Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

adrianaaa32
22. aug 2014

Ahojte zienky, prosim tie ktore uz mate za sebou cely proces IVF...kolko vas to cele stalo? Dakujeeeem

viva13
23. aug 2014

Ahoj babule, mala by som 3 otázočky na vás 🙂
***mali ste niekto počas punkcie kontaktné šošovky? ja by som si ich najradšej nechala nech dobre vidím, ked sa zobudím 🙂

***Baby, ktorých manžel bol na mesa/tese, na papieri čítam, že týžden pred operáciou prísť k anesteziologovi a arobia len stredu, to budem vedieť týžden popredu kedy budem mať punkciu? čo ked mi to oznámia vo štvrtok a manžel nestihne ísť k anesteziologovi?

***v papieroch mám 2 informatívne súhlasy oba treba dať notárovi? je to moje prvé IVF a pri IUI som mala len jeden.

stanka409
23. aug 2014

Ahojte. Chceli by sme vyskusat IUI, som druhy den cyklu. Na 9-10 by som mala ist na krv a sono. Vychadza to na buducu sobotu - nedelu (30-31AUG), predtym v piatok je sviatok a aj v pondelok 1veho je volno. Neviete mi niekto poradit ci to pojde? Alebo musime cakat na dalsi cyklus? Dakujem velmi pekne

viva13
23. aug 2014

@stanka409 treba zavolať do centra či robia a ktoré dni

stanka409
23. aug 2014

@viva13 Urcite budem v pondelok volat. Len som sa tu chcela spytat, ci niekto neriesil podobnu zalezitost.

viva13
23. aug 2014

@stanka409 mne vychádzalo raz sono na víkend a vo štvrtok som volala a povedali mi, že v piatok mám zavolať že v piatok sa rozhoduje či robia v so alebo v ne piatok som volala a povedali mi,že robia v so a IUI som mala až v utorok 🙂

stanka409
23. aug 2014

@viva13 Dobre, dakujem velmi pekne. Zavolam a uvidim.

annamary27
23. aug 2014

@adrianaaa32 cca 1500eur,ale mali sme veľa napichávaných vajíčok,predlženú kultiváciu aj embryoskop.......výsledná suma záleží od mnoho vecí,ceny hormonov,čo všetko využiješ z ich ponuky,ale myslím minimumtých 1000eur môžeš rátať.

adrianaaa32
23. aug 2014

@annamary27 dakujem. Cca tych 1000 som si aj myslela. Len jedna kocka mi tu niekde napisala 3500, tak som zostals mierne v soku 🙂

bubbbulik
23. aug 2014

@adrianaaa32 ahoj ja to mam zasebou už druhy krát prvy krat sme doplacali skoro 1000eček a druhý krát 1400...

leona45
23. aug 2014

Idem prvy krat na krv, picham diphereline a gonal, musi sa ist na lacno?A Injekcie sa mozu pichat na lacno?Dakujem

annamary27
23. aug 2014

@leona45 nemusíš ísť nalačno.

nellyel
24. aug 2014

Ahojte, neviete robia v GF aj soft ivf cyklus? Dakujem

adrianaaa32
24. aug 2014

Kocky este mam jednu otazku. Podla coho ste si vyberali do ktoreho centra pojdete? Nejak neviem aky je v nich rozdiel a pre ktore sa rozhodnut...dakujeem za pomoc

franzziska
24. aug 2014

@adrianaaa32 poviem ti z vlastnej skusenosti --) možno skus viacere a uvidíš, alebo ak sa nebude pacit a nevyjde ti ivf tak chod dalej...pretoze ja som napr dala na rady od MK a zazila som presny opak

adrianaaa32
24. aug 2014

@franzziska myslis ist na vstupny pohovor do viacerych centier a potom si vybrat?

annamary27
24. aug 2014

@adrianaaa32 odporučila kamoška,na ich stránke mi bola sympatická dr.Stenová,chcela som ženu a v druhom centre čo mi doporučila moja gyn robili niektoré vyšetrenia v Dunajskej Strede a to sa mi nechcelo lietať hore dole,ale to bolo ešte v roku 2010.

adrianaaa32
24. aug 2014

@annamary27 dakujem

lesik
25. aug 2014

@lilly158 ANO MALA SOM JEDNEHO A UPLNE PEKNE SA ROZMRAZIL,DOKONCA STO BUNKOVY,ALE ZIAL NEPODARILO SA ☹ ☹ ☹

lilly158
25. aug 2014

@lesik - tak to ma moc mrzi ☹

bubbbulik
26. aug 2014

ahojte kočky chcem sa spítat boli sme v GF na konzultáciu ohladom nahradneho protokolu,,,lenže sme tam povedali že chceme počkat s transferom rozmrazenych embriy.ale rozmysleli sme si to chceli by sme íst už v septembry treba tam zavolat alebo normálne začat brat tie lieky čo my dali že ked my začne menzes??dakujem za odpoved

lilly158
26. aug 2014

@bubbbulik - Ahoj, no ak nemas nejaky problem, alebo necakas na vysledky vysetreni, tak podla mna ich mozes zacat brat. Mne tiez dal doktor lieky, ze ked budeme chciet ist na to, tak ich mam zacat brat od 1 dna MS. A kedy pojdeme, to uz je na nas 🙂 Takze september ... 😉

lilly158
26. aug 2014

@nellyel - Ahoj, no maju ho napisany v cenniku, tak by ho mali robit. Cena bez poistenia SOFT IVF CYKLUS - 550,- € http://www.gyn-fiv.sk/wp-content/uploads/2014/0...

melinda1989
26. aug 2014

@viva13 ahoj!kontaktné sosovky nemozes mat.bude to napísané na papiery co musís podpísat.ani ja som ich nemala,zobrala som si okuliare.

nellyel
26. aug 2014

@lilly158 ved prave, v cenniku to maju, ale ci to aj realne robia,ja som uz jedno klasicke IVF podstupila nastastie uspesne, ale uvazovala som do buducna, keby sme chceli surodenca a KETko nam nevyslo ( mame 1 mrazacika) , ci by soft nebol setrnejsi

bubbbulik
26. aug 2014

@lilly158 aj ty ideš v septembry??nie nemam len sme neboli rozhodnuty alebo sa bojíme neviem,,,

lilly158
27. aug 2014

@bubbbulik - no ked som bola prvy krat / uspesne 🙂 / , tak som strasne chcela ist v decembri - proste som si povedala, ze v decembri sa to urcite podari a vyslo to 🙂 Teraz som si az taka ista neni, ale nevadi. Ideme na KET, tak snad sa nam zmrzlinky rozmrazia. Idu nam rozmrazit 4 - jednobunkove a davame ich na predlzenu kultivaciu. Nemas sa coho bat. Tak, sup, sup - nech sa stretneme 😀

marttina333
28. aug 2014

Ahojte babyje mozne vratit lieky na stimulaciu spat do GF alebo lekarne ? Kupila som ich u nich v lekarni na prizemi . Aj blok od nich mam Diky

silvik1
28. aug 2014

@marttina333 ahoj. ja som ich vrátila do GF. za niektoré by dali aj nejaké peniaze.

marttina333
28. aug 2014

@silvik1 tak najviac som dala za Gonal, asi 250eur tak to by som chcela spat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre