Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

vodnari
18. júl 2014

@annamary27 Teraz to je už 150 eur.

annamary27
18. júl 2014

@wolfinka88 ahoj. držím palce,aby sa Vám pošťastilo 🙂.ja som okrem zväčšených prs nemávala nikdy nejaké špéci pocity.

annamary27
18. júl 2014

@vodnari no super,kým pojdem ja,tak to možno bude už aj 200.ale stojí to za to 😀

blcha76
18. júl 2014

@annavallova Aj ja chodím Dr. Stenovej a tiež som s ňou nadmieru spokojná 🙂 . Dokonca mi robila aj ET a veľmi som sa tešila, že je to práve ona 🙂 🙂 🙂 .

lilly158
18. júl 2014

@wolfinka88 - ahoj, no ja som nemala pocity vobec ziadne, ani prsia ma neboleli -proste ziadna zmena, len mi na Silvestra nechutili sampanske - a to mi bolo divne / lebo Huberta de luxe som predtym nikdy neodmietla 🙂 / a na 13 den som si robila test a bola tam slaba ciarocka 🙂 Drzim palceky 😉

akach
18. júl 2014

@annavallova no oni ta objednali lebo tam maju volno, doteraz mali kopec prace a dovolenky, ale od toho tyzdna 29.7. su uz tam, teda tak to bolo povedane mne. Inak ja som sa pytala k Harbulakovi, ale ten mal volno az toho 30. no keby som chcela Stenovu, tak ta mala volno aj 11teho 🙂
drzim ti palce

rybkanz
18. júl 2014

@annamary27 ďakujem za odpoveď, už je to ok, dnes som už stihla aj prvú kontrolu 😉
@annavallova aj ja ju mám, celkovo spokojnosť, ale keď nemá svoj deň 😠 ale to je tak asi u každého 😉

tixx
18. júl 2014

@annamary27 ahoj, tak bola som dnes v GF - vyzera to,ze je u nas tych problemov viac, cize nas cakaju geneticke testy, ja mam PCO, takze aj inzulinova rezistencia, a laparka... dnes som sa to dozvedela,som z toho dost hotova, do teraz som si myslela, ze problem ma len mm :( kazdopadne nam radi ist na IVF, vraj sanca,ze sa nam podari je minimalna :(

tixx
18. júl 2014

baby boli ste niektora na laparke v Gyn-Fiv? ako to prebieha? caka ma to koncom augusta, dnes som sa dozvedela,ze to musim absolvovat...

lilly158
18. júl 2014

@tixx - ahoj, ja uz som o tom pisala - oni maju taky postup pred IVF, ze musis ist aj na laparku - teda tak mi to povedali, ze aby si boli isty, ze mi nic nebrani v otehotneni, tak to chceli radsej skontrolovat. Ja som bola chvalabohu v poriadku, len som za to zaplatila okolo 200 € 😒 Dali mi na vyber, ci gyn fiv, alebo ruzinovska nemocnica, ale na moj termin / podla kramov - uz si nepamätam, ktory den cyklu to bolo / nemali volno, tak som isla do Ruzinova . Robil mi to Dr. Drabek - bol zlaty. Jeden den som prisla, na druhy mi to robili a treti som isla domov. Da sa to prezit, neboj. Pre babatko vydrzime aj nemozne 🙂

depa
18. júl 2014

ahojte aj som chodila do gynfivu k dr.harbulakovi potom už len k dr. drabekovi chcela som rodit u neho ale sa to volako tak zvrtlo že som rodila u nas v revucej odkial pochadzam baby po akej dobe je vhoden ist po cisarskom opät na vklad a kontrolu.

annamary27
18. júl 2014

@depa ahoj,no mne po cisárskom povedal dr.u ktorého som rodila,že dúfa,že skor ako o 2roky ma neuvidí,tak asi myslel 2ročný odstup medzi cisárskymi.ja som sa už pýtala dr.Stenovej,lebo máme tam 2mrazáčikov,vraj musím dostať ms a prestať kojiť ak chcem ísť na Ket a to zatial pri mojej 16mesačnej dcérke nehrozí.

annamary27
18. júl 2014

@tixx a musí byť laparka?mne robili len prefuky ambulantne,ale ja pravda,že nemám PCO,tak asi pre to.

tixx
18. júl 2014

@annamary27 no praveze neviem... ona tvrdi,ze ano... lenze je mi zahada,ze do teraz mi nikto nic nezisil, horm. profil som mala v uplnom poriadku. da sa na zaklade jedneho krvneho testu (podotykam popri brani Clostilu) urcit taka diagnoza? Ja nemam absolutne ziadne priznaky, mam pravidelny cyklus, tak mi to cele nejak nejde do hlavy. chce mi robit laparku + drilling vajecnikov... a ja neviem,co robit, ci ju nepoprosit o este jeden test alebo ist za svojim lekarom,nech mi skusi spravit ten test na ten hormon,podla ktoreho tu diagnozu urcila...

janan82
19. júl 2014

@depa Ahoj, ja som tiež po cisárskom a môj gynekológ povedal, že 2 roky by som nemala otehotnieť. Keď som v decembri ležala v nemocnici, bola tam so mnou aj kočka, ktorá bola už v 37.tt. a ležala tam od 24.tt., pretože po cisárskom otehotnela do 3 mesiacov a bábo jej vo vnútri držali len stehy. Keď som videla ako chodí a ako ju tam dole všetko bolí, určite vydržím tie 2 roky. Aj keby som brala hneď teraz ďalšie 🙂

annavallova
20. júl 2014

@blcha76, %Ďakujem ja sa toho všetkého bojím neviem čo nám povie, ale verím, že sa dočkáme 😉

blcha76
21. júl 2014

@tixx Ahoj, ja som bola minulý rok nejako v októbri. Tiež som sa bála, ale naozaj to nie je až také hrozné...
Jeden deň ráno som prišla, urobili laparku, ešte doobeda som sa prebudila, do poobedia som ležala na pooperačke, prišla lekárka a povedala mi že čo zistili (u mňa nič) a potom ma previezli na 3.poschodie na izbu. Ráno ma pustili domov. Ešte 5 dní som bola doma a potom som šla do roboty...

tixx
21. júl 2014

@blcha76 super, tak si ma ukludnila 🙂 a pomohlo ti to potom otehotniet? ci co ste este podstupili po laparke?

blcha76
21. júl 2014

@tixx Po laparke 1.IUI úspešné, ale skončilo v 6tt, 2.IUI neúspešné, 3.IUI neúspešné,
1.IVF vklad 1 embryjko po PK úspešné 🙂 , ale zajtra budem vedieť viac, lebo idem na prvý utz 🙂 ., tak som trochu nervózna...

lilly158
21. júl 2014

@wolfinka88 - ahoj, no ako si dopadla? DUfam, ze nam povies same pozitivne spravy 🙂 😉 @ vodnari - a ty ako ? Prvy tyzden mas uspesne za sebou - uz len tyzden a dozvies sa tu krasnu spravu 🙂 Aj mas nejake pocity ?

gelinka75
21. júl 2014

@blcha76 drzim palce 🙂

blcha76
21. júl 2014

@gelinka75 Ďakujem 🙂 ... Dám vedieť ako som dopadla ...

ingrid0105
21. júl 2014

@blcha76 drzim palce 😀

bubbbulik
21. júl 2014

@annamary27 ahoj takže sa plati vlastne ten vklad a tie lieky si platim už sama však??celee.

annamary27
21. júl 2014

@bubbbulik ano za vklad plus za lieky.

wolfinka88
21. júl 2014

@lilly158 noo test bol negativny,musime zacat odznova :(

lilly158
21. júl 2014

@wolfinka88 - tak to mi je luto ☹ Verim, ze ten spravny cas pride a dockas sa //. Hlavne to nevzdavaj. Mate aj nejakych mrazacikov ?

wolfinka88
22. júl 2014

@lilly158 aj ja verim 🙂

blcha76
23. júl 2014

@ingrid0105
@gelinka75
@annamary27
Takže včerajšia (a zároveň aj posledná v GF) kontrola dopadla dobre. Podľa sona som dnes 8+2tt, srdiečko bilo ako zvon 🙂 🙂 🙂 . Teraz sa musím už objednať k svojmu gynekológovi a uvidíme, ako to pôjde ďalej 🙂 ...
@vodnari
Ako sa máš? Koľký si deň po KET?

ingrid0105
23. júl 2014

@blcha76 no krasa, gratulujem a prajem bezproblemove tehulkovanie 😀 my ideme v piatok do brna tak som plna ocakavani 🙂 prave dnes som na teba myslela 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre