Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie777
27. jan 2014

@waitiekatie co mas nove?

waitiekatie
27. jan 2014

@leonie777 mojej milostivej sa nechce dojst.. takze nove nic.. neviem ako ju presvedcit.. dnes mi je tak zvlastne, neviem ci je to pocasim, PMS alebo len blby pondelok po akcnom vikende 😀 ty co novee?

leonie777
27. jan 2014

@waitiekatie mozno ti uz mrcha ani na 9 mesiacov nedojde, nechystas sa robit test? 🙂 nic nove, uvidime zajtra po sono kontrole aky je stav a kedy bude ket 🙂 inak som pazrava ako svina a vkuse do seba nieco pcham 🙂 nervicky si obalujem cukrom 🙂

lorena14
27. jan 2014

@guginenka Ajoj moja no som rada že môžeš sa pustiť dotoho 😀 Teraz si odíchni a najlepšie keď si pospíš tým skôr ťa to prejde 😉 A potom horsa do stimulky 😀 Presne viem ako je dobre popísať si s niekým aj ty si my veľmi pomohla lebo ja som mala prvé dni strašné depky. 😒 A keď sme si písali bolo dobré. 🙂 Už len 2 dni a uvidím či sa môžem radovať. 😀

guginenka
27. jan 2014

@lorena14 - ze vahas. jasne,ze sa budes radovat 🙂 dnes som si nepospala ale oddychla som si pri mojom hobby.

@leonie777 - ja som tiez @waitiekatie povedala nech si spravi test 😎

vahy1
27. jan 2014

@zuzi20 Na to Brno sa pojdem spytat do poistovne,ja mam 2400,ale uz mam nastudovany aj cennik- nie je to tam az take drahe... ako samoplatcu ma IVF vyjde 26000Kč,alebo min.stimulacia na IVF-15000kč,Ale čitala som ,ze poistovnu mozes poziadat o refundaciu-ak nemas vycerpane vsetky IVF.Dam potom info ako to funguje....

guginenka
27. jan 2014

@vahy1 - ☹ ale držím palce v Brne a hlavne hore hlavu 🙂

vahy1
27. jan 2014

@mauerka ďakujem za podporu a určite sa ozvem

vahy1
27. jan 2014

@leonie777 ahoj,aj tebe budem držať palce do úspešneho konca a netreba sa vzdávať. 😉

waitiekatie
27. jan 2014

@leonie777 @guginenka jeste neee, jeste neeee... ale ta svina sa fakt nezda, zahrava sa s mojou myslou.. teraz som isla z obchodu a myslela na to, ako si dam cerstvy chlebik s bryndzovou natierkou co spravim a sa mi nejako zatocil zaludok ze neeee... tak mu hovorim nevymyslaj, uz som vsetko kupila... 😀 do piatka dievcata... ak nepride milostiva do piatka, robim test.. bodaj by ste mali pravdu, ale na spontannost v tomto smere som uz skepticka 😀 😀

waitiekatie
27. jan 2014

@vahy1 a nemozes si spatne ziadat preplatenie casti nakladov zo svojej poistovne? mam taky pocit, ze takto to funguje v cechach na IVF.. ale opytaj sa vo svojej poistovni..

zuzi20
27. jan 2014

@vahy1 no budem velmi rada, ked das vediet, ako to funguje. A preco az v maji pojdes na to? To chces ci musis mat taku dlhu prestavku?

vahy1
27. jan 2014

@waitiekatie skúsim sa popýtať.diky

vahy1
27. jan 2014

@zuzi20 Tu pauzu si chcem dať ja sama,nech sa organizmus zregeneruje.Možno tam skúsim zavolať v marci a popýtať sa ako dlho sa čaká a podľa toho sa rozhodnem.

zuzi20
27. jan 2014

@vahy1 a ty si das este v GF konzultaciu, kde to nejako uzavriete a daju ti tvoje vysledky alebo ako? A myslis, ze budes musiet v Brne zase prejst nejakymi vysetreniami?

zuzi20
27. jan 2014

@lorena14 ahoooj, co nove? nejake nove pocity? Uz mas len 1 den pred sebou...sa máš..🙂

majkulik
28. jan 2014

@vahy1 ahojky, ja som tak isto rozhodnuta, aj ked pevne verim, ze Brno nebudem muset riesit. Vraj to tam funfuje uz ako tu. Najprv ziadost a potom zacnu riesit. Moj gyndos spolupracuje s jednym centrom, takze by som nemusaela chodit na tie kontroly tam, ale krv a meranie mi spravia tu a on bude posielat vysledky tam.

majkulik
28. jan 2014

@leonie777 ty uz zajtra na sono? juj, drzim ti moc moc palceky, aby si mala tento tyzden uspesny vklad.

lorena14
28. jan 2014

@zuzi20 ahoj ani nepovedz v noci som sa zobudila na krče a ráno som už začala špiniť.Som taká zúfalá ☹ tak teraz už neviem či má cenu zajtra ísť aj do GF 😒 A ty ako sa máš dúfam že lepšie ako ja .

lorena14
28. jan 2014

@guginenka
@guginenka Ahoj moja začala som špiniť je to hrozné tak strašne sa bojím že mi príde normálne ms.Ale asi hej lebo bolesti mám presne také ☹ Teraz čo treba robiť? zajtra som mala ísť už na krv do GF a teraz načo 😢

leonie777
28. jan 2014

@majkulik
@zuzi20
@vahy1
@waitiekatie
@guginenka
tak baby po dnesnej kontrole 13 dc, bude v piatok 31.1. vklad 🙂)) huraaaaaa, toto bolo bezbolestne a rychle ... drzte palca a sup sup, nech sme v tom spolu

lorena14
28. jan 2014

Ahojte kočky bola ste niektorá tak že ste špinili no ALE PREDSA STE BOLI TEHOTNÉ? Alebo to už znamená že je konec ☹

waitiekatie
28. jan 2014

@leonie777 jeeeej, supeeer... tak to na valentina budete vediet, ze mate novu malu lasku 🙂 🙂 🙂 no neviem co ta moja draha, aj ma rano bolelo desne brucho, estrofem som si zobrala pre istotu do roboty, ale robi si co chce... aj som dala vcera horucu vanu, aj vinko.. a nic.. len zdrzuje... 😉

waitiekatie
28. jan 2014

@lorena14 este to nevzdavaj.. mne dr pri vklade povedala, ze aj ked zacnem spinit alebo krvacat, neznamena to, ze nemozem byt tehotna... tak sup sup zajtra na kontrolu... budes mat istotu.. 😉

guginenka
28. jan 2014

@lorena14 - halo, ziaden stres. vsetko bude v poriadku. spinit mozes. presne ako pise @waitiekatie - to neznamena,ze nemozes byt tehu. zajtra chod pekne na kontrolu a az potom uvidime ale neboj. vsetko je v poriadku 🙂

guginenka
28. jan 2014

@waitiekatie - no... 😕 🙂

lorena14
28. jan 2014

@waitiekatie Tak dúfam dali ste mi babenky nádej 😉
@guginenka

leonie777
28. jan 2014

@waitiekatie vidis, toto mi ani nenapadlo, ze testovat budem na valentina 🙂 akurat ideme v ten den na ples, tak budem vediet co a ako a ci to mozem roztocit 🙂

waitiekatie
28. jan 2014

@leonie777 aj ti brali krv? bo som citala v protokole, ze mame ist na amb2,ale sak tam sa sono nerobi, len krv?? ci sa ta pytali kolko chces rozmrazit? a uz si mala inf. suhlas so sebou podpisany, ci je to ako ET ze suhlas a peňáze staci v den ET? dik 😉

waitiekatie
28. jan 2014

@leonie777 mozes.. ale nealkoholickym mojitkom na oslavu mimi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre