Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

viva13
12. júl 2014

@mimi1713 ahoj, ja som myslela, že to dávaju automaticky, ja to tiež nemám a pojdem na ivf.

mimi1713
12. júl 2014

@waitiekatie
@blcha76 Dakujem baby 🙂 radsej som tam isla a rovno som si zobrala aj estrofem a utrogestan lebo inde sa to tazko dostane (vynimka lekaren na zahradnickej :D ) a ano mali dat automaticky len akosi pan doktor zabudol a aj ja 🙂 a potom az doma vecer to doslo ze vsak nemam lieky :P este ze tak skoro ma to napadlo 🙂

annamary27
12. júl 2014

@viva13 dávajú,dajú ti to pri výbere vajíčok,lebo ty ideš na ivf,ale pri ket/vklad rozmrazených emryjok/si to treba pýtať.

viva13
14. júl 2014

tak to budem potrebovať aj pri výbere aj pri vklade? mám doma len injekcie, utrogestan a tie dve protizápalové tabl. dávaju či musím pýtať? @annamary27

annamary27
14. júl 2014

@viva13 zle si ma pochopila, v den kedy budeš mať výber ti po tom zákroku,ked pojdeš domov, dajú tabletky na den vkladu.

blcha76
14. júl 2014

@vodnari Držím palčeky na zajtra, nech sa embrijko krásne usadí u mamičky 🙂 ...

lilly158
14. júl 2014

@renitr - no ja idem na konci mesiaca na konzultaciu, tak som zvedava, co mi povie doktor - ci bude robit este nejake vysetrenie, alebo co. August uz asi nestihneme, tak asi v septembri. Verim, ze sa vam - i nam to podari. Musiiiiiiiiiii 😉 🙂 kamoska ma teraz malinkeho syna - tak som sa zalubila - i ked ja by som asi radsej prijala opät dievcatko 🙂 Tolko veci mam po malej, ze by som synceka musela asi obliekat do ruzoveho 😀

renitr
14. júl 2014

@lilly158 to je zlatucke)) tak drzim palce aby NAM to OBOM vyslo . Mi este deticky nemame takze mne by to bolo uuuuplne jedno ci chlapcek alebo dievcatko. Hlavne nech sa to podari a zdravie je na prvom mieste. Prajem pekny dnik

vodnari
14. júl 2014

@blcha76 Ďakujem. Mala som ešte tri...dve rozmrazovali a aj sa rozmrazili...jedno mi ešte zostalo... 😉 Zajtra o deviatej mi ich vložia.

bubbbulik
15. júl 2014

ahojte baby ked mam ešte zamrazene embrya,dudem pred vkladom niečo brat alebo plati sa niečo??mne sa to nevie nejako uhniezdit,,,,,

akach
15. júl 2014

@elabka
@annavallova ahojte baby, tak ISCARE uplne spokojna zatial. Maju sice same dovolenky, ale napriek tomu ma vybavuju jak na beziacom pase... v GF mi povedali ze mam mesiac cakat kym sa vrati Harbulak z dofci, no mozem ich kaslat. Uz mam porobene vsetky obery, cakam uz iba na vysledky. Este jeden odber na imunologiu a budem mat komplet. Zajtra som zase dostala expresny termin na konzultaciu, tak co vam budem hovorit... zatial len zacinam, ale som spokojna 🙂

blcha76
15. júl 2014

@vodnari No čo maminka, už máš drobčekov v brušku 🙂 ? Ako sa cítiš?

vodnari
15. júl 2014

@blcha76 už sú tam...to jedno sa nezačalo deliť ale to druhé áno že je štvorbunkové...ale vložili mi obe že to slabšie pomôže tomu druhému...tak hádam áno...

lilly158
15. júl 2014

@vodnari - Drzim palce 🙂 Mozem sa ta spytat, ako to prebiehalo ? Aj si brala predtym nejake lieky ? Je to tak isto ako pri ET ? Prepac, ze mam toko otazok, ale chystam sa aj ja 1x na KET, tak som zvedava. 😒

blcha76
15. júl 2014

@vodnari ...určite áno... Podarí sa 🙂 !

blavabla
15. júl 2014

Drzim palceky, aby sa im u maminky pacilo aspon 9 mesiacikov🙂

vodnari
16. júl 2014

@lilly158 ja som brala ešte listovú kyselinu a prednison. Potom keď som dostala menštruáciu tak som začala brať estrofem a pichať fraxiparin..ale ten ty asi nemusíš....to mám na riedenie krvi a medzi 10 a 14 dňom ideš na ultrazvuk a tam ti hneď povedia kedy je vklad a začínaš si vkladať utrogestan. Deň pred vkladom volajú koľko sa rozmrazilo a povedia ti presnú hodinu transferu. Po transfere na 14 deň sa robí tehotenský test a ten bude pozitívny jupííí...jupíííí.... 😉 takže dostaneš ďalší termín kedy prídeš na ultrazvuk a tam zistia či bije srdiečko a to bude biť ako zvon...držím palčeky. 😉

rybkanz
16. júl 2014

baby koľko vám meškali krámy pri dlhom protokole?? a bolelo vás pri tom brucho???

annavallova
16. júl 2014

@akach ahoj ja om dneska volala kvôli konzultácii a ideme 29.7 tak uvidím, že čo a ako ☹ , som s toho trocha zmetená a bojím sa

akach
16. júl 2014

@annavallova joj to ta neboj, to bude v poriadku, drzim palce, potom sa ozvi ako si dopadla, ja uz mam nasadeny metformin. Takze ja idem celkom rychlo 🙂 uz mam aj vysledky z inzulinovej atd.... a uz mam aj lieky, dnes mi pichli vyvolavacku a idem cakat na MS a potom zacneme s liecbou 🙂 kym by som sa dostala do GF tak uz budem davno poriesena v ISCARE, zatial sa mi strasne paci 🙂 aj pristup aj vsetko...

marverka
16. júl 2014

Ahojte, viem že to sem nepatri, ale v teme na to urcenej sa mi zial nik neozval a surne zhanam orgalutran, alebo cetrotide. prosim vas neostal niektorej?dik moc. IP

lilly158
16. júl 2014

@vodnari - krasne si to napisala. 🙂 😀 Verim, ze mas pravdu a vsetko bude tak ako si napisala. Drzim ti moc palceky. Vidim, ze ty uz tiez mas jedneho chlapceka 🙂 Ty by si prijala aj dvojicky ? Ja sa toho trosku bojim, uvazujem, ze si dam vlozit len jedno - i ked pri dcerke mi tiez boli vlozene 2, ale uchytilo sa len jedno. Je to dilema, ale ja skor zo zdravotneho hladiska uvazujem len o jednom. Joooooj, fakt neviem - no mozno to za nas vyriesi osud a rozmrazi sa len jedno a bude po dileme 🙂

vodnari
17. júl 2014

Ja tak veľmi chcem ešte ďaľšie že mi je jedno či budú dvojičky..hlavne že budú zdravé. 😉

annavallova
17. júl 2014

@akach to je super držkám palce 🙂, ja sa bojím čo nám povedia lebo my máme problémy obaja, ale ja mám výsledky v poriadku, tak uvidím čo nám povedia, ja som prekvapená, že nás objednali tak rýchlo, asi nietko zrušil termín 🙂

annavallova
17. júl 2014

Ahojte aká je Dr. Stenová ?

annamary27
17. júl 2014

@bubbbulik berie sa estrofem,potom utrogestan a platí sa aj za ket,ja som platila 120eur pred troma rokmi,teraz neviem sumu.

annamary27
17. júl 2014

@rybkanz mne meškali 3 až 7dní.bolesti som nemávala,ale každá reagujeme inak.

annamary27
17. júl 2014

@annavallova je velmi milá,dôsledná a všetko pekne vysvetlí. 😉

wolfinka88
17. júl 2014

Caute zienky,idem sa k vam pridat aj ja..som uuplny novacik 🙂 po vsetkych moznych peripetiach,sme boli uz aj my na transfer,som 10ty den po vklade..chcem sa opytat ci ste po tych par dnoch uz mali nejake pocity alebo tusaka ,ze sa embryjka uhniezdili,alebo je to asi skoro,vsak?ja mam ist na tehot.testy az v pondelok a uz nemozem vydrzaaat :( mame darovane vajicka,je tu niektora na tom podobne?

janan82
17. júl 2014

@annavallova Ahoj, aj my sme ju mali. Boli sme s ňou nadmieru spokojní. Všetko v klude povysvetľovala, ukázala a tak. My dnes máme 3-mesačného synčeka a sme aj jej a aj Gyn-Fivu za neho nadovšetko vďační.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre