Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

annamary27
16. jún 2010

@yeliel ,ale povedali ,14 a potom mi tá milá sestrička vysvetlila,že do 10 je negatívne a teraz už aby mi len stúpalo. 😵

yeliel
16. jún 2010

@annamary27 aj mne to presne tak vysvetlila..tusim som ti to vcera aj pisala do IP...tak verim ,ze urcite stupa 🙂

katuliks
16. jún 2010

@annamary27 Aoj moja,tak drzim palceky nech stupa na hor 😀 😀 Neboj bude to o.k. Ja tiez nemam dobry dojem ked idem na krv.Neviem preco ale mne moc nesedi ani ta sestricka co berie krv ale vsak uvidime v piatok.Mne este ostali nejake lieky,tak ich tam budem musiet zaniest ci si ich zoberu.Robi to,ze by mi mali vratit cca 200 eur.Uvidim ci zoberu vsetky. 🙂

annamary27
16. jún 2010

@katuliks fíha,mne ostalo 7kusov menopuru,za to som mala 50eur späť,ale dlho sme sa z nich netešili,manžel platil na druhý den pokutu 40eur. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a Puregon som 300jednotkový otvorila len kvoli 50tim jednotkám ,ale otvarený ho už nezobrali,aj ked som vedela kedy som ho otv orila a mala som ho aj v chladničke celý čas.

katuliks
16. jún 2010

@annamary27 neviem preco mi tolko toho ostalo.Ja som vzdy isla na kratky protokol,tak mozno preto.Ale zas peniazky pomozu. 🙂

michaelag
16. jún 2010

@solinka
dakujem 😉 a fakt si ma videla ;-D, no ja som asi neprehliadnutelna ;-D
A v piatok ides tiez? Vidime sa?, len teraz sa mi musis prihovorit 😉

annamary27
16. jún 2010

@michaelag ty máš takú výraznú fotku tu na koníkovi ,že teba by aj nevidiaci spoznal. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A asi,ked ťa nie je vidieť ,tak je ťa počuť,usudzujem podla velkého úsmevu.ber to ako komplimenty. 😎 😎 😎

lubka0506
16. jún 2010

ahoj pipinky. 🙂 henika máš pravdu mne vybrali vyjcovody v januári a aspon nemávam tie hnusné mykozy... 😒 aspon nám nerobia šarapatu.
baby moja mrcha ešte stále nič dnes je to 35DC je to normálne? ja som si myslela že ked si budem pichat dostanem ako hodinky presne... 🙂

yeliel
16. jún 2010

@lubka0506 ahoj a uz si volala do Gf?

lubka0506
16. jún 2010

ahojky yel 🙂 neviem či tam nemusím zavolat až medzi 14-15 hodinou...?

monika71
16. jún 2010

ahojte pipiny, tak sa vam tu dnes hlásim po poradni. Dr. ma odporučila k endokrinologovi, koli štítnej žlaze, a v utorok mam odber plodovej vody, dnes mi brali krv ešte na tripple test. ale mám aj dobru správičku, naše malé ukázalo medzi nožkami to čudo, na ktoré je každý chlap hrdý.takže budeme mať chlapčeka ak pojde všetko tak ako má 😅 vojna ešte nie je vyhratá tak naberáme sily na dalšie boje. 😉
Nadalej na vás myslím a držím vám palčeky
😉 🙂

yeliel
16. jún 2010

@lubka0506 ja som tiez tak zvykla volavat po 14tej ked som mala neake otazky...tak pre istotu crnkni... 🙂

michaelag
16. jún 2010

@annamary27
ahoj, to si pis 😉... o mne vie kazdy a vsade, ked som tam ;-D. Jasne, ze to beriem v odbrom 😉

michaelag
16. jún 2010

@monika71
ahoj, tak drzim aj ja palceky a tesim sa, ze to bude chlapisko 😉.

monika71
16. jún 2010

@michaelag dakujem a pipiš je už vo fotoblogu 😀

lubka0506
16. jún 2010

ahoj pipinky 🙂 už som volala do GF -takže ak príde mrcha mám príst v piatok ráno a mám príst aj ak nepríde... 😒
...takže v piatok výlet do Blavy 🙂

annamary27
16. jún 2010

Kočky, tak trošku postupujem hore.V pondelok HCG 14 a dnes 25 , mám prísť na dalšiu krvičku v pondelok alebo utorok.

lubka0506
16. jún 2010

anamary blahoželám a nech to stúpa dalej 🙂 ...no vidíš tvoja svokra nemala pravdu!... 😉

annamary27
16. jún 2010

@lubka0506 tak mi tu stepovala za chrbtom,že som ju vypoklonkovala z izby,lebo som bola klbko nervov pred volaním.čakala som na 14tu hodinu a 14tu minutu,ked som už 14.6.mala hcg 14,také malé čári-mári a dovolala som sa na tretí krát a vravím si predtým,do tretice všetko dobré. 🙂 🙂 🙂

katuliks
16. jún 2010

@annamary27 No vidis ,ze to bude v poriadku 😀 A do tretice vsetko dobre,tak to si pis. 🙂 Ja viem o com hovorom.Drzim palceky 🙂

yeliel
16. jún 2010

@annamary27 ahoj..to je super spravicka... 🙂 😵 😵

annamary27
16. jún 2010

@yeliel že ?super,MALIčKá EšTE ,ALE POTEšILA,skoro som si zabudla dať utrogestan, toľkých som musela o tom informovať,že ma to pohltilo.

vanilka1802
16. jún 2010

@annamary27 super spravicky, neboj v pondelok alebo utorok bude krasne velke cisielko.Drzim palceky a posielam tehu virus

yeliel
16. jún 2010

@annamary27 😀 😀 😀 ani sa necudujem ved je to velka vec 😉 uz to bude len krasne rast..a ty sa pekne tes... 🙂

annamary27
16. jún 2010

@vanilka1802 tak,tak len podte ku mne vírusíky,potrebujem vás ako sol. 😀

michaelag
16. jún 2010

@annamary27
Ja som to hovorila stale ;-D;-D... a svokra nech ide do kelu 😝 ...
Gratulujem a uvidis, vsetko bude dobre 😉

annamary27
16. jún 2010

@michaelag ,len aby si mala pravdu,teraz ma tu strašia témy kde sa píše o tom,že pri mimomaternicovom tehotenstve to stúpa pomaly.

yeliel
16. jún 2010

@annamary27 necitaj hluposti...lebo dostanes na zadok 😀 😀 😀

michaelag
16. jún 2010

@annamary27
co ti sisi, to co citas za blbosti? Prosim ta take kraviny citat...nemas co ine na robote 😀 😀 😀 Ak ti chyba citat, tak si zober nejako knihu, alebo si chod kupit o tehotenstve a o porode, nech citas nieco produktivnejsie a hlavne na psychiku balzamovitejsie...nie taketo kraviny 😠

annamary27
16. jún 2010

@michaelag dobre,dobre, už pár rokov mám doma Veľkú knihu o matke a dieťati.tak sa do toho ponorím 😀 😀 😀 slubujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre