Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

elise
3. máj 2012

@tinasc testovala som v utorok //

gelinka75
3. máj 2012

@elise super, vyzera, ze v GF maju dobry mesiac 😀

tinasc
3. máj 2012

@elise jeeeeej super 🙂 tak moc gratulujem 🙂

elise
3. máj 2012

@tinasc dakujem a ty ako zvládaš v pohode?

tinasc
3. máj 2012

@elise tak vieš, stále mám obavy... ale na bud. týždeň idem na sono, určite bude všetko ok 🙂

elise
3. máj 2012

@tinasc bude ok všetko🙂

tinasc
3. máj 2012

@elise už sa neviem dočkať 🙂

elise
3. máj 2012

@tinasc budem na teba myslieť🙂

lohrien
3. máj 2012

@lea1333 platila som 230 Eur, bola som tam jeden den - kedy ma operovali a rano som isla domov... Vsetko v poradku bolo, ani ma to nebololelo velmi. Teraz som si volala vysledky a ovulacia v nedohladne.... vajicko mam sice jedno vacsie ale ma iba 13 milimetrov, tak idem v nedelu znovu...

lohrien
3. máj 2012

@silvik1 no my ideme zatial na IUI a potom sa uvidi, drzim ti velmi palce, aby vsetko vyslo ako ma a aby ste vsetko zvladli 🙂

lea1333
3. máj 2012

@lohrien aha to ,by mi vyhovovalo viac uvidim ,podla ,vysledkou 😉 tak nech ,sa ,ovulka ,laskavo ,pohne 😀

lohrien
3. máj 2012

@lea1333 oooo vdaka, mozno to bude moja prva v zivote, kedze tie moje vajecniky boli lenive, ale kedze uz som bola s nimi v servise, myslim, ze by sa to mohlo pohnut 🙂 A ty mas ist tiez na laparku? alebo ako? Chodis do centra dlho, nejako sa neviem docitat 🙂 Ja som bola po operacii este tyzden doma, ale uz po 3 dnoch ma mrle zrali :D, tak som si vymyslala cinnosti vselijake ...

lea1333
3. máj 2012

@lohrien ja som ,bola v ,cente na ,prvej ,konzultaci 20aprila teraz ,mi ,pobrali ,krv na ,vysetrenia ,bola ,som na ,ult ,a na ,vyteroch ,a ,18maja ,mam ,vysledky ,a ,uvidim ,co ,dalej ale dr povedala ,ze ,laparka ,bude 😒

katla
3. máj 2012

GF ma novy cennik od 1.4.2012. No tesim sa, pekne sli hore :( Ako keby to uz tak nebolo dost drahe.

ivka3901
3. máj 2012

@katla ani mi nehovor 5-10 eur hore dole a hned ti to dokopy spraví dosť a ozaj ako sa máš?dlho si tu nebola

maco83
3. máj 2012

Ahojte babulky takže 10 deň od ET máme za sebou krvička pozitívna dnes sme boli znova na 14 deň a všetko je v najlepšom poriadku hcg stúpa ako má 🙂 takže už som to tu niekde čítala, ale v Gin Five majú velmi plodné obdobie pribúda nás ako hríbov po daždi 🙂 Všetkým ostatným stimulkám držím palce

ivka3901
3. máj 2012

@maco83 super teším sa s tebou ozaj je nejaké plodné obdobia,dúfam,že ho nezmeškám 😉

sheronka
3. máj 2012

Ahojte kocky. Casto sem nepisem ale pravidelne citam. Gratulujem vsetkym tehulkam 🙂 Ja som dnes volala do poistovne. Vsetko schvalene, podpisane a priprave na poslanie do gyn fivu, ako povedali do pondelka by to malo byt. Konzultaciu mam az 14.5. Ale verim ze tento mesiac zacnem stimulovat a v juni sa pridam k tehulkam. Mam za sebou 3.neuspesne IUI. Nechcela som viacej, nerobilo mi to moc dobre na psychiku ☹ Vkladam velke nadeje do IVF a verim ze bude iba jedno.

maco83
3. máj 2012

@ivka3901 neboj nezmeškáš dúfam, že sa ti to podarí a pridáš sa k nám 😵

given
3. máj 2012

@sheronka Ahoj, kolko trvalo, kym ti poistovna schvalila ziadost? Aku poistovnu mas? IVF ma o dost zlozitejsiu fazu priprav a myslim, ze aj nadeje vkladane do tohu su adekvatne vyssie. No ale musime vsetky verit, ze sa nam to podari! Tak drzim palce!

babulka123
3. máj 2012

@katla som ti hovorila ... skus ine centrum cmuuuk zlaticko

fles
3. máj 2012

@maco83 to sa muselo podarit, este raz gratulka 😀 a ten kremes s kavou plati !!!

sheronka
3. máj 2012

@given Ahoj. Mam vszp. Ziadost som zadala 28.3. Bola schvalena 16.4. ale este to caka na podpis. Bude to cca 6 tyzdnov, ako aj vraveli v centre. Celkom sa tesim na pripravu a dufam ze uz konecne aj ja uvidim // 🙂

gelinka75
3. máj 2012

baby stale mi nevolali z centra kvoli podpisanej ziadosti, poistovna im to poslala a aj oskenovane, bude moc blbe im volat ci to maju? 😠

maruskaaaa
3. máj 2012

@gelinka75 ahoj, ja by som tam určite volala zajtra, veď za opýtanie nič nedáš 🙂

sheronka
3. máj 2012

@gelinka75 Ahoj. Ku komu chodis? Mas aj termin pred stimulaciou pred ivf? Ja si myslim ze vobec nebude vadit ked zavolas.

gelinka75
3. máj 2012

@maruskaaaa no budem musiet, lebo v stredu mam konzultaciu a ani neviem ci tam maju papier 😀 len neviem ci mam na recepciu ci do ambulancie 😖

gelinka75
3. máj 2012

@sheronka cauko, k dr. stenovej, uz si pripadam, ze robim kovbojku, my sme ziadost podpisovali 8.3. a uz je maj a stale cakam 😠

maruskaaaa
3. máj 2012

@gelinka75 podľa mňa do ambulancie, tam budú mať skôr info 🙂

gelinka75
3. máj 2012

@maruskaaaa zajtra vyskusam poobede, dufam, ze sa dopatram 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre