Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sarah00
2. okt 2012

dievčatá, brali ste aj nejaké vitamíny pred tým, ako ste sa do všetkého pustili?

annamary27
3. okt 2012

@sarah00 ahoj,ja som brala Femibion 800,roky rokúce,kým sme dúfali,že sa podarí.

tinasc
3. okt 2012

@annamary27 fíha, tebe to teda nejak ubieha už 16tt 🙂 krásne 🙂

tinasc
3. okt 2012

@sarah00 ja som brala len kyselinu listovú a snažila som sa jesť veľa vitamínov v strave, ja mám problém so štítnou žľazou, takže žiadne vitamíny pre budúce mamičky som nemohla 😉

annamary27
3. okt 2012

@tinasc že mne 😀 😀 😀 ,kukni na seba 😀 😀 😀 a viete čo to bude alebo to bude prekvapko.

tinasc
3. okt 2012

@annamary27 ale tak nejako sa mi zdá, že to rýchlo ubieha, teda aspoň u druhých 🙂 mne sa teraz vlečie každý deň 🙂 budeme mať chlapčeka 🙂 za chvíľku budete aj vy vedieť, čo to bude 🙂

boobaa
3. okt 2012

@sarah00 ahoj ja som po odporúčaním užívala a aj teraz užívam jamieson prenatal, obsahuje úplne všetko (aj jód) a patrí k najkvalitnejším vitamínom na trhu v množstve a kvalite jednotlivých minerálov, vitamínov ...

boobaa
3. okt 2012

@rojica dakujem ti, zajtra mám prvú kontrolu po 4 dňoch pichania dipherelinu, tak sa bojím bojím, aby bolo všetko OK 😖 už so mnou riadne lomcujú hormóny 😠

maruskaaaa
3. okt 2012

@annamary27 Ahoj, chcem sa spýtať, dokedy ti prišla záverečná správa z GF, keď ti ju zasielali poštou? 🙂

annamary27
3. okt 2012

@maruskaaaa ked sa dobre pamätám,boli sme tam v utorok a správa mi prišla o týžden v pondelok.

liliana30
3. okt 2012

Čaute, chcela by som sa spýtať či je tu niekto komu sa podarilo IUI v ginfive a na ktorý poskus. Ďakujem

livia211
3. okt 2012

Caute,uz 9 mesiac sa snazime o babo a stale nic.dnes som volala do Gyn-fiv, a termin som dostala na 30.10.2012 k doktorke Behunovej.Prosim pomozte mi poradit, ze ona je aka?a co sa vlastne bude pytat? lebo som uz straaaasne nervozna 🙂 Dakujeeeem

gelinka75
3. okt 2012

@livia211 ona je tiez super, podla mna vsetci su tam odbornici, mne robila odber vajicok a bola zlata, na prvej konzultacii budete preberat len vas stav a ake vysetrenia budu robit

gelinka75
3. okt 2012

no takze mi predpisali zase ATB na vysledky zo sterov ☹ a je to jasne, ze to mohla byt pricina

livia211
3. okt 2012

@gelinka75 dakujem pekne 🙂

rojica
3. okt 2012

@boobaa pfuj pfuj pfuj tak sa zajtra drzkaj.... 🙂

pancuska
3. okt 2012

cawte baby! Je tu prosím vás niekto,čo si pichá FRAXIPARIN počas IVF?

rojica
3. okt 2012

@annamary27 a podarilo sa....🙂... Tak sa oplatí užívať ten Femibion 800? Ja som ho len nedávno začala užívať....

maruskaaaa
3. okt 2012

@annamary27 Ja som si myslela, že ju dajú hneď na mieste 🙂

maruskaaaa
3. okt 2012

@gelinka75 Ahoj moja, to ti volali z GF? Alebo si tam bola? Že ti predpísali ATB

maruskaaaa
3. okt 2012

@livia211 Ahoj, ja tiež chodím k dr. Behúňovej a musím povedať, že je skvelá 🙂 Všetko ti pekne vysvetlí, nemusíš sa ničoho báť, je dobrá odborníčka 🙂

ivka3901
3. okt 2012

@annamary27 ahoj vidím,že sa ti darí aj malinkému tak tfuj tfuj tfuj moja čítala som,že si chodila k homeopatovi a pomohlo k úspešnému IVF já som nikdy u takého odborníka nebola a koketujem s myšlienkou,že by som za ním zašla aj viaceré mi to odporúčajú,ale neviem musím si pozisťovať kde je v mojom okolí taký či v Nitre alebo v N.zámkoch 🙂

maruskaaaa
3. okt 2012

@ivka3901 Ahoj moja, ako sa máš? Čo nové? 😉

ivka3901
3. okt 2012

@maruskaaaa ahooooooooooooj no žiadna sláva moja som doma už od pondelka nemáme robotu a budem dom až do 10 takže tak leňoším 🙂 inak dneska som si robila testík a nič negatívne,ale zas menzes mám dostať až 5 čiže o 2 dni,ale nebudem testovať teraz až možno za 2 týždne,ked mi ozaj mrcha nedorazí 🙂 ale aj tak tomu moc neverím žeby sa mohol stať zázrak aj ked som sa vrátila do starých koľají býva mi stále smutno ☹

ivka3901
3. okt 2012

@maruskaaaa vidím,že tebe sa darí aj malinkému držím všetky palčeky 🙂 a sem-tam vás čítam,že či tu nepribudnú nejaké nové tehuľky

maruskaaaa
3. okt 2012

@ivka3901 Nezúfaj moja a skúšaj, možno aj prirodzene sa podarí. Viem, že sa mi to hovorí ľahko, ale určite sa to raz podarí. A možno manžel pristúpi ešte na jedno IVF. Skús toho homeopata, možno ti pomôže. Ja zajtra idem do GF na ultrazvuk, mala by som už dostať záverečnú správu. Trošku sa bojím, či bude všetko OK. 😉

ivka3901
3. okt 2012

@maruskaaaa no aspomkeby som nemala tie tehu príznaky najmä tie prsia a aj kríže ma nenormálne bolia sem-tam ma pichne a hlavne ten menzes sa mi nezdal a ten duch 😕 som zmätená a kiežby si mala pravdu moja no dali sme sa teraz na to aloe vera tak neviem 😒 šak uvidím či sa rozhodnem počkám ešte do konca roka a možno po novom roku ved uvidím ešte a neboj tebe dopadne všetko ok a to ti až teraz dávajú záverečnú správu mne to dali už v 5 týždni a hajde ku svojej genekolgičke žeby nové pravidlá 😕

gelinka75
3. okt 2012

@maruskaaaa volala som kvoli vysledkom a sestricka mi to povedala, zajtra ideme pre recept, obaja sa musime preliecit ☹

sarah00
3. okt 2012

@annamary27
@boobaa
@tinasc ďakujem baby, tak nabehnem do lekárne a niečo skúsim. kyselinu listovú som brala úplne na začiatku, keď som ani len netušila čo je gyn fiv 😕

15. ideme na konzultáciu, budú už výsledky. tak som veľmi zvedavá ako dopadneme

maruskaaaa
3. okt 2012

@ivka3901 no prvý ultrazvuk bol 3 týždne po pozitívnej krvi, to som bola pred týždňom a srdiečko pekne bilo, len bábo nevedela zmerať. Preto tam idem ešte zajtra, ale dr. mi vravela, že je všetko O.K, tak hádam bude dobre. Dnes som 8+4tt. V 5 týždni bola len dutinka vidieť, ešte bolo skoro. Neboj moja, len skúšajte a určite sa podarí, držím silno palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre