Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

demizon
13. feb 2010

Ahojte, matiasko velmi ma to mrzí...veľmi som ti držala palce ☹ Ja som dnes 4 deň po ET, vklad bol 9.2. a zatiaľ sa nič nedeje, teda asi sa ešte asi nemá nič diať, jedine mám trochu citlivejšie bradavky...dôfam, že im u mňa páči a sú ešte tam 😉 a ak aj nie, tak pôjdeme do toho znova s KETom 😉 no nie?

demizon
13. feb 2010

tým ebryjkám , nie bradavkám ako to vyznelo 😀

luko
13. feb 2010

no na 4. den je este skoro...tak mozno na 10. den by sa mohlo nieco ukazat...napr. // 😉

ppismenko
13. feb 2010

ahojte pipiny 🙂 vcera som dostala ms a dnes zacinam s prvou vcielkou....mam kratky protokol.....ako dlho asi trva stimulacia? kolko krat ma caka do odberu vajicok kontrola viem ze u kazdej to moze byt ine ja len tak orientacne....
dakujem a drzim palceky...urcite sa nam to vsetkym nakoniec podari

majaja75
13. feb 2010

demizon..tak nech ti to vyjde, držím palce
na fore IVF od začiatku spravili baby taku tabulku čakateliek-(niektoré viete o čom píšem, ste tam tiež---) a na začiatku to tam vyzeralo skvele, väčšine sa to podarilo a človek bol taký spokojný, no za posledné dni sa tam dopisuje slovo negat..-a to sa mi nepáči---dufam že teraz sa to už obráti a každej vyjdu tie očakávané //.

matiasko..tak aspoň že máš ešte mrazačikov, teraz to určite už musi výjsť

luko
13. feb 2010

majaja...je to 50 na 50 takze si z toho nic nerobim...lebo aj keby vsetky boli tehu, stale to neznamena, ze sa to podari aj mne a naopak...ale je mi luto tych, ktorym to nevyslo,lebo viem, ze sa to moze stat aj mne....ale zatial treba mysliet pozitivne 😉

darla27
13. feb 2010

Matiasko, to ma mrzi ze to takto dopadlo. ☹
Uzivala si utros aj napriek tomu sa to spustilo?
Nechcem ti davat nijake falosne nadeje, ale uz tu bolo viacero dievcat, co aj napriek krvacaniu boli tehulky
a maju dietatko. Ja by som na tvojom mieste volala hned zajtra do GF, aj ked si myslim ze je to uz zbytocne,
za pokus to rozhodne stoji.

Pismenko ty stimulujes v GF a mas kratky protokol? 😕 Nevies z akeho dovodu ti dali kratky?
Aku mas dg.?

henika30
14. feb 2010

Ahojte pipinky!Dávno som tu medzi vami nebola a som smutná a aj prekvapená že čo sa tu všetko udialo.
Matiasko hore hlavua nezabudni že my ženy sme silné a bojujeme dalej 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Ešte u teba nič nie je stratené,počkaj na krvičku a potom uvidíš 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Ešte že máš mrazáčikov,nabudúce ti to už určite podarí 🙂 🙂 🙂 🙂
Majaja a tebe tá mrcha ešte neprišla? ☹ ☹

ppismenko
14. feb 2010

ahojte babenky....mam kratky protokol....vysledky z vysetreni mame vsetky ok akurat na spermiogram ten neni nic moc....neviem podla coho davaju kratky a dlhy protokol....a chodim do gf stara sa o nas drabek....

luko
14. feb 2010

tiez netusim podla coho, ja mam dlhy no, HP som mala tiez dobry, manzelov Spg podla vyjadrenia dokyho priemerny,
pismenko kedy zacinas s pichanim?

majaja75
14. feb 2010

ahojte...tak konečne mi prišla mrcha-po 41 dňoch. Takže nemusím ísť zajtra rano do centra, ale bude stačiť na 4 deň cyklu a konečne začnem pichať aj fostimon
ani ja neviem podľa čoho davaju krátky a podľa čoho dlhý protokol? Oni asi vedia najlepšie

ppismenko
14. feb 2010

luko....ja som zacala vcera a na 8 dc mam ist na kontrolu.....
baby co mate za sebou kratky protokol ako dlho trvala stimulacia? asi viem ze u kazdeho to je ine a nepytala som sa dokyho na to....

krisruska
14. feb 2010

Ahoj, môžem sa spýtať niektorej z Vás, či nevie, či robia v gyn five laparoskopiu? Dík

matiasko
14. feb 2010

ahojte pipinky 😵
ano volala som do GF ci musim uzivat lieky a ze musim ☹
nie ja urcite teraz uz nemam sancu tak ze krv je iba formalita 😉 ,bo krvacam jak des 😢
majaja no super konecne si blizsie k cielu 😉
krisruska ano robi sa laparka aj ja som ju tam absolv. a stoji cca 220 € uz si to presnenepamatam 😨

ppismenko
15. feb 2010

pekne ranko prajem....ja som tiez bola na laparke v gf koncom novembra 2009 robil ma drabek a platila som 200 eur

krisruska
15. feb 2010

Pekné ránko, ďakujem za info. Ako asi trvá, kým ma odbjednajú? Ak ešte môžem, robísa v GF i HSG?

henika30
15. feb 2010

Ahojte.Majaja no konečne že tá mrcha prišla.
Matiasko dovtedy musdíš užívat tie lieky kým nepotrvdia že nie si tehotná,ale ked len tak slabučko krvácaš a je to také ružové iba tak si podla mna tehotná.Kedy ideš na krv?
No aj ja by som chcela vediet že podla čoho dávajú dlhý a akrátky protokol,lebo ja som už dvakrát mala krátky a vždy málo vajíčok.
Neviete my niektorá povedat či my teraz dlhý?

luko
15. feb 2010

ahojte...tak ja som 31DC a stale nist 😖

majaja75
15. feb 2010

luko, ja som dostala až na 41 deň...a to som už mala ísť znovu na sono do centra, teraz až 4 DC-v stredu

luko
15. feb 2010

som zvedava...sa mi zda, ze prsia uz citlive su..aj plet je horsia 😀 tak uz je to na spadnutie dufam

majaja75
15. feb 2010

luko ja som mala obdobie keď som mala veľmi citlivé prsia a potom to nejak zmizlo, no našťastie už ju mám-inak čakala som veľmi silné, našťastie to také nie je , len trochu som mala na začiatku krče.

majaja75
15. feb 2010

luko aké maš ďalšie lieky z GF? Ja mám fostimon a mám ísť teraz na 4 DC na kontrolu a začnem ho pichať. Čítala som že ty máš ísť až na 8 DC

demizon
15. feb 2010

Ahojte, ja som dnes testla - výsledok bol negatívny, ale som len 6 deň po ET, tak je to asi skoro ešte 😒 len už sme nevedeli vydržať, tak teraz už počkám len na krv v GF v piatok, nebudem to znásilňovať

luko
15. feb 2010

majaja...este gonal, pergoveris a pregnyl

demiz...zlatko...na 6ty den by jedine 5torcata ukazali 😀 neboj...je este skoro..babam najskor ten 8den zkazalo daco alebo este neskor 😉

demizon
15. feb 2010

ja viem ale čo už...bola som zvedavá, a keďže mi to neukázalo tak už asi ani ten pregnyl vo mne neni, lebo keď som bola na krvy minulú sobotu, tak mi vyšiel HCG 80 🙂

majaja75
15. feb 2010

demizon...myslím si že je to skoro na testovanie, zbytočne ťa to stresuje. I keď si myslím že ja ja budem skoro pokušať, veď človeku to nedá-čo ak sa tam objavia skôr tie // - potom sa bude lepšie čakať na výsledky krvi
počkaj ešte chvíľu- bude to ok

demizon
15. feb 2010

majaja, bola to len čistá zvedavosť, ak by aj boli // tak by som im verila až v piatok na krv a to isté berem aj keď to vyšlo negatívne -

majaja75
15. feb 2010

demizon..ako sa cítiš? mala si PK?

demizon
15. feb 2010

majaja, cítim sa v pohode, pijem veľa vody, už v podstate moc neležím, len taký kľudenjší režim máme doma...bolia ma prsia a inak zatiaľ nič iné, ani nešpiním nič...tak dúfam, že sa všetko podarí

majaja75
15. feb 2010

mala si predlženu kultivaciu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre