Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

dudinka80
22. okt 2009

Ahojte babenky,dlho som tu nebola.
lukila,je mi luto ze ti to nevyslo,
ja som dalsia v poradi.siedmy den picham diphereline,cakam na mrchu,ale asi sa jej nechce prist,lebo este mam aj cystu na pravom vajecniku.picham od 21.dna.
l

dudinka80
22. okt 2009

yayama,gratulujem,davaj na seba pozor aj na malinke 🙂 🙂

dudinka80
22. okt 2009

rienok,
je mi to luto,ze to nevyslo. ☹ poplac si ,vykric sa,ja som pri prvom myslela ze uz nic horsie nemoze ani byt.pri druhom som si povedala,ze do tretice to musi vyjst,tak uvidime.

dara112
22. okt 2009

Lukila je mi to strasne luto normalne ked som si to precitala ma chytila taka zurivost 😠 ze az, aj som si poplakala nespravodlivost obrovska, ja si myslim ze nie je spravne ze ta nechali len tak krvacat doma, po prvom teste z krvi ked bol pozitivny si hovorila aj s neakym lekarom, vies my sme otehotneli prirodzene a potom som potratila a tiez si myslim ze ma zanedbali lekari no neviem alebo je to priroda, poznam 2 pripady ked zena nemohla otehotniet a ked aj otehotnela tak potratila, potom ked ostala tehotna len 1-2 tyzdne tak ju dali lezat a snazili sa to udraz infuziami a jeden ma uz 19 rokov, a v tom druhom pripade 8 rokov, zacinam mam pocit ze nejde o kvalitu ale kvantitu a najst lekara dobreho je problem 😒 , drzte sa pipinky

dudinka80
22. okt 2009

v dnesnej dobe je naozaj tazke najst dobreho lekara,to mas pravdu.

dudinka80
22. okt 2009

Ahoj Dara,
ku komu chodis?ak si sem pisala,tak mi prepac,nepozrela som sa spätne.

dara112
22. okt 2009

chodili sme do iscare Mudr. Valky. a teraz GF Mudr. Harbulak, je to dobry biznis ked je tych neuspechov viac zacinas mat pesimisticke myslienky a trochu ine nazory 😒

slanina
22. okt 2009

Lukila hlavu hore zlatko mrazáčikovia musia vyjsť ved už toľko smoly na jednu izbu??Ale mam pocit,že v tom gynfive im to moc nevychádza a ešte tá arogancia k tomu

lolittka
22. okt 2009

chcem sa poradiť: po odbere vajíčka (ale bez transferu) mi mešká menzes- už piaty deň..to je bežné? 😨
asi telu haraší z tých hormónov..? (ale brala som len 7 dní clostylbegyt)
neviem..teraz mám ísť na druhý deň cyklu na meranie FSH- len netuším kedy to bude.. ak by to malo padnúť na víkend, predtým sa mám nahlásiť..ale ja neviem kedy to príde..? 😕 oni sú tam vždy jeden deň cez víkend? alebo prídem bez avíza? neviete? 😖

dudinka80
23. okt 2009

ahojte baby,
Dara-aj ja som bola u doc.Valkyho,ale este minuly rok ,a teraz dr.Drabek.
ja ked som bola naposledy na IVF v lete6/2009 tak baby co boli somnou,tak vsetky boli tehu,okrem mna ☹
zeby sa to v GF zhorsilo?? ☹

dudinka80
23. okt 2009

lolittka,v tomto ti moc neporadim,ale byvaju tam aj cez vikend.skus si tam zavolat.

rienok
23. okt 2009

lolittka, dnes si tam zavolaj ktory den su tam... niekedy su aj v sobotu aj v nedelu. Len sa spytaj 😉

lolittka
23. okt 2009

ďakujem babenky, sú tam v sobotu..
a inak zatiaľ nič 😕
koľko veľa ste sem píslali, no super, večer si sem sadnem so šálkou čaju a dočítam.. 😉
pozdravujem, držme sa! 😉

lucia.kl
23. okt 2009

ahoj
nás v tom Gyn Five ale je, môžem sa pridať, nech niesom sama nervózna? som 12 deň po Ket a v pondelok idem na krv. bojim bojim. ☹

rienok
23. okt 2009

lucia.kl neboj neboj...... uz sa to musi opat rozbehnut 😉

ja som si naplanovala aj detoxikacnu masaz, kupila kombuchu, jogu (to som uz spominala) a tak
nic nenecham na nahodu 😀

lucia.kl
23. okt 2009

tak ja sa nadžgavam vitaminmi pre tehotne a planujuce, na ostatne veci akosi nemám čas, treba chodiť do práce ☹

dudinka80
23. okt 2009

ahojte,
lucia.kl neboj,vsetko bude ok,a coskoro prelomis lady.posielam pluvance 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
rienok,aka je presnejsie ta detox.masaz???
ja sa tiez nadžgavam,este aj kysel.listovu beriem podstivo treti mesiac,verim ze budeme coskoro vsetky tehu.
nachvilku vas opustim idem si dat pichnut injekciu.
zatim papa 🙂 🙂

niga
23. okt 2009

Dievcata pomoc! Od 21.dna si picham Dipherelin, dnes 35.den cyklu a stale som nedostala menzes, tak som si len tak urobila tehotensky test a su na nom jasne //. Neviem co to znamena, mozu to byt hormony, neviem ci mam pokracovat v pichani, este k tomu vikend, cez ktory nic nevyriesim. Nemate nejaku skusenost, naozaj tomu nerozumiem.

moniq
23. okt 2009

cauky
niga a len jeden test? Skus testnut este raz a ked znova poz. tak si prosto tehu....to hormony, ktore si pichame by sa hadam takto neprejavili 😨
a zajtra rano si nevies zajst k doktorovi?

lukila
23. okt 2009

Ahojte pipinky. Tiez sa mi ten postup lekarov moc nezda. Najprv som tehu, za styri dni uz nie, a ziadneho lekara ani nezaujima, ci krvacate alebo ci je vsetko OK. Len sa mozte postazovat rano na krvi pani sestricke, ktora si aj tak mysli svoje. Este stale krvacam ale uz len slabucko. Kupila som si dnes v lekarni nejake vitaminky pre planujuce a chcem ist co najskor na KET. A ked sa mi to v GF nepodari, urcite zacnem rozmyslat nad inym CAR. Niga neviem co ked sa ti podarilo otehotniet prirodzene. Asi by si mala zajst za svojim gynekologom. Uz sa to tu jednej kocke stalo ze tesne pred stimulaciou otehotnela prirodzene... Takze to by bolo super mala by si o dost stresov menej. Slanina dakujem za povzbudenie, vsetkym prajem pekny vikend 🙂

niga
23. okt 2009

Neviem, ze by nejaky lekar ordinoval v sobotu. Pred stimulaciou otehotniet by bolo fajn, ale predstava, ze som uz bola tehotna a pichla som si 12 injekcii hormonov, tak to ma stresuje. Rano si este vyskusam test z raneho mocu a pokusim sa zavolat do GF.

moniq
23. okt 2009

niga lenze v GF v sobotu na recepcii nik nie je, tz ak mas pouzi to ambulancne cislo, bo ti inak nedvihne nik. Ja som bola sice trochu iny pripad ako ty, ale nevahala som, zasla do nemocky a tam ma prosto osetril lekar ktory mal sluzbu. Na tvojom mieste by som si tam uz dnes zasla, ak mas pred sebou este dnesne pichanie....
lukila a ty sa pre istotu testni, ci nie si predsa tehu, a keby si nahodou krvacala aj za tyzden (po tyzdnovom nekrvacani), tak si zajdi k doktorovi na vysetrenie. Vies mne hrozila otrava krvy, bo mi tiez povedali, ze sa nepodarilo - ale predsa sa podarilo....(je to ne dlho, kazdopadne si davaj bacha)

niga
23. okt 2009

Ja si picham rano, takze uz dnesnu davku mam. Som hlupa, ze som sa neotestovala vcera.

moniq
23. okt 2009

ale zajdi si tam este pred vpichnutim - nech zbytocne nezatazujes plod ked si tehotna. Skoda ze teraz je uz tak neskoro - nocaci budu uz asi nevludni - vsak co ich otravuju daki pacienti.... 😠

niga
23. okt 2009

Myslis, ze by mi vzali krv na potvrdenie tehotenstva?

moniq
23. okt 2009

urcite ti spravia ultrazvuk.Neviem odkial si, ale v Ga robia vyhodnocovanie Hcg len raz do tyzdna 😒
ale ultrazvukom zisti ci si tehotna

niga
23. okt 2009

Dakujem, rano zacnem svoju pereput po dalsom teste. Hadam, nebude vadit, ak si pichnem o par hodin neskor ako standardne. Dakujem ti velmi, ze sa mi venujes aj takto vecer.

moniq
23. okt 2009

to je v poho 🙂
daj vediet ako si dopadla, ale mozno si ta nechaju aj v nemocke - ked budes fakt tehotna mozno budu musiet pozorovat tvoj stav....

niga
23. okt 2009

Dakujem, zajtra sa ozvem...ja ziadne priznaky tehotenstva nepozorujem...snazim si nerobit ziadne nadeje, aj ked uplne sa to neda.

lukila
24. okt 2009

Ahojky. Moniq citala som si tvoj pribeh, ja este stale krvacam, 6 dni silno a teraz 2 dni slabo. Utros som uz vysadila., chystam sa pre istotu testnut, lebo ako vidiet neda sa verit ani lekarom, co je velmi smutne. niga dufam ze dobre dopadnes... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre