Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dd2112
18. nov 2010

Ahojte pipinky tak už to mám potvrdené na 100% SOM TEHOTNA..,,tak konečne zbohom CAR nebudem tam chodit ,ale Vám všetkým držím palce budem na Vás myslieť a hlavne prepnite na druhý chod v mozgu,majte pozitívne myslenie

annamary27
18. nov 2010

@misselka77 ahojček,tak už doma ležkám,pred chvílkou sme došli,sused mi začal píliť drevo pod oknom,aby som mala atmošku na spanie,ale taká som bdelá,ani po narkóze som nespala,hned sme tam vykecávali ešte s jednou ,,veteránkou´´ v ivf.Takže hlásim,že som zniesla 15vajíčok,dúfam,že budú aj zrelé,zajtra po 11tej volám,že čo a ako.Manžel mal spermiogram lepší ako minule,tak dúfam,že všetko pojde dalej ako má. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
18. nov 2010

@dd2112 gratulujem,ja už ležkám po OPU doma,mala som 15vajíčok 😵 😵 😵 😵 😵

misselka77
18. nov 2010

@annamary27 no teeeda, 15 kuskov, to je pekne ciselko. 😀 😀 😀 Samozrejme, ze to pojde ako ma !!! lezkaj, oddychuj, nestresuj... pozitivne myslenie 😵 😵 😵

@dd2112 gratulujeeeeem 😀 hned mam pozitivne myslenie, ked citam taketo pozitivne spravicky 😵 😵 😵

annamary27
18. nov 2010

@misselka77 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dd2112
18. nov 2010

@annamary27 super správy tak teraz,aby sa všetky oplodnili..ideš na PK

annamary27
18. nov 2010

@dd2112 rada by som mala PK,ked to počet oplodnených vajok dovolí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

demeeri
18. nov 2010

@annamary27 Gratulujem !!! 🙂
@dd2112 Gratulujem !!!!! 🙂 🙂 🙂

monika71
18. nov 2010

Ahojte Pipiny z GF, niektoré sa na mna možno pamatáte, a tie ktoré nie, tak zopár stránok dozadu som sem písavala dosť často.
Aby som niektorým dodala optimizmus do buducnosti tak Vám predstavuje GF babatko-mojho synčeka Filipka.
Všetkým želám vela šťastia a takéto batožteky do náručia 😅
Ostatné Foto v albume - kludne si berte inšpiráciu 😅

annamary27
18. nov 2010

@demeeri dakujéééém 😵 😵 😵

babulka555
19. nov 2010

@monika71 pamatam jasne 😉 ako to rychlo ubehlo 😅 vela zdravia celej rodinke a dakujeme za motivaciu 😀

lilinka81
19. nov 2010

@babulka555 Ahooj,ako sa dari? ako pokracujes?

annamary27
19. nov 2010

@dd2112 , @misselka77 , @demeeri , ahojte,tak mala som napokon 14zrelých vajok a po napichnutí máme 7mich statočných.Transfer vyzerá na utorok,to mi ešte v pondelok poobede presne zavolajú. aj pri prvom IVF ich bolo tolko 😵

misselka77
19. nov 2010

@annamary27 Sedmicka je magicke cislo 😉 😉 😉 A mas aj PK? ked tak neskoro transfer?

annamary27
19. nov 2010

@misselka77 ano ,máme aj PK 😵 😵 😵 😵 😵 😵 svokra sa mi sem prišla vyzvedať do izby,že čo?a ked som jej to povedala,tak ona mi na to,že iba tolko?a to ešte musia prežiť dovtedy!no hned som sa žalovala manželovi a sprdol ju cez telefon.takýchto falošných optimistov tu teraz nepotrebujem.aj pri prvom ivf som sa utešovala ,ked mi došli krámy,aj kočky na koníkovi ma podporovali a ona mi furt húdla,že podla nej nie som v tom ked krvácam,šak sa jej to aj splnilo. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

misselka77
19. nov 2010

@annamary27 brrrr 🙄 ,svokra teda momentalne moc pochopenia asi nema 😒 😒 😒 AAAle neboj sa, ako by sa tesila vnucatku... 😉 a keby boli aj dve 😀 😀 😀 ujujuj. Drzim ti palceky, ale straaasne silno. Ja idem v pondelok na prvu krvicku, v piatok na druhu - tak potom sa uvidi. uz som si robila aj domace testiky - vysli negativne,(asi bolo skoro) ale nevadi. A no a co, bol to taky adrenalin, ocikat ten papierik 😀 😀 😀

annamary27
19. nov 2010

@misselka77 ja som adrenalínovala doma pri prvom ivf 5krát a všetko bolo negat.a potom ma prekvapilo,ked som volala do centra a ,že hcg je pozitívne,takže teraz nechám adrenalín tak.
Včera,ked sme sa rozprávali s mužom o PNke,tak mi vraví,že a to by si bola rok doma a mohla isť von len na vychádzky a ja,že šak keby mi bolo dobre ostanem v robote a on mi na to,no určite budeš ty len pekne doma 😀 😀 😀 😀 😀 Bojí sa o nás,už si povedal,že po ET ma berie domov cez dialnicu až do TT,lebo tá naša cesta trasie,tak aby sme krpcov nevytriasli.Ako to ubehlo,že už ideš na krvičku.budem na teba myslieť. 🙂

nechsazadari
19. nov 2010

@monika71 - ahoj spolubojovníčka. Vybojovali ste nádherného synčeka- blahoželám! Tak veľa zdravíčka a pohody. Budeme sa snažiť kráčať v tvojich stopách. Zajtra idem na OPU, tak snáď zarobíme na také krásne bábätko tiež 😵 😵 😵

babulka555
19. nov 2010

@lilinka81 ahoj 🙂 vsetko ok, ficim na Estrofeme a v pondelok idem na ultrazvuk. dufam, ze vsetko bude ok a budem si moct vyzdvihnut mrazacikov 😉 a ty ok?

dd2112
19. nov 2010

@annamary27 tak to je super sedem statočných ,určite budú bojovať...na svokru sa vykašli vôbec ju nepočúvaj..počúvaj svoje srdce. 🙂 .držim palčeky 🙂 🙂

ihlicka
19. nov 2010

@monika71 gratulujem, je velmi nadherny, maly je velka ispiracia 😀 😀 😀 😀

misselka77
19. nov 2010

@annamary27 ved ja som tiez na PN-ke. a ked sa podari 😀 tak sa urcite do robotky nebudem ponahlat. Aj to teraz tak vyslo, ze sa mi z domu ani velmi nechce, ked je taketo pocasie 😒 . Ine by to bolo v lete, to by ma tu ani certi neudrzali. 😀 😀 😀 To je fajn, ze ma tvoj muz o teba taku starost. Moj drahy si to este celkom neuvedomuje 😒 Ale je presvedceny, ze to vyjde na prvy sup a dodava mi vela optimizmu 😅

annamary27
19. nov 2010

@dd2112 dakujem 😀 😀 😀 😀 😀

annamary27
19. nov 2010

@misselka77 zajtra idem zbierať skúsenosti k známym ,jedny majú 11mesačnú Nelinku a druhý 6mesačnú Zoe,už sa teším. 😵 😵 😵

lilinka81
20. nov 2010

@babulka555 nebooj,tentokrat to vyjde 🙂 ,dufam ze budes mat dobru perinku na UTZ pre zmrzlinky,aby sa mohli pekne zavrtat 😉 a ze sa pekne rozmrazia......no a ja dufam ze tie moje sa uz zavrtali na 9 mes. 😵 ,v piatok sa to dozviem

annamary27
20. nov 2010

@nechsazadari ahoj moja,strašne na teba myslím,ja som dnes nevedela o 4,30 spať,tak som vstala a spravila polievku,počkala som do 6.00,dala som si utroš a šla spať do 9tej.Teraz finišujem s obedom a stáááále ťa mám v mysli.snád sa ozveš kým pojdem na tie návštevy ,aby som vedela ako si dopadla. 😵 😵 😵 😵 😵

nechsazadari
20. nov 2010

@annamary27 - ahoj moja, som celá Ty a mám 15 vajok. Idem ti poslať sms 😀

annamary27
20. nov 2010

@nechsazadari 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

misselka77
20. nov 2010

@annamary27 tak len zbiera, zbieraj.... skusenosti sa zidu, budes potrebovat ! My sme boli dnes cez moju vychadzku trochu na nakupoch. Bratovej malej sme kupili k vianociam kolieskove korcule, ale tak sme sa z nich vytesovali obidvaja. 😀 😀 😀 Uz vidim, ako sa budeme vytesovat, ked budeme kupovat nasmu malemu, alebo malej. 😀 😀 😀 Uz sa mi to krati 😝 este 2x sa vyspinkam a idem na krvicku... sa neviem dockat. Nervozitka ma nejako neopusta, ale stupnuje sa. 😲

misselka77
20. nov 2010

@nechsazadari pekna urodicka, ako marika... 😀 😀 😀 Inak teba si pamatam, si sedela vedla mna, ked som isla na OPU.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre