Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

matiasko
3. nov 2009

lubka dr. behunova je uplne superska
chodim k nej uz 2 rok a nemenila by 🙂

nelly3
3. nov 2009

ahojte, luly3 ano bola som na 1.IVF teraz v oktobri, ale neuspesne ☹ mame este 11 mrazacikov, ale na KET pojdem az v januari. dneska ma pobolievaju vajecniky, dufam, ze nic vazne, menzes mam mat az o necele 3 tyzdne. 😨

lubka0506
3. nov 2009

...matiasko Dakujeeem... 🙂 🙂 🙂

matiasko
3. nov 2009

nieje zaco 😉
a ty ides iba na 1 pohovor?

lubka0506
3. nov 2009

ano idem na prvú konzultáciu,a sú tam dobré čakacie doby...

yayama
3. nov 2009

matiasko nevies kolko dni budem asi v nemocke?aj ty si mala mmt?boli to potom?

jahodka26
3. nov 2009

ahojte dievcata...
tak ja mam dnes po 1.punkcii folikulov..mala som ich vela, uvidime, co nam povedia zajtra, ked si mame volat kvoli vysledkom...

lubka0506
3. nov 2009

ahoj čo je to punkcia folikulov? a to ti robili v GF? som blbá že?

jahodka26
3. nov 2009

ahoj lubka0506 je to odber vajicok pred ET..a robili mi to dnes rano v GF. robia to v celkovej anesteze...

lubka0506
3. nov 2009

aha a normále ta pustili domov? ako sa cítiš?

jahodka26
3. nov 2009

ano, je to kratkodoba anesteza, prisli sme na 7.15, partneri odovzdaju spermie a zeny caka odber..po odbere si tam polezis cca 3 hodiny a potom ta v sprievode dospelej osoby pustia poucenu domov...
boli ma cele "podbrusko", inak sa da...

lubka0506
3. nov 2009

a to ideš normálne do práce alebo ako to chodí? ja sa nečudujem že si ubolená je to predsa len zásah do organizmu...mala by si oddychovat. 😵

jahodka26
3. nov 2009

ved aj oddychujem, do prace nejdem, lebo som aj nejaka nachladnuta a koncom tyzdna, prip. cez vikend nas caka ET. tak sa chcem dat "dokopy", aby vsetko dobre dopadlo🙂

dudinka80
3. nov 2009

ahoj jahodka26,rychlo sa vyliec,aby si bola coskoro tehu,aby si nakazila virusom aj ostatne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 :-

lubka0506
3. nov 2009

ano želám ti rýchle uzdravenie a potom nám pošli vírusíky... 😵

lukila
3. nov 2009

Ahojte. Vdaka za nove tvare, aspon sa komunikacia trosku rozhybala. Nelly uvidime co mi pan doky povie na konzultacii, podla toho sa rozhodnem, kedy pojdem na KET. Majte sa vsetky krasne a hlavne myslime pozitivne... 🙂

jahodka26
3. nov 2009

dakujem dievcata a tehu virusiky poslem hned, ako sa na mna nalepia 🙂 verim, ze to bude coskoro 😉

matiasko
3. nov 2009

yayama no ja som mala mimomat. 2007 zobrali ma do nemocky lebo mali len podozrenie lebo nebolo na usg nic vidiet a robili mi vsemozne usg a potom na takom specialnom videli ze mam uz roztrhnuty vajickovod tak ma hned aj operovali to bol piatok vecer a v nedelu rano som uz isla domov.
operovali ma laparo a hcg dobre rychlo kleslo. a mas aj dajake bolesti?
mozno ze to bude v pohodke co ti povedali

slniecko01
4. nov 2009

Pipinky aspoň vás posuniem na prvú stranu 😀 😀 😀 , Dnes som tu prvá PIPINY a to už je aj po obede 😝

nelly3
4. nov 2009

slniecko si mila, ze si nas posunula, polepsime sa 🙂 inac baby rano som mala dost spinenie, no som zvedava, ze co, mavala som aj predtym, ale teraz nejako moc, ach joo, asi to mam z tych hormonov alebo co. na buduci tyzden budem mudrejsia. dufam, ze nedostanem menzes, ved som len prednedavnom mala 😕 nech uz sme vsetky tehulky a preberame uz ine veci, ja sa toho snad ani nedockam 😠 vsetko sa to tak nejako vlecie 😔

slniecko01
4. nov 2009

Nelly a teraz ako pokračuješ ? 🙂

callex
5. nov 2009

ahojte babule.
jahodka kolko si mala oplodnenych vajicok?
ja som bola vcera na konzultacii.dokyna mi pekne vsetko zhrnula cely priebeh cyklu a povedala aj to co nehovorili pri kontrolach.trosku ma sprdla ze som si nedala ICSI ze som mohla mat aj mrazacikov.lenze mne embryologycka nepovedala ze to mozem skombinovat urcity pocet oplodnit normalne a urcity pocet metodou ICSI...to keby som vedela asi by som si priplatila a mohlo to dopadnut inak.
dalej nam vravela o genetike ale ze tu nepovazuje za nutnu vzhladom an to ze stoji 44000sk.skor doporucala dat si vysetrit protilatky proti embryu vzhladom na moju znizenu imunitu.co zase manzel povazuje za zbytocne kedze ju mam znizenu tak vraj by nemala bojovat proti embryu.tak som z toho zmetena. a mam sa porozpravat s mojou imunologickou ci bude vhodne brat Prednison...ktory znizuje imunitu a podporuje uhniezdenie embryok ak sa nemylim.spisali sme novu ziadost do poistovne.ked som spytala ci nemaju precerpane limity tak mi povedala ze sa nemusim bat ze oni maju garantovany pocet na ziadosti.takze maju pekny biznis z toho ked si u poistovne zabezpecia pocet.sila.no ale co uz.
vcera som inak pochopila preco nas volaju cislami.nie je to o tom ze by sme boli ,,kravicky s cisielkami,, a nie ludske bytosti ale je to preto aby chranili nase sukromie a nevykrikovali nase mena do celeho sveta.
plus som bola v centre alternativnej mediciny kde budem chodit na take sedenia-liecenia ktore pomozu otehotniet.najprv vsak musim vyliecit ine neduhy ktore mi tam pozistovali.

nelly3
5. nov 2009

ahojte, callex ani mne embryologicka neodporucila ICSI, ved to ona najlepsie musi vediet. takze kedy pojdes do druheho levelu? mozno sa vsetky opat v januari stretneme a budeme cakat na vytuzene ll 🙂 ten prednison vela bab berie, co citam, asi fakt pomaha. na genetiku nas lekar v centre tiez neposlal a po druhe ina palka teda.
centrum alternativnej mediciny sa kde nachadza? kam to chodis?
slniecko no pokracujem tak, ze po neuspesnom 1. IVF som sa rozhodla, źe KET necham na januar, necitim sa teraz nato 😉

slniecko01
5. nov 2009

Ahojte Pipinky,

Callex aj som to mala tak pol na pol oplodnené , veru si si to mohla tak dať, mne to navrhla vtedy emryologyčka, tak som súhlasila a nakoniec mi dali tie čo sa napichávali ICSI a dve mi ostali prirodzene, čo sme dali zamraziť. Len neviem či z toho niečo bude

Nelly možno aj lepšie keď si si to nechala do Nového roku, možno sa ti podarí otehotnieť aj prirodzene. Včera som bola v poradni a moja doky mi hovorila, že mala takú skúsenosť, že babenka bola na IVF a nakoniec jej to podarila prirodzene

posielam vírusiky

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nelly3
5. nov 2009

diky slniecko, ved aj ja dufam, ze snad sa zadari normalne, to by bolo superrr 🙂 a tebe sa na prvy krat podarilo?

nelly3
5. nov 2009

a som sa uz objendala na januar, od 11. zacinaju robit v gynfive. dufam, ze to stiham, na KET sa predpisuju len lieky a odkedy sa zacinaju brat? od 1 DC? poradte mi 😵

callex
5. nov 2009

nelly to centrum je v BA na Bajzovej ulici. kludne sa mozes napriklad objednat s tym ze im povies ze sa snazite o babo a nejde to..a oni ti spustia ten program ktory pomaha.

ja vlastne budem cakat na schvalenie ziadosti.inak teraz ma napadlo ze ked som im vravela ze mi ostal fostimon a ze som pocula ze sa da vratit tak sestricka sa tak divne pozrela na doktorku.
a ked mi schvalia ziadost tak ta plati rok.takze sa asi rozhodnem ze kedy.dovtedy sa chcem dat zdravotne dokopy.a vyskusat aj alternativne sposoby.

slniecko01..no keby som o tejto moznosti vedela tak nevaham.ale budem mudrejsia do druheho kola.

nelly3
5. nov 2009

callex a maju aj nejaku stranku na nete? hod mi link 🙂 fostimon si ty nechaj, si mylsim, ze pri stimulacii budes mat zase ten, mne prave drabek hovoril, ze co ostalo nech vratim, ze to odkupia a aj tak bolo.

sneznik
5. nov 2009

Ahoj nelly,
na KET sa predpisuju lieky Estrofem a tie sa zacinaju brat od 1.DC. (mne predpisali aj Prednison a ten som zacala brat hned v den konzultacie, co bolo cca 20 dni pred 1.DC). Potom na 10.-14. DC sa ide na UTZ na kontrolu vysky sliznice maternice a na 14.DC sa zacina brat Utrogestan a tranfer prichadza na rad 16.-18.DC.
Drzim palce 🙂

callex
5. nov 2009

fuha no pred tym KET tiez daju telu poriadne zabrat ako citam.

nelly:,,energyquantum.sk

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre