Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dadenka111
25. máj 2012

@lea1333 jaj tak som to nepochopila. pisala si, ze ti nedovolil clostil. takze budes mat clostil az po kramoch. to je dobre on posobi hned neboj sa. len ma este dozvuky po vysadeni

lea1333
25. máj 2012

@dadenka111 aha no ja som to myslea tak ze ,teraz ,som ,uz ,mohla ,papat by sa zvyslil ucinok nie ?teraz jem atb za to idem az o mesiac na IUi ibnak by som sla uz teraz

dadenka111
25. máj 2012

@lea1333 nie, nie neberie sa dopredu. je to skor zataz na pecen. moze sa brat 3mesiace po sebe, 3mesiace pauza a 3mesiace. potom sa uz neodporuca.

lea1333
25. máj 2012

@dadenka111 a myslis ze mi zaberie ? 😕

dadenka111
25. máj 2012

@lea1333 mal by ti zabrat hned. niekomu dokonca aj viac dominantnych folikulov spravi. budem drzat palce. ake budes mat davkovanie? ja som mala 1-0-1 a potom ak slabo zaberie moze sa davka zvysit. bud 1-1-1 alebo 2-0-2

lea1333
25. máj 2012

@dadenka111 ja mam 1tab dene od 5dc-9dc niak malo nie ?no sak to ze ja mam vela vajicok tak co budu dvojky 😀 😀 😀 😀

apple7
25. máj 2012

ahojte, chcela by som sa opytat, caka ma ket , moze mi prosim niekto poradit ako to prebieha? dnes som bola na utz 11 DC a lekarka bola strucna, vraj od pondelka utrogestan , vstredu mi volaju a vo stvrtok mam vklad. o kolkej to asi robia? mam si dat dve hodiny pred tym tabletku a hodinu pred cipok. zabudla som sa opytat ci mam ist este na utz, ale asi nie, ked mi to takto nadiktovala, vsak? poradte mi prosim. dakujem

silvik1
25. máj 2012

@lea1333 ja som tiež brala jednu tabletku denne 5 až 9 DC a mala som folíky tri, takže si myslím, že to nie je málo 🙂 pri prvom IUI som brala ako Dada 1-0-1 ale urobilo sa mi až 7 veľkých folíkov a vtedy Ti IUI neurobia.

dadenka111
25. máj 2012

@lea1333 😀 tak asi preto ti dal tu najniziu davku, aby si nemala vela vajok. potom by IUI nemohli vykonat.

nelly3
25. máj 2012

@apple7
presne ako pises, na dalsi utz uz nejdes, uz len na vklad, vsetko mas pisane v protokole nahradnom co si dostala, vklad byva ako kedy, ja som mavala vacsinou okolo 11 hod. v stredu ti volaju, ze kedy 😉

ivka3901
25. máj 2012

AHOJTE baby prosím poradiť mi s tou mojou nešťastnou mrchou príde a odíde kedy chce som zmätená,lebo neviem koľký deň mám počítať ako prvý deň cyklu

nelly3
25. máj 2012

@ivka3901
ivka3901 😀 no 1DC sa pocita menzes ked uz krvacas, nie spinenie, podla mna a aj co som sa docitala z fora 😉 a ked sa ti spusti na vecer, ja pocitam az nasledujuci den rano.

ivka3901
25. máj 2012

@nelly3 ok,ale dneska ráno som išla na WC a našla som si takú ozajstnú krámovú krv,ale potom som išla ešte spať a ustalo mi to a zas mi začala poobede,ale len ked idem na WC na vložke nič nemám mám to podľa teba počítať ako prvý deň cyklu? 😒

lea1333
25. máj 2012

@dadenka111 AHA ale snad zaberie aspon jedno jaj asi sa aj modlit zacnem ja totiz strasne verim ze to vide 😀

lea1333
25. máj 2012

@silvik1 preco nie?jajj ze 7 foliku 😀 ty brdo ale aj ja som mala vela ale ani jeden dominantny a ked si mala 3 spravili ti???

gelinka75
25. máj 2012

@ivka3901 cauko a normalne kramy mavas tak, ze mas krv aj na vlozke? to je sila co to s tebou robi 😖

ivka3901
25. máj 2012

@gelinka75 čaves no pre mňa to je normálne,lebo já tak mávam krámy všelijak a nemám ani pravidelný cyklus no tie moje hormony blbnú jak chcú no teraz je to iné,aby som nedopadla tak jak minule tak sa bojím,ale ked dneska budem počítať 1 dc tak zajtra mám pichať gonal a kontrola na 6 deň pichania

gelinka75
25. máj 2012

@ivka3901 no tak rano uvidis, ak kramy pokracuju tak si pichnes 😀

ivka3901
25. máj 2012

@gelinka75 asi tak aj já to mám vymyslené zaťiaľ aj dneska som presunula predoperačné na 5.6 a aj gynekologičke som volala o ten prednison a papier na peniaze takže zaťiaľ všetko vybavené a krvičku mi suseda sestrička zoberie v pondelok ráno zaťiaľ všetko sedí

silvik1
25. máj 2012

@lea1333 áno spravili. môj doki vravel, že urobia keď je max 3 folíky - viac už nie.

lohrien
25. máj 2012

@dadenka111 diiiik, zajtra uvidime, hned sa podelim 🙂

nelly3
25. máj 2012

@ivka3901
ja by som pockala do rana, ze ako to bude pokracovat lebo ja ked lezim tiez mam slabe krvacanie a au ked sa rozchodim sa mi to spusti 😉

mistisa
25. máj 2012

@gelinka75 ahoooj mojka 🙂 teba som dlho nevidela 🙂 ako sa mi mas? a co mas nove? akosi nestiham vsetky temy citat a to som doma chacha 😀 :D

gelinka75
25. máj 2012

@mistisa ahojky, sledujem ta neboj 😀 idete v nedelu vsak? drzim palce, ja o tyzden zacinam IVF prve kolo a dufam, ze posledne 😉 inak vsetko ok

mistisa
25. máj 2012

@gelinka75 no pekne chacha som pod dozorom? 😀😀😀 ja to troska zanedbavam ☹ no mojka budem siiiiilno na teba mysliet 😉 no tomu ver ze prve a posledne potom uz len pozitivny testiiik 😉 ano ano kontrolne sono mam dufam ze dorastaju nech su v nedelu pekne velke 😉

gelinka75
25. máj 2012

@mistisa ale nie, obcas sa zacitam do vasej temy to preto 😉 treba verit, ze to bude dobre, hlavne, ze nejake boli 🙂

mistisa
25. máj 2012

@gelinka75 no ved to je dobre 😉 ja som rada aj mozes napisat 😉 no ved uvidime v nedelu 😉 a ty sa mi mas ako moja hm?

ivka3901
25. máj 2012

@mistisa ahoj dlho si tu nebola ako sa máš?čo máš nového?už si začala stimulovať na IVF?

lohrien
26. máj 2012

@dadenka111 Ranko, takze uz som po teste. No tentokrat to nevyslo .... bola tam iba jedna veeelmi vyrazna ciarka a ziadna druha ani dusik alebo naznak ... No nevadi, ved zivot nekonciiiii, pokracujeme dalej, a ked to ma prist tak to pride 😀 😀

lea1333
26. máj 2012

@silvik1 ok dik za info 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre