Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

kikus77
8. okt 2010

@smejko a po kazde si mala dlhy protokol?

smejko
8. okt 2010

@kikus77 ano mala som po oba razy dlhy protokol, diphereline, fostimon

smejko
8. okt 2010

@yeliel cakam na krvicku, ale vyzera to ze ano 😉

kikus77
8. okt 2010

@smejko gratulujem 🙂 Si si robila test alebo uz cakas na druhu krv?

smejko
8. okt 2010

@kikus77 druhu krvicku cakam 🙂

yeliel
8. okt 2010

@smejko jej gratulujem a prezradis nam aj HCG? 😉 😀

kikus77
8. okt 2010

@smejko potom daj vediet 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

smejko
8. okt 2010

takze 10den163 a 14den 729, takze to vyzera dobre, drzte palce Pipinky GF 🙂

kikus77
8. okt 2010

@smejko GRATULUJEM a drzim palce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

yeliel
8. okt 2010

@smejko jej kraasne ti narastlo hcg...gratulujem 😵 🙂

annamary27
8. okt 2010

@lilinka81 ahoj,to akože mi urobili ET a do toho kumbálku som si prešla po svojich a lahla na tú kozu na 20min.

smejko
8. okt 2010

@yeliel dakujem dakujem dakujem 🙂

smejko
8. okt 2010

@kikus77 dakujem mooooc 🙂

misselka77
8. okt 2010

@kikus77 Ahoj, no ja ho beriem iba prvy mesiac, ale predtym som uzivala norprolac asi 3 mesiace. Z toho mi padali strasne vlasy a z tohto mam zasa strasne nalady...

annamary27
8. okt 2010

@lilinka81 to akože po ET som si odkráčala po svojich do toho kumbálu.

misselka77
8. okt 2010

@annamary27 my ideme na pol jedenastu. Prosim ta, tie injekcie si vyzdvihujes v lekarni priamo tam v GF? Lebo som niekde citala, ze aj ich cena sa v roznych lekarnach lisi. Ach taaak. Tak to ho tam asi urcite posle, lebo testy na HIV mu este nerobili.

annamary27
8. okt 2010

@smejko jeho piliny gratulujéééém,krásne čísielka 😀 😀 😀

annamary27
8. okt 2010

@misselka77 aj ked mi robí v tej lekárni bývalá spolužiačka ako magistra,ale ja som sa tam vtedy ani nebola pýtať a dala som si ich objednať u nás doma,ale teraz rozmýšlam,že by som si to vybrala rovno v GF,aby nevedeli u nás,že do toho zasa idem,šak ceny viem aku som predtým platila,tak si to dám najprv zrátať a ked bude velký rozdiel,tak si to vyberiem doma.Ja som platila doma za 2menopury,3diphereliny,2puregony a 3pregnyly 236eur.

hanka1111
8. okt 2010

Ahojte dievčatá. Mne robili ET na operačke tam, kde bolo aj OPU. A ostala som tam normálne ležať, prikryli ma dekou a pekne som si tam hovela. Et mi robil dr. Harbulák a urobil mi uzv aj pred a aj po ET. Som dúfala, že dostanem fotku ale nič sa nekonalo...ale aspoň mi bodku ukázal na uzv. V tom kumbálku som sa len prezliekla, dala papučky a plášť 🙂
Et som mala v stredu 😉
@smejko gratulujem 😀

misselka77
8. okt 2010

@annamary27 vsetky tieto injekcie si si vyberala naraz alebo postupne? ako viem kolko ich budem potrebovat?

annamary27
8. okt 2010

@misselka77 injekcie som vybrala všetky z receptu,lebo nevieš kolko budeš potrebovať,to ti určia na kontrolách,ja som ti písala pred tým balenia.Pichala som 18dní,a ostali mi 3injekcie z dipherelinu,z menopuru 7-tie mi v GF odkupili späť a s Pregnylom bol vtedy problém,lebo bol nejaký výpadok,tak ten mi dala sestrička v GF z ich zásoby.

annamary27
10. okt 2010

ahojte kočky 😀 😎 😵 ako víkendujete?ja sa chystám trochu na vzduch do záhrady,len je stále mokro,tak sa neviem realizovať ešte 😀 Kukávate Československo má talent?

kikus77
10. okt 2010

@yeliel ahoj moja? Ako to zvladli zmrzlinky? Zajtra Ti moc drzim palceky aby mal doktor stastnu ruku 🙂

yeliel
10. okt 2010

@kikus77 ahojcek..dakujem...tak zatial sa rozmrazili vsetky 3 uvidime ako zabojuju do zajtra..1je 2 bunkove a 2 su trojbunkove...

nechsazadari
11. okt 2010

@yeliel - som pár dní nekoníkovala a u Teba takéto novinky 🙂 Tak bublinky už začali cestu za teplúčkom? Držím palce, aby sme ich sledovali cez transfér, pôrod až.....minimálne k promócii 😀

yeliel
11. okt 2010

@nechsazadari jej ahoj,,to je zlate ,,dakujem 😉 😀

lilinka81
11. okt 2010

@annamary27 tak to je bordel,to by sa vobec nemalo !!!! 😠

balinka
11. okt 2010

@lilinka81 ahoj moja.ako sa mas?bola si na konzultacii? 😉

lilinka81
11. okt 2010

@balinka ahoooj,...ano bala a povedala som im ze chcem ich rozmrazit vsetky a ze je to blbost a ze mi aj tak vlozia len 2,lebo mam malo rokov ?! a ze som spontanne otehotnela.Ale budem sa rozpravat este s embryologickou,..takze cakam na mrchu a idem do toho,...a ty? nieco nove?

balinka
11. okt 2010

@lilinka81 ja tiez cakam mrchu,dnes som 20 DC,ale ja dufam,ze uz ju nedostanem 😉 😉 😉 bola som dnes na krvicku na genetiku a minuly tyzden na hematologii,pre istotu,chcem mat vsetko cierne na bielom 😀 a nechcela si vlozit tri?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre