Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lubkaeck
18. júl 2012

@bimbo37 nie dves blatocysty mi vkladali 😉 ze tri to by mam mm odkragloval hned 😕 😀

bimbo37
18. júl 2012

@lubkaeck tak neboj najvac budeš mať dve, hehe. Ale tak ja pevne dúfam, že to bude len jedno, aj to je dosť 🙂

kklaudia
18. júl 2012

@gelinka75
Ja som bola na konzultácii hneď - v piatok som mala druhý test negatívny a v pondelok som bola...ale ja neviem...u mňa je ešte príliš skoro ísť...bojím sa, že to zase nevyjde a...otras...

dadenka111
18. júl 2012

@reklamka jj su na dovolenke od Cyrila, Metoda a mne povedali, ze sa vrati 20teho. Najblizsi termin mi potom dali na 26teho. V pondelok by si sa s nim uz mohla spojit.

reklamka
18. júl 2012

@dadenka111 - dakujeeem. 😵

dadenka111
18. júl 2012

@reklamka n.z. 😅

kklaudia
18. júl 2012

@dadenka111
Jaj, Ty si zlatá... ja neviem... Prečo to nevychádza na prvý krát?
ja nemám žiadny problém, ide len o to že spermijky sú slabučké, nemala som žiadne tehotenstvo, potrat...nič...
Keď som sa porovnávala s inými, tak som si povedala, že ja som na tom jak fajn... a vidíš, týžden ubehol ako voda, a oni mi do telefónu povedia:,, Máte to negatívne... ,,- takým tónom, akože WOW...!!! aspoň tak mi to vtedy prišlo....Ale už je dobre, len nechcem zažiť to, čo v ten deň...Nikdy som sa ničoho nebála, neviem čo sa to so mnou deje.... 😒 😒 😒

gelinka75
18. júl 2012

@kklaudia a kedy si bola? uz davnejsie?

gelinka75
18. júl 2012

@kklaudia zdielam tvoje pocity, stastne to zeny co im to vyslo na prvy krat, tiez mam obavy a nad vselicim rozmyslam, ale to mi aj tak nepomoze, len ist dopredu a nie pozerat sa ze to nevyslo...aj mm mi vzdy vravi, ze mame mrazacikov a ak sa mam priznat stale ma to tahalo k mrazacikom, akoby tam na mna cakal ten jeden, ktory bude aj v realite nas? 😝 😔

dadenka111
18. júl 2012

@kklaudia Ani ja neviem prečo. Niekedy otehotneniu bráni potom už len psychika alebo ja mam podozrenie na tu imunitu (resp. alergiu) u mňa. Je to ťažké počuť negatív. Mne to povedali už 5x do telefónu a len jeden krát z toho povedali, ze je to pozitívne, ale hcg mate také nízke, že to mam brat ako negatív ☹ a potom to aj fakt odišlo. Toto sa stalo už pri IVFku. Veľmi som presvedčenia o tom, ze ak mi na KET dajú tie lieky na oslabenie imunity/alergie, tak sa to už podari. 😵 Hlavne pôjdem na tie dva týždne na dovolenku a žiadne stresy si nesmiem pripustiť. Aj to je u mňa asi faktor ktorý tomu bráni. Ničoho sa neboj a raz to klapne. Musíš stále veriť a myslieť pozitívne. Kedy by si mohla začať? Ja idem ešte len budúci týždeň na konzultáciu a KET budem mať niekedy v druhej polovici augusta. Nepridáš sa? 😉 Ja keby som mala 10 mrazáčikov, tak som šťastná a nažhavená do vkladu ešte viac ako teraz. Bude to dobre, treba skúšať šťastie naďalej. Ta správna chvíľa príde.

kklaudia
18. júl 2012

@gelinka75
Pred mesiacom som bola. Máme 10 embrijok ešte...to je na päť krát po dve 🙂
Ale pôjdeme asi tak v decembri, teraz sa v práci vyberajú dovolenky, nechcem byť nekorektná, aby im ich porušili...a za ten čas sa dám do kopy a potom sa budem tešiť ešte viac... Tá nádej je vo mne stááááále...

kklaudia
18. júl 2012

@dadenka111
Ja môžem ísť hneď ako dostanem menzes, mám začať s liečikmi a potom tuším na 18.deň???
Ani sama neviem, lebo ešte nejdeme ale papiere mám, aj čípok a Diazepam mi už dali...

dadenka111
18. júl 2012

@kklaudia tak si pekne oddýchni a naplánuj si na to dovolenku. asi mávaš tiež v robote stresy. potom sa ozvi ako sa máš a kedy pôjdeš na KET dobre? ja očakávam krámy tak najskôr o dva týždne a ideme na vec 😵 juchuu

kklaudia
18. júl 2012

@dadenka111
Tak to by nám vyšlo na rovnako...cca...
Určite sa ozvem...
Držím palčeky

dadenka111
18. júl 2012

@kklaudia ďakujem, tak ja ti dám vedieť že nám to klaplo alebo sa tu určite dočítaš 😉

klimt
18. júl 2012

Zdravím vás všetky, chcela by som sa opýtať, sme s manželom úplne na začiatku, vieme že máme zlý spermiogram, sme objednaní na prvú konzultáciu do Gyn fiv k Dr. Drábekovi...viete mi prosím povedať, aké máte s ním skúsenosti a čo bude na prvej konzultácii? ďakujem veľmi pekne.

bimbo37
18. júl 2012

@klimt Dr. Drábeka nepoznám, ja chodím k Dr. Harbulákovi, ale tam sú všetci v pohode, myslím. My sme na prevej konzultácii prebrali všetky problémy, komplikácie a pod. a následne na to mi bola nadstavená liečba a postup, dostala som protokol a podľa toho sa postupovalo.

klimt
18. júl 2012

Ďakujem Bimbo37, beriem to len ako konzultáciu, bola by som najradšej keby sme ešte s ICSI počkali, možno sa stane zázrak🙂, treba si priniesť nejaké vyšetrenia, odbery? zabudla som sa v tom rozrušení opýtať na recepcii, ozaj, platí sa za konzultáciu?

bimbo37
18. júl 2012

@klimt no to neviem, ja som mala odporúčanie od svojho gynekológa a ten mi tam dohodol aj termín. Čiže všetko potrebné som mala napísané v tom odporúčaní. Neviem ako to je v inom prípade.

zuzana231
19. júl 2012

@klimt ahoj, na prvu konzultaciu si prines vysledky vsetkych vysetreni, co ste absolvovali, aby mali z coho vychadzat. oni ti uz potom povedia co a ako.

lubkaeck
19. júl 2012

@bimbo37 noo taka ista by som si nebola - kamoske vkladali dve a ma troch synov 😉

@klimt za konzultaciu sa neplati, ale ako pise Zuzka, dones vsetko co mas - ak si mala nejake speci vysetrenia, laparoskopiu, prefuky alebo tak, aj tak aspon daco z toho budes musiet absolvovat 😒 drzim palce

bimbo37
19. júl 2012

@lubkaeck fúúú, tak to si ma teraz moc nepotešila 🙂 🙂, ale tak uvidíme, v utorok idem svojmu gynekológovi tak snáď tam niečo uvidí 🙂

dadenka111
19. júl 2012

Pipiny len tak pre zaujímavosť môj doktorko a možno aj Váš 🙂 MUDr. Peter Harbulák rozpráva o mužskej neplodnosti. Videoarchív STV - Dámsky klub. Relácia z 27.6.2012 Hneď po zmrzline asi 12min 😉 a potom ešte v ďalšom vstupe. Pekný deň http://www.stv.sk/online/archiv/damsky-klub/?da...

anjelicek27
19. júl 2012

@klimt Ahoj, ja som nemala od svojho gynekologa este pri prvej konzultacii ziadne vysetrenia, lebo som nevedela, ake vsetky potrebujem. Ale to ani nemusis, Dr. ti da ziadanku pre tvojho gynekologa, co vsetko potrebuje. Na dalsiu konzultaciu to prinesies. Na prvej konzultacii sa podpisuju pariere pre poistovnu, musi prist aj partner/manzel. Vysvetlia strucne, co sa bude diat. Objednas sa na genetiku, lebo vysledky trvaju asi tak dlho akjo sa caka na pistovnu (nam vsak poistovna meskala, trvalo to asi 7 tyzdnov.) Dr. Drabek je podla mna v pohode, kludas, priamy, rychly, strucny. Co mi vyhovuje.

kklaudia
19. júl 2012

@dadenka111
Super, teším sa...

sheronka
19. júl 2012

@dadenka111 Ja som sa neskôr smiala z toho lebo Harbulák mi urobil vklad bubliniek a už utekal do telky 😀

dadenka111
19. júl 2012

@sheronka 😀 hehe no to je dobreee. Ja som si priala aby mi ich vkladal on. ked som tam videla Drabeka behat dnu a von uz som sa moc netesila, ale nastastie som bola dost oblbnuta z Diazepamu 😀 jo a Harbulak je zevraj casto v telke. Aj toto mi segra vtedy poslala, ze ho videla a aj v inych relaciach.

sheronka
19. júl 2012

@dadenka111 Tak sme si to vymenili. Ty chodíš k Harbulákovi a vklad robil mne. Ja chodím k Drábekovi a vklad robil tebe 😅

azzura
20. júl 2012

@dadenka111 ahoj, aky je Harbulak....aj ja mam k nemu ist na 1.konzultaciu

bimbo37
20. júl 2012

@azzura ahoj, ak ti môžem odpovedať aj ja, tak je jeden veľký profesionál, ja k nemu chodím tiež a robil mi aj IVF. Ešte som si robila srandu, že juchúúú, že ked mi to robí on dúfam, že bude mať šťastné ruky a mal, podarilo sa 🙂 Tak držím palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre