Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

niga
29. sep 2009

Som od Nitry, o 2 tyzdne zacinam stimulovat, tak cerpam vsetky informacie, hlavu mam ako melon a o nervoch ani nehovorim. Bojim sa aj ako budem reagovat na hormony, ci budem schopna normalne fungovat.

rienok
29. sep 2009

nelly úprimne blahoželám 🙂 tak o chvilinku si tehulka už sa teším 😉
ja som hned za tebou v poradi 😀 alebo je tu ešte niekto kto teraz stimuluje?

niga neboj sa vsetko bude v poriadku, zvladnes to aj ty ... hlavne kľud ... ja som teraz pred 2. IVF a aj tak si občas zavolam do GF či som to správne pochopila 😀, čo sa týka hormónov, hlavne nepodceň pitie vody

nelly3
29. sep 2009

niga neboj, ja som sa tiez bala hormonov, a v pohodicke, ziadne priznaky, keby nieco chodis na kontroly a utz a doktor ti povie keby je nieco zle. rienok jasne, ze si dalsia tehulka. 😉

niga
29. sep 2009

Dakujem za podporu. Urcite chapete, ze s kamaratkami sa o tom tazko hovori, esteze ste tu vy.

nelly3
29. sep 2009

jasne keby nieco, pis a pytaj sa, nato sme tu 😵

lukila
29. sep 2009

Ahojte dnes som bola na prvej kontrole pocas stimulky na 8 DC. O druhej volam za vysledky a vo stvrtok mam ist zasa na kontrolu, to jak casto ma tam budu volat, sak ma vyhodia z prace? Och uz nech to mam vsetko za sebou... Majte sa fajn a drzkam palceky...

nelly3
29. sep 2009

lukila ja som bola asi tak 4 krat, ku koncu dva dni hned po sebe, teraz som mala odber, takze este vklad, potom 2 krat na krvicku, no je toho dost, co narobime, ja to tiez tak vselijako riesim v praci, dovolenka atd.

callex
29. sep 2009

nelly gratulujem..nadherny pocet, manzelove spermie sa pochlapili.ci davali ste si ICSI?
o chvilu budes mat dve krasne embryjka v brusku.

niga..neboj zvladnes to, vsetky sme si presli tym istym co ty a ked to clovek prekona povie si ved to bola ,,malina,,.
hlavne si hovor ze to vsetko zvladnes a nepripustaj si ze by si nejako zle mohla znasat hormony.proste skus byt v pohode a brat to s rezervou.a hlavne mysli a citaj same pozitivne veci.ja som napriklad zaviedla u seba to ze som prestala citat neziaduce ucinky liekov aby som potom nestriehla pri kazdej hluposti.

lukila...no ono ked sa zacne s pripravami na IVF tak chodis do centra ako na klavir.3x najmenej, potom OPU po nom treba byt v ten den doma, potom vklad a 2x krv.takze urcite mas pred sebou dve kontroly v kratkom casovom rozostupe.

rienok uz si pichas? mas taky isty protokol ako naprve IVF?

nelly3
29. sep 2009

callex nie, normalne sa oplodnili, manzel ma velmi dobry spermiogram 🙂 chyba je vo mne, ja mam endometriozu a vela zrastov ☹ myslim, ze rienok ma kratky protokol teraz

lukila
29. sep 2009

No super, ja to riesit dovolenkou nemozem lebo mi ju nikto nema, v case financnej krizi ju uz mam vycerpanu. V piatok by som mala posledny krat pichat fostimon lebo mi predpisali na 10 dni... Takze uvidime. Nelly ty si bola na prvom IVF?

nelly3
29. sep 2009

ano na prvom a dufam, ze aj na poslednom 😉 a ty asi tiez.

moniq
29. sep 2009

jej nelly to je krasny pocet 🙂 , a budes po transfere doma bo chodit do prace?

lukila no ja som tam bola asi 8-krat, pred odberom som tam 3 dni chodila kazdy den, no ja som sa aj kvoli tomu este nezamestnala po prichode zo zahranicia...

callex ja mam nepriechodne vajcovody - jeden je v zrastoch a druhy prosto nevedia, ale ze nepresla tekutina... 😒

emulienka99
30. sep 2009

Ahojte kočky, nemáte niektorá nepotrebný gonal. Som samoplatca a dosť by mi to pomohlo.

callex
30. sep 2009

monig a to sa ti ten zrastovy nepokusali precistit?ved to sa urcite nejako laserom da odstranit tie zrasty.svojho gynekologa si sa nepytala ze co sa stym da robit?kde ti robili laparoskopiu?
hmm zaujimave mne tiez povedali ze cez jeden nepresla tekutina a nevedia preco.normalne mam chut si dat znova vysetrit vajcovody..ale nie v GF.

nelly tak super ze ten spermiogram je taky dobry.a ze to tak vyslo.

pahu
30. sep 2009

Ahojte pipiny 😉
Vela stastia prajem stimulantkam 😀
Callex, uz riesis ine centrum?

nelly3
30. sep 2009

ahojte, inac uz mi sibe z tych liekov ☹ uz som ako narkomanka. tie zrasty som mala aj ja a ich zase mam,mne ich prvy krat pri laparotomii poprerusovali, ale zase sa mi urobili 😠

rienok
30. sep 2009

callex ahoj prepac za oneskorenu odpoved, ale mame frmol v praci. No uz stimulujem a mam kratky protokol tak to je taka rychlost ze az... zacala som 2. DC a uz je 7. DC a buduci tyzden okolo 8.10. by malo byt OPU.
uff taky frmol... ale vraj by som mohla lepsie reagovat, ja som mala malo vajicok

Nelly co pichas teraz? alebo uz len lieky ?

moniq
30. sep 2009

callex Drabek tvrdil, ze sa pokusal to cistit, ale ze mi poskodil kusok creva tak to nechal tak, ze je to moc zamotane....Robili mi to v ruzinovskej.

nelly3
30. sep 2009

baby ja som uplne nafuknuta a mam obcas take male bolesti ako na menzes 😠 nech uz som doma, lebo sa mi ani sediet v praci dobre neda, vsetko ma tlaci. rienok no beriem antibiotika kvoli tomu, ze mi vysali pri OPU aj cystu, potom utrogestan a este estrofem ci ako sa to vola.

moniq
30. sep 2009

ja som od toho utrogestanu bola nafuknuta tiez, a pribrala som 4 kg za 10 dni ☹

nelly3
30. sep 2009

musim vela pit, ale mne sa neda, este som ani 1L nevypila a sestricka mi nakazalo aspon 3L 😖 rienok uz sa ti to krati, moc sa tesim 🙂

rienok
30. sep 2009

nelly3 a musis pracovat? Chod domov odpocivat, ja som po utrogestane spala aj pri aplikacii cez posvu 😀 ale ani mi brucho nenafuklo ani som nepribrala, naopak schudla som pocas stimulacie 5 kg ale mala som dlhy Lutealny protokol tak uvidime co teraz 🙂

moniq
30. sep 2009

rienok kedy mas odber? - vies kolko asi vajok mas?

apple7
30. sep 2009

Ahojte baby, smiem sa opytat co znamena dlhy protokol? mne tiez schvalili ivf s dlhym protokolom....co to je?

nelly3
30. sep 2009

apple7: dlhy znamena, ze stimulujes cca 3 tyzdne a kratky cca 7-10 dni 😉 rienok ved vcera som bola doma, mala som dovolenku, ale uz nemam jej vela, este si chcem nechat po vklade, ale asi na 3 den pojdem do prace, co uz narobim, aj tak to neovplyvnim 😉

moniq
30. sep 2009

krasky a vase okolie vie ze podstupujete IVF ? - v praci, znami?

sylvyka
30. sep 2009

ahojko kocandy 😉
moniq no sala je dost mala 😀 , tak o mne to vie asi kazdy 😠 ale nic to nemam problem o tom vraviet je to podla mna uplne normalna vec 😉 lepsie ked sa ma na to rovno opytaju nez by mali poza moj chrbat o tom kecat 😀

moniq
30. sep 2009

sylvyka ty si zo sale, a pozname sa?

evitkamalicka
30. sep 2009

moni sylvyka je Ludwigova sesternica 😉

moniq
30. sep 2009

coooo? - to som vobec netusila 😅 Hlavne ze Ludwiga poznam cely zivot 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre