Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

sneznik
13. jan 2010

Ahoj mariana,
ja som uzivala estrofem 1mg a to 3 x 2tbl denne /celkom 6mg denne/ od 1.dna cyklu. Prajem ti uspesne ket-ovanie 🙂

och
13. jan 2010

majaja
dlhy protokol je ten ktory zacina uprostred cyklu a pichas aj cez najblizsiu ms a potom priblizne do 15 DC je odber vajicok a emryonalny transfer
kratky protokol je ten, v jednom cykle, cize pocas ms zacinas pichat a v tomto ti aj odoberu vajicka aj ta oplodnia

ak si to dobre pamatam

mariana ja som brala estrofem a jednu (tak sa mi mari) jednu denne 😅 alebo dve, hm fakt si nepamatam ale brala som ho dost dlho asi do tretieho mesiaca tehu

apophis
14. jan 2010

dakujem za mile privitanie
majaja: u nas to bolo takze pri vstupnej prehliadke mal muzik spg v norme. potom sme prisli akoze na IUI a zrazu doktor volal ze ideme rovno na IVF lebo SPG je zly. potom pri druhom IVF som sa pytala aky bol SPG a vraveli ze v norme, tak neviem ako to pocitaju 😒 laparku treba (ak uz kvoli inemu nie) tak kvoli poistovni, lebo inak by IVF nepreplatila.
henika: je to trochu demotivujuce, ze clovek si tolko picha hormony a nakoniec velmi slaba uroda, ale vzdy si hovorim, ze na uspech predsa staci jedno embryo, tak sa to oplati. ty si mala aky protokol? vo Ferticente robia len kratky tak neviem. su pri dlhom vacsie sance na viac vajicok? ja som doteraz stimulovala merionalom, ktory je z tych lacnejsich liekov. dufam ze iny liek by mi mohol priniest viac vajicok.
och, gratulujem k uspechu. dufam ze budem mat od Dr. Stenovej podobny darcek 🙂

babulka555
14. jan 2010

ahojte pipiny 😉

poradte mi prosim, ak ste boli na laparke v gynfive, ako ste riesili PN. vypisal vam ju obvodak alebo lekaz z GF?
kolko ste boli doma? ako ste to zvladali?

dakujeeeeeem za rady a tipy 😎

luko
14. jan 2010

babulka,
ja som sice nebola v gyn fiv,a le bola som na operacii cysty a PN mi davala obvodna.
Ja chodim do gynu k dr. Stenovej

marrad
14. jan 2010

babulka555

PN moze vypisat ze vraj len obvodak
mne ju dala obvodacka, ale gynekologicka jej napisala listocek ze idem na LPS, ze ma ma vypisat

alebo kebyze lezis v nemocnici tak tam ti asi vypisu...

matiasko
14. jan 2010

ahojte pipinky.
ja som bola na laparo v gf ale pn vam vypise obvodak 😉
apophis to som este nepocula ze musis mat laparo aby ti poistovna preplatila ivf.
ja som na 1. neuspesnom ivf bola uplne normalne bez laparo. ja toteaz pocujem 1x 😨

marrad
14. jan 2010

ak nie su jasne urcene priciny neplodnosti, vtedy si poistovna dava podmienku Laparoskopickeho vysetrenia...
ja som tiez ten pripad....

pelikan8
14. jan 2010

Ahojte.Ja som tu 1. krát.1.2.2010 idem do gyn-fiv na konzultaciu.Aké vyšetrenia tam urobia na prvom stretnutí.Ďakujem za odpoveď.

matiasko
14. jan 2010

ahaaa tak to som nevedela 😉
ahoj pelikan8 mne tam na 1. konzul. urobili ultrazvuk a ster na na neviem ake choroby. 😵

luko
14. jan 2010

pelikan: mne tiez stery len, ale kedze som mala konpletnu rpeventivku so vsetkymi vystereniami, tak len mi uz oni vsetko nerobili,
tiez ultrazvuk a potom hormonalny profil.

matiasko
14. jan 2010

ano aj ja som si doniesla vsetky vysetrenia co mi boli robene so sebou dalmi ich moj doki 😵

luko a ako si uz daleko uz stimulkujes? 😉

luko
14. jan 2010

nie...az buducu stredu idem dohodnut protokol 😉

majaja75
14. jan 2010

pelikan8: my sme priniesli všetky papiere od lekara (moje sono, hormnalny profil, jeho sp) a na gf mi robili hneď sono, brali ster na chlamýdie a objednali na horm. profil 3 deň cyklu. Ešte sme vypísali papiere na poisťovňu a ešte chcu aj oni si robiť spermiog.

lubka0506
14. jan 2010

ahoj babule 🙂 ...och blahoželám k dcérke,želám jej hlavne vela zdravia a samozrejme aj tebe... 🙂 pošli nám sem mamičkovské vírusíky... 😉

mariana953
14. jan 2010

Ahojte Sneznik a ty si na ktory den isla na ketko?Je to moje prve tak neviem kedy ocakavat den D 😵

callex
16. jan 2010

ahojte babule...plus vitam nove tvare...zacina sa nam to rozbiehat.

Nelly..to Brno som si doporucila sama🙂)vlastne mi to doporucil aj lekar z car v piestanoch. a konkretne test na protilatky voci embryu stoji 1000czk. cely balik 6000-8000czk.avsak niektore vysetrenia z toho robia aj na sk.tie embryjka vsak nie.

matiasko
17. jan 2010

no pipinky ze 3 strana 😨
ja som dnes dostala mrchu tak ,ze v stredu idem na usg tak uvidime ci je vsetko v poriadku a pridaju sa vcielky a do zadku 😝 😀

harmanceky
17. jan 2010

Ahojte kocky, uz som tu dlhsie nebola. Boli ste niektora na laparke cez gynfiv, ale robili vam ju normalne v nemocnici, kedze sa to nedalo v ramci 1 dna? Plati sa za to?

sneznik
17. jan 2010

Caute kocky,
mariana, ja som mala transfer 16.DC. Najprv sa ide medzi 10.-14. dnom na UTZ /ja som sla 14.DC/, kedy skontroluju vysku sliznice maternice a vlastne vtedy mi aj povedali, ze ktory den bude transfer /inak transfer sa robi zvacsa medzi 16.-18.DC/.
Majte sa krasne a drzim palce 🙂

silvia545
18. jan 2010

ahojte baby
chcela by som sa vas spytat,ci neviete ,ci sa nezmenili ceny v GF za ivf,na 2 ivf idem v aprili,tak sa chcem popytat ci je nieco nove,DAKUJEM...

ni.kolet
18. jan 2010

Ahojte. Som tu dlho nebola. Pozdravujem darlu, pahu a laritku. Nech sa čoskoro dočkáte mrnúska. 🙂

darla27
18. jan 2010

Ahojcek Nikolet, Alexko ma uz tristvrte rocka? Boze, to leti! 😲
Dakujeme za prianie, pracujeme na tom non-stop, uz by sa patrilo aby sa to niekam pohlo. 😀
Stara partia gynfivacok /povacsinou byvalych/ lebo takmer presli do FC chodi do temy kamosky z GF,
tak sa aj tam mozes ukazat, Laritka chodi do tej temy. 😉
Inak vsetkym pipinkam, aj sucasnym aj preslym do ineho CAR prajem v tomto roku zdrave a krasne babatka. 🙂

Babule co sa chystate na imunologiu: preco si to nedate schvalit poistovnou?
Naozaj to nie je az take zdlhave a usetrite vyse 4 ci 5 tisic ceskych. 😉

mariana953
19. jan 2010

Caute baby tak mna caka Ketko v piatok,aj sa tesim aj sa sa trochu bojim ako to dopadne 😅 citala som tu,ze lieky co mi ostali zo stimulky v centre odkupia je to pravda? 🙂

nelly3
19. jan 2010

ahojte 🙂
mariana953 ano odkupia ti injekcie co ti ostali napr. fostimon a pod. drzim moc palce, je to tvoje prve KET? ja neviem kedy na to KET, vysledky mam nie dobre, takze sa musim dat dokopy 😠
callex IP 😉

mariana953
19. jan 2010

Ano je to moje prve Ket a teba kolke caka prve alebo druhe?

nelly3
19. jan 2010

mna prve, mame 11 zmrzliniek 😀

mariana953
19. jan 2010

ja mam len 4 zmrzlinky tak sa trochu bojim co bude po rozmrazeni 😅

nelly3
19. jan 2010

kolko vlastne rozmrazuju? 3 alebo 4 ?

mariana953
19. jan 2010

ja vlastne ani neviem budem si tam volat vo stvrtok tak sa dozviem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre