Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

jahodka26
14. nov 2009

ahojte,
dudinka drzim palce, nech to dobre dopadne. ja som mala ET minulu sobotu, v sobotu ma dost pobolievalo podbrusko, teraz je to celkom fajn,bolia ma akurat dost prsia.. zajtra by som mala dostat, tak dufam, ze nic nepride a v stredu nas caka 1.test, tak verim, ze bude pozitivny...

dudinka80
14. nov 2009

ahojte,
jahodka,dakujem aj tebe drzim palceky 😀 nech to vyjde.ja som mala ET vo stvrtok,tak uvidime.trosku ma pobolivalo brusko ako pri mrche,a dnes v noci ma strasne boleli krize od druhej v noci som nemohla spat,ako ma to bolelo.tak neviem 😲 a nerobila si si testik?

jahodka26
14. nov 2009

ahojky, este som test nerobila, ale mam coraz vacsie pokusenie, asi uz dlho nevydrzim odolavat..

dudinka80
14. nov 2009

dnes je to 8-my den??,

nelly3
14. nov 2009

baby tak vam silno drzim palce 🙂 kto ide so mnou v januari do boja? aby som nebola sama 😉

dudinka80
14. nov 2009

tak ti dakujeme 🙂 🙂
neboj vsetkym sa to raz podari 🙂 🙂 🙂

lukila
14. nov 2009

Ahojte. Kocky s ocakavanim vysledku drzim palceky nech je to pozitivne, a ked to nevyjde, nepodavajte sa tomu, musime bojovat dalej... Nelly ja idem teraz v pondelok na konzultaciu do GF uvidim co mi povie Dr., kedy ma odporuci KET. Predpokladam ze tiez po sviatkoch... 🙂 🙂 🙂 Selmicka preco si presla z Iscare do GF? Uzite si vikendik s optimistickom duchu.

jahodka26
14. nov 2009

dnes je to tyzden..odporucali mi test nerobit, lebo moze byt negativny, aj ked by som bola tehu...zajtra by mala prist mrcha, pobolieva ma tak aj brucho, verim, ze nepride. a keby aj prisla, tak babatka sa ma snad budu drzat ako kliest... 🙂

lukila
16. nov 2009

Ahojte, tu nebolo dva dni ani nohy? Kde ste vsetky pipinky, co oslavujete 17. november? Ja som bola dnes na konzultacii v GF a uz som mala papiere pripravene na KET... Takze len cakam na menzes a mozem zacat. Nakolko mam len 2 embrya, ktore po rozmrazeni nemusia byt vhodne na transfer, zaroven som si na odporucanie lekara vypisala ziadost na 2. IVF. Tak si zelam aby som ho nemusela absolvovat. Tak sa vsetky drzkajte a piste... 🙂

nelly3
16. nov 2009

ahojte 🙂 super lukila drzim palce, ja som sa objednala na januar, dufam, ze to stihnem, to sa zacinaju brat tabletky prvy DC vsak? dali ti utrogestan a estrogen? ja mam dostat mrchu teraz a nie sa nejako pustit, hlavne, ze ma uz boli brucho, necitim sa dobre, urcite sa mi spusti ked pojdem v stredu do prace potvora jedna 😠

harmanceky
16. nov 2009

Ahojte kocky, som tu dlhsi cas nebola, dala som si oddych od tohto vsetkeho.

Callex, zaujima ma ake druhe centrum si navstivila, lebo tiez chodim do GF a tiez mi tam budu pravdepodobne robit laparku. Tak som sa trochu vyľakala 😲 Bude už druhá v poradí, ale prvú mi nerobili tam, takže neviem čo ma u nich čaká.

grelu
16. nov 2009

Ahojte baby...som uz zufala, neviem, co robit. 2x som spontanne potratila v 20tt a zatiaľ sú všetky vysetrenia negatívne. Neviete, ci sa v Ginfiv-e zaoberajú aj príčinami infertility?

Moja gynekologicka to zrejme uzavrie tak, ze dovodom bola infekcia (co bol aj dovod prveho potratu), ale mne sa to zda prilis velka nahoda, aby to bolo sposobene infekciou.
Preto by som chcela navstivit nejakeho odbornika, ale neviem na koho sa mam obratit :-/

matiasko
16. nov 2009

ahoj pipinky 🙂
harmanceky tak ja som podstupila laparo v gf 12.11.
a mozem povedat mic strasne 🙂
ja som bola spokojna.

tak ze laparka dopadla tak ako sme s dr behunovov ocakavali
mala som kopec zrastov co sa dalo tak odstranila co nie tak nie lebo mam aj pri peceni a to by bolo riskant.
vajickovod nemusela uplne vybrat ale iba poriadne zasvorkovala 🙂
na stehy idem v piatok a hned aj vypisujeme ziadost na 2 ivf 😵
taz ze moc moc tesim ale zaroven sa aj bojiiiiiiiiim toho neuspechu 😕
ale snad rok 2010 bude stastny rok 😅

lubka0506
17. nov 2009

ahoj babule 🙂 treba na prvú konzultáciu aj zdravotný záznam mojho manžela?Dakujem 😵

lukila
17. nov 2009

Ahojte. Nelly dik, ano mam estrofem a utrogestan, a zacinam od prveho DC. Ja uz som mala dostat mrchu pred styrmi dnami a stale nic, ale PMS mam riadny. Chuda moj chlap, musi trpiet moje nalady 🙂 Lubka ja som sla na prvu konzultaciu s partnerovym spermiogram, vlastne tym sa ten kolotoc vysetreni zacal, najprv on a potom ja 🙂 Verme ze rok 2010 bude pre nas vsetky uspesny a plodnejsi
🙂

lubka0506
17. nov 2009

baby mna porazí...ja nemožem nájst výsledky spermiogramov mm...a budem ich potrebovat ☹

nelly3
17. nov 2009

ahojte 🙂 no mne konecne dneska dorazila mrcha jedna tiez, ale od minuleho tyzdna som mavala bolesti, navaly 😠 a dneska uz prisla potvora jedna hnusna 😝 ja som najskor tiez rozmyslala, ze pojdem hned na KET, ale potom som to zvazila a chcem si trosku oddychnut, nejake vysetrenia a ist po novom roku pokojne do toho 😵 a ako casto budes teraz chodit na kontroly? takze KET budes mat v decembri? jej super bude pekny darcek pod stromcek 😉

jahodka26
17. nov 2009

ahojte,
zajtra ma caka 1.krvny test po 1.ivf- drzte prosim palceky...
prestali ma pobolievat prsia, prichadza bud mrcha alebo spinenie, bojim, bojim... ☹

lubka0506
17. nov 2009

ahoj jahodka...držím ti prsty,dúfam že to nieje mrcha ale niečo iné... 😉

jahodka26
17. nov 2009

dakujem lubka, zacinam sa bat... ☹

nelly3
18. nov 2009

ahojte, neuverite co som sa dneska dozvedela, jedna baba ktora bola so mnou na IVF, volal mi dneska jej manzel z jej t.c., ze zomrela. normalne nechapem, ze ju vcera nasli mrtvu 😔 po novom roku mala ist na KET, mala mrazacikov, normalne som v soku 😢

slniecko01
18. nov 2009

Tak to je teda naozaj strašné ☹ . Ako sa máš NELLY ?

nelly3
18. nov 2009

keby ze som tehu tak o 100 percent lepsieeee 🙂 ale aj to bude.

lukila
18. nov 2009

Ahojte, Nelly tak to je strasne, je mi tej kocky luto, co mala priviest na svet novy zivot, tak ona sama odide... Je to nespravodlive na tomto svete. Aj chodila medzi nas na NET? Az plakat sa mi chce 😢 Stale cakam na mrchu, vtedy zacinam brat fostimon a na 14. den idem na krv a ultrazvuk a 16-18. den by mal byt KET 🙂 Neda sa povedat ci to bude pekny darcek pod stromcek, zalezi od vysledku. Ale musime bojovat 🙂 Napokon nic ine nam nezostava...

jahodka26
18. nov 2009

ahojte,
s tou babou to je nieco hrozne...
lukila, budeme ti drzat palce...
nam dnes vysla po 1.ivf negativna 1.krv, idem este v piatok na 2., ale zazraky sa nedeju..
je mi hrozneeeeeeeeeeeee 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lukila
18. nov 2009

Jahodka26, treba bojovat dalej, ja som zacala krvacat 3 dni pred prvou kontrolou, potom po kontrolove mi povedali ze som tehu, a po druhej kontrole uz som nebola tehu ☹ Treba sa dobre vyplakat a dostat zo seba vsetky negativne myslienky von 🙂 Drzkaj sa

lubka0506
18. nov 2009

babule držte sa... 😵 ...a tej kočky mi je lúto... 😢 ja zajtra valím na prvú konzultáciu... 😒

luly3
18. nov 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
je mi lúto 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

larita112
18. nov 2009

ahojte babulky, ja som tú babu poznala a tiež som dnes zostala v šoku, keď som sa to dozvedela... ešte nevedia, prečo sa to stalo, ale asi pred mesiacom bola znovu na KET v GF, ten bol negatívny, začala krvácať, myslela si,že to prišla mrcha, ale trvalo to asi dva týždne a mala stále bolesti, tak sme ju s kamoškou posielali k dr. - buď svojmu alebo späť do GF... neviem, či bola aj u nášho dr., ale v GF áno a tam jej povedali, že je to o.k., že to jej začína mrcha a hotovo, dali jej nejaké lieky... úplné podrobnosti neviem, ale viem, že ešte predvčerom jej kamoška volala, že tie strašné bolesti pretrvávajú ďalej... do rána zomrela.
Teraz čakajú, čo určia ako príčinu smrti, ale myslím si, že to bude mať niečo spoločné s týmto... ťažko k tomu niečo povedať... aj mne je to ľúto... ja len viem, že ak niečo lekári zanedbali, mm to bude riešiť, čo už jej síce nepomôže, ale... dám vám vedieť...

babulky, držte sa... držím vám/nám všetky palčeky... cmuk

larita112
18. nov 2009

opravujem - bola na IVF, ktoré bolo negatívne a mala ísť ešte na KET... ☹
normálne som z toho stále v šoku a nemôžem ju dostať z hlavy... pa dobrú nocku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre