Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

kika017
19. jún 2012

@gelinka75 ďakujem za info, aj som si myslela, ale nebola som si na 100 % istá

gelinka75
19. jún 2012

@kika017 a uz si zacala stimulku? 🙂

kika017
19. jún 2012

@gelinka75 áno už som začala, dnes už 12. deň pichám diphereline ( mám dlhý protokol ), ale stále sa mi nespustil menzes... tak som z toho už na nervy... pri 1.IVF som tiež dostala až po 10. injekcii, tak čakám že už hádam príde

kika017
19. jún 2012

@gelinka75 aj rozmýšľam či nezavolám do GF či je to normálne že to tak dlho trvá... ale pri prvom IVF mi po desiatej injekcii povedali že to tak môže byť

gelinka75
19. jún 2012

@kika017 no zavolaj, bola tu kocka, ktora to tak mala a potom jej dr. vravela, ze ked mrcha nepride do urciteho terminu, tak ma prist na konzultaciu, ale potom jej dosla, mne dosla od dipherelinu na 5 den, ale ja som vysadila antiku tak asi aj preto

gelinka75
19. jún 2012

@sheronka bola si dnes? nemala si zlte tricko? 🙂

kika017
19. jún 2012

@gelinka75 tak som volala pre pokoj v duši a sestrička mi povedala že do 14 injekcie je to OK, ak by neprišla mám prísť v piatok na ultrazvuk, tak čakám ... ale ide to dobre city... už by som najradšej bola po OPU, ale tebe sa to už kráti, to je super, hlavne aby bola dobrá úroda 🙂

dadenka111
19. jún 2012

Baby volali ste na emryologiu ako sa maju vase bubliky, ak ste ich mali na PK? Ja som taka nedockava. Ale zajtra uz mi volaju oni o tretej. Snad su O.K. a pekne sa delia.

mortiiss
19. jún 2012

@dadenka111 ja som mala na zaciatku taku ostychavost - ludovo povedane "drahu hubu" 😀 a nic som sa nepytala, ale potom som si povedala, ze napriek tomu, ze nas lekari (a hlavne sestricky) z centier vmanipulúvaju do pozicie pacientiek - a pacientom neprinalezi pytat sa 😀 😀 (vsak to poznate od kadejakych obvodnych a pod.) - NIE SME pacientky, sme klientky a ako klientky uz mame plne pravo informovat sa, kedykolvek sa nam zaziada. Tak nech Ti to neni blbe, ak mas potrebu tam zavolat, kludne zavolaj.

gelinka75
19. jún 2012

@kika017 tak fajn, je lepsie zavolat ako mat stres ci je to ok, no ja som tiez ako na ihlach co z toho bude, na prvej kontrole ma nastrasila, ze su drobne, ale odvtedy pekne vyrastli, tak snad bude aspon par na oplodnenie 🙂 opu mozno cez vikend

gelinka75
19. jún 2012

@mortiiss dnes ma dr. pochvalila, ze mam krasnu sliznicu, ze fakt krasnu 2x to povedala 😀 aspon nieco ked vajcia su nejake lenive 😀 😀

lubkaeck
19. jún 2012

ahojte
pocujte davate si aj ten embyroscope? lebo kamoska co pracuje v iscare mi vravela, ze ked mam PK tak ze netreba a vidi sa mi to dooost vela peniazkov aj PK aj embryoscope 😕

gelinka75
19. jún 2012

@lubkaeck tak zatial je to tak, ze ano, je to strasne drahe 😠

ivka3901
19. jún 2012

@gelinka75 ahoj moja to sú pekné číselká já ti potichúčku závidím v dobrom,že máš toľko folikulov aj ked kamoška tiež mala 12-14 a nakoniec mala 2 vajká kvalitné na oplodnenie,ale nechcem ťa plašiť 🙂

gelinka75
19. jún 2012

@ivka3901 no ved to je to, ze bohvie co z toho bude, este sa moze stat hocico 😉

ivka3901
19. jún 2012

@gelinka75 ale to som ťa nechcela takto zpochybniť tvoj prípad to nebude 😀 ozaj robila som si ten test s citlivosťou 25 jednotiek a je tam fakt veľmi slabý duch skoro ho neni ani vidno už sa aj drahý pýtak či som si robila ten test a povedala,že áno a nič už sme s tým zmierený,že z toho nič nebude ☹

gelinka75
19. jún 2012

@ivka3901 vsak si ma nespochybnila, tolko pripadov tu je, ze aj ja cakam sama, co z toho naozaj bude 🙂 ozaj sprav fotku, ved ked je duch tak to je super, ten 25 kovy je velmi slaby test, 10 kovy by ti ukazal mozno kolajnice 😀

ivka3901
19. jún 2012

@gelinka75 no neviem bojím sa ešte tam mám jeden spravím si ho možno zajtra alebo pozajtra a dočkám už tých pár dní na krvičku 😉

lubkaeck
19. jún 2012

@ivka3901 jaaaj ja som mala uz tolko negativnych testov, ze uz ich nechcem ani vidiet a pri Adkovi som si robila az po pozitivnej krvicke - ho mam odlozeny 😀 to bol akrasna dialnica a inak kamoske zakazali si robit tehu testy - ta ich ma stale pozitivne a nie je tehu 😕

ivka3901
19. jún 2012

@lubkaeck no inak aj,ale pred 2 rokmi som videla aj pozitívne dve koľajničky,ked sa 2 IVF podarilo,ale vtedy mi vkladali 6-8 bunkové embryjká a teraz len jedno 6 bunkové tak sa bojím,že zas to nevyšlo ☹ a anisi si nerobila pri synovi a ako si sa cítila?cítila si,že sa to podarilo?no inak tej tvojej kamošky mi je lúto to je fakt brutálne pre psychiku aj ked tá moj je už totálne nalomená

sheronka
19. jún 2012

@gelinka75 Ahoj. Hej to som bola ja 🙂 A ty si mala take biele saty? U koho si bola na ultrazvuku?

gelinka75
19. jún 2012

@sheronka mala som fialove tricko a isla som k dr. stenovej, ale ty si dosla po mne a odisla skor ako ja, dnes som nechapala, ze sme prisli o pol 8 a zobrala ma az pred pol 9, vsetky baby isli predo mnou, uz som sa pytala sestricky ci som zaznacena 😕 ako si dopadla?

lubkaeck
19. jún 2012

@ivka3901 no nakoniec otehotnela pred planovanou IUI 😉 a ma malu dcerku. Ja som sa necitila nijako, cele tehu mi nic nebolo, teda bravcove maso mi srmdelo aj surove a o varenom, dusenom ani pocut, ale nie ze by som vracala, ale proste mi smrdelo strasne 😅 no a aj pohyby som mala slabe, jednak som dost pribrala a potom som mala placentu na prednej stene, tak to bolo malo citit 😉 ale zato vonku z brucha je zivy az moc, od narodenia az doteraz - ale to vravim- ze ved po KET tak sa stale rozmrazuje 😀

mortiiss
19. jún 2012

@gelinka75 tak sliznicu mi este nikto nepochvalil 😀 😀 😀 . Ale urcite je to dobre. Babatko sa bude mat u maminky jak vo vaticke.
Inak, vo stvrtok rano idem aj ja ... pridem Ta pozdravit - ak Ta spoznam. Som taka "baculka" (to som sa teraz lichotivo vyjadrila 😀 - inak som rozkysnuta knedla) , mam rysave vlasy a spoznas ma lahko - na rameni mam vytetovaneho draka 😀 - tak ked ma uvidis, drkni do mna 😀

Juuj, trosku sa toho stvrtka bojim, uz nech je po tom ...

sheronka
19. jún 2012

@gelinka75 Jaaaj tak to si nepamätam 🙂 Budem volat co dalej. Behunova mi hovorila ze to bude tazke rozhodovanie. Na lavej mam asi tak 4 uz dozrete od 20-28. Na pravej ich je ovela viacej ale iba 15mm. Tak neviem.

gelinka75
19. jún 2012

@mortiiss jeeeej a nakedy ides? ja chcem ist tak na tu pol 8, ja som tiez neni nejaka stihla, aj ked uz som bola natom aj horsie tak plus 10kg, ja som taka vysoka, hnede vlasy v cope 😀 bude to fajn na utz neboj sa 🙂

gelinka75
19. jún 2012

@sheronka no aj ja mam lavu stranu nejaku pomalu, tak uvidime vo stvrtok a dnes ti teda uz definitivne povedia?

mortiiss
19. jún 2012

@gelinka75 ja idem tiez na cca 07.30.

gelinka75
19. jún 2012

@mortiiss super tak sa tesim 😀

mortiiss
19. jún 2012

@gelinka75 možeme si dat aj kavu na stojaka z automatu 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre