Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

babulka555
22. nov 2010

@annamary27 tak to drzim paste 😉

lilinka81
22. nov 2010

@babulka555 a kolko si mala ? ...ono to kazdym dnom rastie...ja som malaspri 1. KET-e 12ml a teraz len 8,5ml

ihlicka
22. nov 2010

@annamary27 tak sa drz moja a stale sa s nima rozparavaj 🙂 🙂

wewulka
22. nov 2010

Ahojte, najde sa tu dobra dusicka, ktora mi poradi 😉 Chcela by som vediet,ze ak mame doporucene ICSI treba si podat ziadost do poistovne aj ked tento zakrok poistovna nepreplaca ? Dakujem 🙂

demeeri
22. nov 2010

@wewulka Áno treba.Veď lieky prepláca,iba zákrok ne.

demeeri
22. nov 2010

Ak mám ultrazvuk na 14.deň ciklu,a chcem predlženú kultiváciu,možem požiadať aj po 14.dni?

lilinka81
22. nov 2010

@demeeri ahooj ,ak ides na KET,tak je to neskoro,...myslim ze najneskor 12.-ty den,aj ja som si davala PK ,...ale ked si chces byt ista,tak rano zavolaj embryologicke 😉

annamary27
22. nov 2010

@babulka555 dakujem 😀 😀 😀 😀

annamary27
22. nov 2010

@ihlicka dakujem,o.k,budem sa s nimi rozprávať a začnem im čítať aj rozprávky,mám takú knižku oblubenú z detstva 😉 😉 😉 😉

annamary27
22. nov 2010

@wewulka ahoj,ano treba,lebo to je vlastne súčasťou IVF.

wewulka
22. nov 2010

@annamary27 citala som par prispevkov dozadu, tak ti prajem aby ti to vyslo 😉 Je velmi dlhy proces s IVF ? ja sa chystam v january na laparoskopiu a hned po nej by som si podala ziadost na IVF a po prijati ziadosti od poistovne je toho este velmi vela co treba absolvovat ?

annamary27
22. nov 2010

@wewulka dakujem,po schválení žiadosti som ja osobne mala dlhý protokol,začala som na 24den cyklu pichať injekciu,na 3den cyklu som išla na kontrolu ,kde mi povedali dalši postup v pichaní injekcií ,na kontrole som bola potom ešte dvakrát a potom som prišla na výber vajíčok.Po 5tich dnoch predlženej kultivácie si idem zajtra po embryjká

wewulka
22. nov 2010

@annamary27 cize aspon take dva mesiace. Preco sa stava, ze sa vajicka neuchytia ? Asi blbe otazky, ale ja s tym vobec nemam ziadnu skusenost.

annamary27
22. nov 2010

@wewulka to sa napr.pri biochemickom tehu nevie,proste je to príroda a ked tam niečo nepasuje,tak sa embryjko nechytí,alebo sa chytí na krátky čas a potom sa pustí.Tak ja som začala pichať 29.10 a vklad embryjok 23.11,takže mesiac a dačo. 🙂

wewulka
22. nov 2010

@annamary27 takze zajtra drzim palceky, nech sa ti vsetky embryjka udrzia 😵 Dakujem za vysvetlenie 🙂

annamary27
22. nov 2010

@wewulka dakujem,a kludne sa pýtaj ,tu ti každý poradí ,ked vie 😉 😉 😉 😉 😉 😉

wewulka
22. nov 2010

@annamary27 dakujeeeeem , tak ak nieco ma este napadne spytam sa 😉

ihlicka
22. nov 2010

@annamary27 to bude ono rozpravky citaj 🙂 🙂 🙂 🙂

annamary27
22. nov 2010

@ihlicka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ihlicka
22. nov 2010

@annamary27 aj ja by som pocuvala rozpravky,no tusim manzela zacvicim 😀 😀 😀

lujzalota
22. nov 2010

ahojte dievčata, idem vas povzbudit, druhy krat som bola na IVF a druhy krat uspesne, dufam, že vam prinesiem stastie tfuj,tfuj (a dufam, že u seba nič nezakríknem 😨 )

annamary27
22. nov 2010

@lujzalota dakujeme a držíme palce 😀

lujzalota
22. nov 2010

vdaka, čítam vas, neozvyvam, sa ale myslim na vas ....

nechsazadari
23. nov 2010

Mám správičky od @annamary27 - Vložili jej 2 krásne 100 bunkové blastocysty , ktoré už vykúkajú z obalu. Budú mať aj mrazáčikov. Po zákroku prešla do kumbálika a tam 40 min. oddychovala. Písala mi po ležiačky z auta a má v pláne oddychovať, takže vám zatiaľ píšem ja. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀

hiva
23. nov 2010

@nechsazadari jej....super....grautlujem....uz nech sa len pekne zahryznu a nepustia sa jej na najblizsich 9 mesiacov 😵

a neviete, co je s misselkou?.....ta bola vcera na krvi, nie???

mna caka krv zajtra :-/

babulka555
23. nov 2010

@lilinka81 Behunova povedala, ze sliznica je nizka, len 11. snad zajtra uz to bude ok 😖 prepokladam, ze KET budu robit bez ohladu na vysku sliznice, len % uspechu bude asi nizsie 😢

misselka77
23. nov 2010

@nechsazadari to je parada, 😉 tak ju pozdravuj ked si budete pisat SMS, ze strasne drzkam palceky.
@hiva ahoj moja, ja som bola vcera na krvi, ale bolo to negativne ☹ , a dnes som zacala spinit, takze uz asi prichadza M. na dalsiu krv idem v piatok, ale nadeje tomu uz nedavam. A ty co? Ako? drzkam palceky 😀 My nemame ani ziadnych snehuliakov, takze vsetko odznova.
A baby, kedy by som mohla nastupit na 2.IVF, ked 1. pokus nevide?

hiva
23. nov 2010

@misselka77 ...juj...to je mi fakt luto, ze to nevyslo ☹....i ked je sanca, ze piatok to zachrani 😉....drzim moc moc palce 😉 🙂 ....v papieroch z GynFiv je pisane, ze druhe IVF najskor za 4-6 mesiacov ☹ .....ja idem na krv zajtra a tiez nemame ziadne mrazaciky ☹ .....tak dufam, ze aspon jeden sa chytil 😕 .....i ked dnesny tehu test je negativny, takze velke sance tomu nedavam ☹

misselka77
23. nov 2010

@hiva ja som bola vcera (pondelok) na krvi a v nedelu som si robila test, a bola na nom iba jedna ciarka. ☹ Este je tam mala sance, v piatok idem na dalsiu krv..., tak stale dufam... A zajtra budem na teba mysliet, nech ti to bobre dopadne.

nechsazadari
23. nov 2010

@misselka77 - vybavím 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre