Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

nelly3
3. okt 2009

lukila drzim palce 😉 baby ja som taka vyhadzana ze az, sa mi to nejako rozsiruje po tele ☹ neviem z coho to mouem mat, antibiotika, hormony alebo co, no hruza. este to mi chyba ku stastiu 😠 neviete co si mam nato dat? nejaku masticku? inac velmi pekne povedala vcera sestricka ked som odhcdzala po vklade, ze ste uz tehotna, pipiny aj ste sa nejako setrili? lebo ja tak normalne, boli sme na prechadzke, varim, jasne, ze sa nenamaham velmi, ale tak v norme. 🙂

lolittka
3. okt 2009

babenky, držte sa! 🙂

lukila
4. okt 2009

Ahojte pipinky. Tak uz mam potom, mala som 8 vajicok. Je to nejako malo ked som citala ze ste mali niektore 19 ci 21 vajok. Zajtra volam co dalej. Inac nato ze bola nedela, tam bolo neskutocne vela kociek na kontrolu, clovek by ani neveril, keby to nezazil na vlastnej kozi. Co mi vlastne zajtra embryologicka oznami?

matiasko
4. okt 2009

akoj lukila 🙂
gratulujem k tvojim 8 vajkam 😉
musis si povedat ze niektore kocky mali aj 4 alebo 3 tak ty si na tom super.
zajtra ti oznamia ako sa delia a ci bude pk a kedy bude et 😉 . ze ich je 8 teraz este nie je nic vyrane
mozu sa prestat delit co dufam nebude tvoj problem 😵
aj ja som mala 11 vajok z toho 9 vhodnych 2 prestali deli a 5 prezilo pk tak sme mali aj mrazacikov
ale nepodarilo sa 😢

nelly3
4. okt 2009

ukila gratulujem 🙂 nozajtra si budes volat, ze ako to pokracuje, ci sa ti oplodnili a kolko. pipiny aj vam robili ET pod utz? lebo mne nie. dufam, ze ich mam tam kde ich mam mat 😉 dneska som bola zase na prechadzke, bolo velmi pekne, nech si aj babatka zvykaju 😵

nelly3
4. okt 2009

lukila 🙂

dara112
4. okt 2009

ahoj nelly a odkial vies ze ti nerobili ET pod UTZ neukazali ti na konci ET monitor na obrazovke ze su tam vlozene 🙂

nelly3
4. okt 2009

nie lebo najskor mi robila lekarka utz v tej miestnosi kde aj OPU a potom som isla do druhej kde som aj potom 20 minut lezala po ET a v tej mi to robila, tam ziadny utz nie je.

dara112
4. okt 2009

to je zaujimave a nerobili ti to v tej miestnosti kde robia aj odber 😒 mne to robili tam a bolo mi divne ze som sa hned postavila a dali ma lezat do druhej miestnosti na 20 minut, neboj mas ich urcite tam kde maju byt 🙂

dara112
4. okt 2009

a ako sa citis, ked si nahodou neni doma ako zvladas to vkladanie toho utrogestanu 😉 ja mam pocit ze ked si hned nelahnem tak mi to vsetko vytecie 🙂

nelly3
4. okt 2009

citim sa ok, obcas nieco pichne, vajecniky zabolia, prsia, ale to som mala aj po OPU, utros si vkladam doma rano a vecer, na obed v praci. davam si slipovu vlozku 🙂 ty si tiez po ET?

dara112
5. okt 2009

som aj ja po ET dufam ze vysledok bude pozitivny 🙂 aj mna boleli dost vajecniky ale uz je to v pohode, držim ti palce aby to bolo uspesne treba verit 🙂

nelly3
5. okt 2009

a kedy ides na krv? inac celu noc ma boleli vajecniky a prsia ☹

rienok
5. okt 2009

ahoj lukila blahozelam super vysledok 😀 . Nemas byt preco smutna ja som na 1. IVF mala len 2 vajicka
prezrad... mala si cervene tricko? marne som vydumovala, ktora ze si 🙂 boli ste tam myslim 2 kocky
ja som mala dziny, ruzovy svetrik a sedu vestu ....bola som len na kontrole ale asi si si ma nevsimla 🙂

nelly & dara drzim palceky nech sa bublinky zahryznú 🙂

nelly3
5. okt 2009

baby kde steee 🙂 volala som, ze co dalsie moje embrya, takze zo 6 my dve vlozili, 4 nechali co dalej, a z tych 4 primrazili k ostatnym 8 este 3, jedno to vzdalo. rekapitulacia: mam 2 v brusku a 11 mrazacikov 😉 a vkladali mi 100 bunkove 😵

rienok
5. okt 2009

ahoj ja som tu nelly blahoželám to je úplne skvelé....

nelly3
5. okt 2009

dakujem, este najlepsie to bude ak budem mat v pondelok pozitivnu krvicku, rozhodla som sa, ze testovat nebudem. kedy ides na OPU?

moniq
5. okt 2009

no nelly to je super, tak si pekne odpocin a uzivaj si babatka v brusku...

Krasky ja som bola u toho liecitela, a celkom sa mi pozdaval - povedal, ze sa liecim na stitnu zlazu - pravda, ze mam problemi s plucami - pravda a ze moje telo bolo v poslednych 2 rokoch prilis vytazene - pravda. No a povedal, ze som bola zbytocne na umelom - som vraj uplne zdrava, nic mi nie je, len som momental vycerpana a preto sa telo proti otehotneniu brani.... Za mesiac idem k nemu, aby spravil vse co je v jeho silach, nech otehotniem....

nelly3
5. okt 2009

moniq tak to je dobre, ale zase kolko rokov ste sa snazili? my dost, tak preto aj UO, sice som bola velmi proti tomu, nechcelo sa mi to vsetko podstupit atd, aj teraz som dost zo vsetkeho nervozna, uz by som to asi nepodstupila, ale nikdy nehovor nikdy. a ja normalne pracujem, cez vikend prechadzky, nech si krpce zvykaju na pohyb 😉

moniq
5. okt 2009

snazime sa 3 roky, ale je pravda , ze su to priserne roky na psychiku aj fyziku...
bola som velmi prekvapena, ked tvrdil, ze nemam ziadny problem s vajcovodmi...
no, vsak uvidime...

nelly3
5. okt 2009

drzim palce moniq 😵

moniq
5. okt 2009

aj ja tebe, davaj pozor na seba..

nelly3
5. okt 2009

moniq aj tebe robili ET pod utz?

moniq
5. okt 2009

ano, a ostala som lezet tam kde mi to robili. Po vklade mi ukazal embrya.... ale nic z toho ☹

lukila
5. okt 2009

Ahojte. Takže mám 5 embryok a v piatok idem na transfer. Presny cas mi zavolaju vo stvrtok okolo stvrtej... Rienok bola som to ja v cervenom tricku... Bola som nervozna tak som tvare nejako nevnimala. Nelly drzkam palce nech si tehu aj tebe monig, asi je pravda, ze psychika robi svoje. Caute

callex
6. okt 2009

ahojte babule..
prisla som na vas hodit ocko...
nelly no uplna nadhera ake mas stastie..nech sa ta drzi aj nadalej.a stavim sa ze nevydrzis testovat. 😉

dara112 aj tebe samozrejme gratulujem.a k tomu utrogestanu skus si ho vkladat hlbsie.

moniq ten liecitel ma celkom zaujima.kde byva?kolko si platila?ako dlho si cakala na termin?

nelly3
6. okt 2009

jej ide konik 😀 kolko radosti, callex diky, dneska sa citim uplne normalne, nic ma neboli, nepicha, tak neviem ci je to dobre alebo zle. urcite vydrzim a nebudem testovat, nebudem mat zbytocne stresy, to len v pondelok budu potom ine stresy, jaj tak sa toho bojim ☹

moniq
6. okt 2009

cauky
nelly neboj, bude vse v poriadku, len sa tolko nepozoruj, si len tehotna , nie chora 😉 😀

callex ten liecitel je v Kosutoch, cakala som mesiac a teraz som znova objednana o mesiac a budem tam chodit asi 4 dni po sebe...on si nic nepyta, ja som mu dala 5 eur, ale on zoberie vajicka, maso, a vravi ze aj nic.... musi tam ist moja mamina bo ja som prekliata cez nu.... a ona tedy fakt nema nazvys tz nic neda 😅

callex
6. okt 2009

nelly vydrz...dobre bude

moniq mas naneho aj nejake referencie od inych?celkom ma to zaujalo.

moniq
6. okt 2009

no znamej otcovi zmizol nador, kamoskin sused zrazu vie v poho uchopit do ruky tazke veci ....ale najviac som zvedava na kamosa, ktory tam teraz od pondelka do stvrtka chodi a ma zle spermie, ak mi ten povie ake ma nove vysledky, tak ti dam vediet. Moja liecebna kura zacina 9-teho nov., tak ti poviem tiez...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre