Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

majkulik
27. jún 2013

@mauerka JJ som myslela, ze pojdem pred tym do prace . . . 🙂

mauerka
27. jún 2013

@majkulik aj ja som bola cca do 13,00 v praci, este v robote cipok a liek a sup do gf

vahy1
27. jún 2013

@majkulik ja som bola tiez v praci a potom som isla na zakrok,troska to zaboli,ale da sa to zvladnut.Na druhy den som mala take pichanie v podbrusku.

vodnari
27. jún 2013

@sizo @gelinka75
@mauerka
@blavabla tak dnes som bola na hematologii pre výsledky a ešte nie sú všetky kompletné ale zatiaľ čo mi vyšlo tak mám vysoký nábeh na trombozu a budem si musieť pichať počas celého tehotenstava,ešte sa uvidí čo mi výjde za dva týždne. No čo už hlavne aby som zostala tehotná a by som donosila do konca a bolo zdravé. To si myslím želá každá z nás. 😉

mauerka
27. jún 2013

@vodnari vitaj v klube fraxiparinovych " narkomaniek", ziadna slava, ale vydrzat sa to da...

gelinka75
27. jún 2013

@vodnari cauko no mrzi ma to, ale ked to ma pomoct, ja nemusim pichat nic..mam mutacie, ale nie su ze vraj aktivne

lesik
27. jún 2013

Babulky,ja znesiem bolest.Prah bolesti je u mna dost tvrdy 🙂 Zo zaciatku som mavala menzes taky,ze dost brutalne krce,ktore mi vyzarovali bud do zadku alebo do noh.Takze si myslim,ze by som mala SIS zvladnut.Ale jeden nevie,mozno aj ja budem prekvapena co to so mnou urobilo.
@mauerka Prosim ta uzila si celu tabletku Diazepamu?Zda sa mi to dost vela,co tam pojdem naslapana 🙂 ?
@majkulik neviem kedy,pretoze este sa mi nedostavil menzes a prvy den cyklu si mam zavolat.

blavabla
27. jún 2013

@vodnari
@mauerka ahojte babulky,tak uz aj ja si picham fraxiparine0,3ml...uz mam ti bodky na brusku ,nie je mi to prijemne lebo mam trosku hrubsiu kozicku na brusku..ale co uz ...takze ma prijimate do klubu???xixi..nech je uz vsetko v poriadku...pjosim..pjosim....

vodnari
27. jún 2013

to si picháš každý deň a do brucha? Nebolí to?
@mauerka

vodnari
27. jún 2013

@gelinka75 no veď uvidím za tie dva týždne čo mi ešte výjde... ☹

vodnari
27. jún 2013

@blavabla no som zvedavá ako dopadnú ďalšie výsledky....bolí to pichanie? a picháš si sama?

blavabla
27. jún 2013

@vodnari drzim palceky...neboli to,ale gonal sa mne osobne pichal lepsie..neviem..prvu mi ukazala doktorka,druhu kakoska zdr.sestra a tretiu uz muzicek...ja sama sa k tomu nejako zatial nemam...neviem ten svih do brucha odhadnut ,je to ine ako s perom...predsa je to injekcia,sice malicka ale injekcia...ale no co mi uz len nevydrzime pre nase srdiecka.......!!!!!!!! Ano kazdy den...

vodnari
27. jún 2013

@blavabla a to treba úplne celé tehotenstvo? a ty máš tiež nábeh na trombozu? Som si myslela že to sa pichá perom.

mauerka
27. jún 2013

@vodnari je to neprijemne, obcas aj zaboli a nie len tehotenstvo, ale aj cele sestonedelie 🙂

mauerka
27. jún 2013

@lesik ano, celu mala som vtedy asi 55kg

blavabla
27. jún 2013

@vodnari mne povedala,ze zatial kym berem hormony..potom uvidime,,zhodnotila to podla vysledkov ",ze pre istotu...a mala som nedela ,pondelok spinenie boli sme aj na pohotovosti na antolskej..boze tak sme sa bali a plakali...a to ju presvedcilo,ze ked bola krvicka budeme pichat...najblizsie idem zase 9.7. Na hematologiu,tak uvidime....

vodnari
27. jún 2013

@mauerka áno...áno to mi hovorila a aj ti hovorili ako by bolo lepšie rodiť? a ty si picháš perom? a to do brucha? júúj mám toľko otázok...som zvedavá čo mi ešte výjde za dva týždne ma mohli objednať až keď budem mať všetky výsledky..teraz som akurát tak nervozna 😒

vodnari
27. jún 2013

@blavabla v ktorom si týždni? Mne povedala že ako začnem brať hormony tak budem na hematologiu chodiť pravidelne každý týždeň a podľa výsledkov mi budú upravovať dávku.

blavabla
27. jún 2013

@vodnari nebud nervozna zlatusik...ved bude dobre ked ta bude kazdy tyzden kontrolovat...aj mne to asi tak vychadza....bere mi krvicku a upravuje davku...zatial som mala len aspirin a od utorka aj pichanie....zajtra zacinam 6 tt...neboj zvladneme to vsetky!!!! Ved mohlo byt aj horsie...

vodnari
27. jún 2013

@blavabla no budem musieť vydržať ešte ďalšie dva týždne aby mi to už uzavreli a mohla ísť do GF a tam sa už dohodli na vklade...nejak to všetko dlho trvá......držím palčeky....a ako sa cítiš?

mauerka
27. jún 2013

@vodnari na to pero nie je, to su hotove jednorazovky- pichnes, vyhodis. kto vie, ci sa mi aj k rodeniu dopracujeme moja... ale ja sama by som radsej sc, mam na to svoje dovody - predchadzajuci porod a komplikacie... uz som od utorka v nemocke kvoli masivnemu krvacaniu, babulko zatial drzi...

vodnari
27. jún 2013

@mauerka jéééééééééj zlatíčko to som nevedela.....je mi to tak ľúto...držkaj sa....ja mám odporučené druhé cisársky...prvý pôrod som mala dosť ťažký...kliešťový pôrod a padli mi orgány,tak mi odporučili ďľší cisárskym....budem na teba myslieť...držkaj sa....

blavabla
27. jún 2013

@vodnari vydrzime,co nam ine zostava....dakujem za opytanie,uz v pohodke...vraj mi mohla prasknut nejaka cievka...uz sa len modlit,aby sa nic nespustilo..ako v marci...,ale no dufam ,ze to dobre dopadne aj ked pravda je,ze sme este nevyhrali!!!

blavabla
27. jún 2013

@mauerka drzkajte sa!!!!

bimbo37
27. jún 2013

@mauerka moc drzim palce nech ti vsetko dobre dopadne. drzte sa. baby aj ja sa pripajam do klubu flaxiparin 🙂, ja uz picham skoro mesiac. a picham si ich sama, uplne v pohode sa to da zvladnut. akurat ma to obcas svrbi 🙂. vsetkym vam drzim palce.

vodnari
27. jún 2013

@blavabla držím ...držím...moooooooc palčeky aby všetko do konca dobre dopadlo...a ja dúfam že v auguste tiež zostanem tehotná a spolu všetky dieťaťko vynosíme bez komplikácii....babenky držím vám palčeky.... 😉

blavabla
27. jún 2013

@vodnari budem...dufam,ze budeme na teba cakat.... 😀

vodnari
27. jún 2013

@blavabla budem sa ponáhlať... 😀

blavabla
27. jún 2013

@bimbo37 Vitaj v klube pichaciek....tento rok je to velmi trendy!!!

luanna
28. jún 2013

@mauerka drzim palce, male to urcite zvladne!!! Aj ja lezim v nemocnici (opat), mam dost velky hematom, nastastie je vraj pri krcku, tak dufam, ze to bude ok. Dnes mam sono, som taka nervozna ze ani spat neviem ☹ male su zatial v poriadku, dnes by som mala byt podla sona 8+3 tt...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre