Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

och
22. jún 2009

no caute 😀 😀 konecne mi moje dieta dovolilo ist domov 😀 😀 v tomto necase sa rozhodlo ze chce tvarohove pirozky tak ma poprehanalo po celej BA a take nieco uz ani nerobia 😝 hajzli 😝 😝
tak som dieta zavrela hubu navstevou sushi baru 😀 😀 😀 😀 ale iba zeleninove dostalo 😀 😀 😀 tak dufam ze bude aspon chvilu ticho 😀 😀 max ananas dostane 😀 😀

mayka tiez ma dnes neskutocne boli hlava

a ostatne nestaste ma tu s niakym amniom 😝 😝 nase deti su zdrave a krasne a stetneme sa v skolke pre mimoriadne nadane deti 😝 fuj dalsie peniaze 😀 😀 😀 😀

ivalak
22. jún 2009

Mayka ja sa mam uz dobre Saška ma tri mesiace takze prespi uz celu noc vecerny plac uz tiez vymizol takze teraz je to uz uplne ideal 🙂ten cas ked som ju chcela vratit do bruska je fuc 😀 😀 ale tym ta nebudem zatazovat ved ty mas ine radosti hlavne to steklenie krpcekove v brusku mne to niekedy chyba 😀 a tes sa na dovolenku ako si hlavne oddychnes 🙂

mayka
22. jún 2009

och ty si cislo. ale mam chut na sisky

ivalak
22. jún 2009

Och uz sa tesim ake chute budes mat dalej 😀

och
22. jún 2009

mayka sisky uz eeee 😀 😀 😀 ale tie pirohy nooo to by bola ina kava 😀 😀

ivalak ved toho sa hrozim ked zacnes rano ciganskou ze co bude nasledovat 😀 😀 😀 a stary ide teraz na dva tyzdne prec 😝 no to som zvedava kto ma bude strazit 😀 😀 😀 sa vrati a budem vizerat ako krmna hus 😀 😀 😀 na vinobranie 😀 😀 😀

krakulka
22. jún 2009

Och, ako pisala mayka - ty si ale cislo. S tebou sa doma starky nenudi. 😀 😀 😀
Ja som sa krasne vyspala. Ja moc nepapam, nejako mi nechuti. Ale taky vyprazani karfiol s tatarkou, hm... to by som si dala. Zajtra si uvarim spenat a zemiacky. To bude dobrota.

Spinenie sa uz neobjavilo, uvidime zajtra. Dr. mi predpisal Askorutin. Obcas mi je nejako tazko od zaludka, tak, ze by to zacinalo? 😕

Tak sa majte, ja idem kukat serial na CT1 a potom pojdem spinkat. 🙂 🙂 🙂

rienok
22. jún 2009

ahojte pipiny, ja viem že sa sem chodim stale len pytat... ale ked ja sa inak neviem zapojit 😅
poradte mi: pri OPU musim byt celkom oholena ako pri gynekologickej operacii? aby som nebol zajtra rano za blbca 😝

ivalak
22. jún 2009

Rienok myslim ze bude lepsie ak sa oholis nic tym nepokazis 🙂

rienok
22. jún 2009

ivalak dakujem pekne za radu aj ja som dospela k tomuto rozhodnutiu ... 😀 takze idem do sprchy

mayka
23. jún 2009

Dobre ranko pipinky,

rienok vela stastia a bohatu urodu prajem. 😉

och
23. jún 2009

dobre ranko damy 😀

mne dnes asi znova rozpuci hlavu 😠 vcera som uz bola na tom tak, ze si tu gebulu supnem o zarubnu 😔 az mi slzy tiekli od bolesti 😔
co si mozem dat? aspon niaky paralen ale ja neviem niaku aroma terapiu proste pomooooc

mayka
23. jún 2009

ochinka ja mna tak vcera bolela.

mayka
23. jún 2009

ak ta boli dlhsie a neprechadza tak si daj jeden paralen. Ved uz si v 12 tt. 😉 Ja som si zatial dala 2 x paralen po polovicke. Ale akosi polovicka nezaberala. Raz za cas by to nemalo uskodit.
Chuda moje. Vidim ze mas tehu priznaky ako ja az na to obzerstvo tvoje. 😀

krakulka
23. jún 2009

Dobre rano pipinky, tak vas boli hlavicka? ☹ To mi je luto. Mne pomaha, ked sa z toho vyspim.
Nech uz mame krasne letne pocasie, toto je horsie ako v aprili.

krakulka
23. jún 2009

Tusim som tu sama. ☹

Ked ste boli na prvom utz v GF bolo na nom vidiet mimi? Ja som vcera videla len gestacny vacok, vizeral prazdny. Ale dr. nema velmi dobry utz. Mozno to bolo tym. 😕

sylvyka
23. jún 2009

krakul ahoj ja som sem tam tu 😉 no jasne ze ho tam bude videt foto mam na stoliku a je to najkrajsia fotka na svete 😀

slniecko01
23. jún 2009

dievčatá ako to ide ? Dnes som stala o pol ôsmej. Mala som ísť aj zubarke len nebola som objednaná cez vychádzku tak ma preobjednala až na august . Náhodou by ma čapla kontrola 🤐

krakulka
23. jún 2009

Ahoj Sylvyka, ako sa mas? Dnes mi je nejak divno, sice som az o 10,45h. ranajkovala, ale ako keby som mala nieco v krku.... aj hlava ma boli. Asi pojdem do postele.

krakulka
23. jún 2009

Slniecko, ja som na PN od dnes a bud. vikend mam v plane, ze pojdem s muzikom na cely vikend prec. A kontrola nech nechodi... Nech pridu az potom, ked budem doma. 🙂

slniecko01
23. jún 2009

Krakul cez víkend si aj ja doprajem trochu viac voľna, len neviem ako to vymyslím keď bude horko a budeme chciesť ísť ku vode 😝 😝 😉

slniecko01
23. jún 2009

Kde ste pipinky ? Čo máte siestu ? Ja som akurat vstala. Mayka ty si tam buď zaspala 🙄 , alebo robíš ako drak 🙂

slniecko01
23. jún 2009

RIENOK aká bola úrodička ? 🙂

och
23. jún 2009

no caute zeny 😀 hlava stale boli ojojoj ale bola som u dr. 😀 😀 😀 a konecne som videla kde je srdiecko a kukala som ako puk 😀 😀 😀 boooooze to bolo uzasne lubim to decko jedno 😀 😀
ozaj a este nikdy sa nehybalo ked ho kukali na utz 😀 je to taky maly hajzlik lenivy asi po muzovi 😉 ale rastie ako z vody uz ma 4,27cm a vsetko je OK akurat mame trosku viac bielkovin ale to sa vstrebe 😀 😀 😀
a mam aj knizku 😀 😀 😀

podla mna z neho bude kozmonaut ked sa len tak vznasa 😀 😀 😀

zukrik
23. jún 2009

Ahojte pipinečky 😀 😀
Och,je super vidieť mimi v pohybe že 🙂
Ja som dnes vstala o 8 hod. a potom som zase išla spať o 11 hod
a spala som do 14 hod 😀 😀
Dnes mám taký spaví den,asi ja to počasím.

krakulka
23. jún 2009

Och, to je super. Dufam, ze si dostala aj fotecku a das ju do albumu. 😉
Ahoj Zukrik. Mne sa tiez nechcelo vyliest z potele. Ale teraz ma vyhnal hlad.

zukrik
23. jún 2009

Ahoj Krakulka 🙂
Aj mna vždy vyženie hlad,no nedáš detom napapať? 😀 😀

krakulka
23. jún 2009

Ale jasne, ze ich nenecham hladne. Len dnes od rana mi je nejako tazko od zaludko. Teraz som zjedla par lyzic hraskovej omacky a neni mi z nej dobre. ☹ Kedy tebe zacali tehu.nevolnosti? 😉

zukrik
23. jún 2009

Mne začali krátko po prvom UTZ 😀 ked som bola v GF.
Je to nepríjemné,ale skús jesť suché rohlíky alebo sucháre
mne to pomáhalo 😀 😀

mayka
23. jún 2009

ahojte je tu niekto?
ja som bola v poradni a pocuvali sme srdiecko. Vysledky na downa su ok. tak som stastna ako blcha. akurat som nasrata lebo moj gynekolog posiela na velky utz do gf a dnes mu volali aby neposielal uz nikoho lebo lekari maju dovolenky. 😠 Tak mi povedal ze o mesiac mi ho spravi sam s tym jeho utz. vraj je to jedno.

loginka
23. jún 2009

ahoj mayka, tie vysledky - super, super 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre