milku alebo neviem si spomenut ake su este bonboniery 😀 ze jaka drzost 😀

nelly3
14. feb 2012

baby po 14 hod mam na ake tel. cislo volat do gyn fivu? rano mi brali krv. diky moc

katla
14. feb 2012

@nelly3 02 / 50 10 29 23

sanel
14. feb 2012

@annamary27 ahoj vcera mi dali dole vajicka mala som dve ale ani jedno sa neoplodnilo neviem co je v takom pripade dalej napis

annamary27
14. feb 2012

@sanel ahoj,tak to mi je ľúto,ďalej by bol asi ďaľší pokus IVF a možno by Ti mali zmeniť injekcie alebo dávkovanie,aby bol odber vajíčok úspešnejší,ale možno Ti v centre navrhnú aj iné dodatočné vyšetrenia,aby bol ďaľší pokus celkovo lepší.

sanel
14. feb 2012

@annamary27 uz som mala ine inekcie lebo pri kratkom protokole mi nezabrali tieto boli lepsie aspon dve jedno bolo zrele len sa neoplodnilo povedali ze sa mam objednat na dalsiu konzultaciu rozmislam ze poidem inam uz sa milili dost 😒

valentina10
14. feb 2012

@tinasc Dakujeem, idem tam zajtra na krv rano, tak uvidim..

valentina10
14. feb 2012

len priechodnost,..nic sa neboj... preberies sa cca. po hodine a potom uz len pospavas a vegetis🙂
Trosku sa bolis, ale nic strasne..hlavne si nezabudnu doniest po laparke teplaky, alebo volnejsie nohavice, lebo brusko budes mat citlive a hlavne veeeeeeeelke..
Ja som tam mala rifle a isla som veru do auta druhy den rozopnuta.. NIC SA NEBOJ🙂)

valentina10
14. feb 2012

@nelly3 ahoj, no dufam, ze si sa dovolala do GF🙂
ja idem na krv zajtra.... ako to prosim Ta prebehlo? Cakala si dlho? Mas uz aj ostatne kroky (iui, ivf) naplanovane?

valentina10
14. feb 2012

@mistisa juuj....dala som to inde..
len priechodnost,..nic sa neboj... preberies sa cca. po hodine a potom uz len pospavas a vegetis🙂
Trosku sa bolis, ale nic strasne..hlavne si nezabudnu doniest po laparke teplaky, alebo volnejsie nohavice, lebo brusko budes mat citlive a hlavne veeeeeeeelke..
Ja som tam mala rifle a isla som veru do auta druhy den rozopnuta.. NIC SA NEBOJ🙂)

elise
14. feb 2012

@sanel kolko simala u nich pokusov? kto tije v centre lekár?

mistisa
14. feb 2012

@valentina10 no pekne chacha-tak to asi fakt teplaky 🙂 no uz nech je to za mnou a bude dobre.ale tak stale si hovorim co neurobim pre nase male buduce babenko 🙂 strach je ale tak kopec bab to mate za sebou.zvladnem to aj ja 🙂 dakujem moc moja 🙂

sanel
14. feb 2012

@elise prva konzultacia ziadny velky problem najprv chcel iui potom nie tak kratky protokol lutujeme lieky nezabrali nove lieky 2 vajicka bohuzial sa neoplodnili .......drabek

elise
14. feb 2012

@sanel zdá sa mi to ako keby skušal čo si si pichala? ja sommala fostimon dali mi dlhý protokol a zabralmi celkom dobre a to už mám po 35 ja chodim k harbulákovi

katla
14. feb 2012

Tak a je to v ..... PO 4 dnoch mi klesom HCG z 27 na 0. Kurnik. Ale mrchu som stale nedostala. Neviete ako je to mozne? Kde to potom vsetko je? Ako to, ze to len tak klesne? Stalo sa Vam to? Kurnik, smutni sme ☹

lulu1112
14. feb 2012

Ahojte dievcence, tiez som mala ist na umele oplodnenie, v roku 2008 mi robili laparoskopiu, prechodnost vajecnika a schvalili nam aj ziadost na umele, bo problem bol z manzelovej strany a vraveli nam, ze prirodzene pocat mame velmi malu sancu. Rok nam platila ta ziadost, ale akosi nam to prepadlo, bo som este studovala na vysokej, externe a hovorila som si, ze ked ukoncim skolu, na jesen sa na to dame, lebo ja som riadny stresak a bala som sa, aby sa nieco nestalo. Statnice budem mat teraz koncom marca, mala som plan ist na jesen na umele, riesil nas Harbulak a dievcata, zazrakom sa nam to podarilo, otehotnela som a som v 9 tt, to bol najkrajsi darcek, hlavne pre manzela, ktory dostal pozitivny test na meniny 😀 Cakali sme na to 6 rokov, nie ze by sme na tom makali nejak extra, ale dost dlho nic. Babulky moc vam drzim palce, aby sa vam to vsetkym zadarilo, a nech vam vsetko dobre dopadne a privediete na svet zdrave a krasne babatka 😉 Drzte sa 🙂

sanel
14. feb 2012

@elise najprv som mala fostimon a diferelim a potom mi dva mesiace nedosla menstruacia tak som musela ist tat si ju vyvolat a brala som clostilbergyt tabletky a pergoveris,fostimon,cetrotide inekcie mam 32rokov volala som tam ale drabek je chory tak mi dali termin na novu konzultaciu na 22.2. tak som zvedava co mi povie co sa stalo

nelly3
14. feb 2012

@valentina10
jasne dovolala, ale neviem co myslis, ja uz mam za sebou IVF, este v roku 2009, ale zatial tehu nie som, ale nevadi budem urcite 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre