Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

luko
13. apr 2010

jahodka...ja viem moja...co sa da povedat....kazda si to musime pretrpiet sama ☹ inak v inom fore jedna dlhodoba snazilka bola dva krat neuspesne na IVF a hned dalsi cyklus po druhom nepodarenom prirodzene otehu.

babulka555
13. apr 2010

luko: to vazne? zazraky sa deju 🙂 nastastie 😉

luko
13. apr 2010

jasne a v snazilkach 22 ALex, co mala naprd genetiku a dva roky nist ...otehotnela mesiac pred 1. IVF a uz ma synceka 😉 🙂

babulka555
13. apr 2010

luko: moj kolega oznamil, ze cakaju dvojicky 😀 a to som neverila, ze vobec zena dokaze normalne otehotniet v dnesnej dobe, ked vidim tier rady v GF 😕 😕
19teho dam konzultaciu s Drabekom, uvidime aku prestavku naordinuje. este keby boli lieky na vylepsenie psychiky, to by bolo fajn 😉 , lebo zvladnut ten smutok je dost narocne a ja som teda dostala zabrat po tych dvoch pozitivnych testoch ☹

luko
13. apr 2010

mne to trvalo tak 2 tyzdne...hlavne ten prvy tyzden bol najhorsi a teraz uz som myslim celkom v pohode...obcas cloveka prepadne chvilka, ale jar a slniečko pomaha lepšej nalade...aj keď dnes to tak moc nevyzera 😀

babulka555
14. apr 2010

ahojte pipiny 😎

nikto nic nove???? ako sa mate?

monika71
14. apr 2010

čauko pipiny, tak dlho som tu nebola, ale ako vidím rozpísali ste sa 😉
ja mam zajtra prvý uzv, tak som zvedavá z 3 bubliniek kolko sa nám ujalo, zajtra vám isto napíšem výsledok 😉
zatial vam želám pekný den 🙂

luko
14. apr 2010

moni: to som teda fakt zvedava 😀

monika71
14. apr 2010

luko isto nie viac ako ja a najviac moj muž 😀 😀 😀

emulienka99
14. apr 2010

Ahojte, potrebujem súrne gonal . Nezostal niektorej? Píšte prosím do IP. Vďaka.

luko
14. apr 2010

moni...tak to iste 🙂 🙂
emulienka: men zostal tak na 2 davky max.

lea20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luko
15. apr 2010

neviem poradiť, nakoľko ja som bola na op. kde mi odstraňovali cystu a tým pádom mi robili aj priechodnosť, takže som žiadne vyš. okrem krvnych a sterov neabsolvovala

babulka555
15. apr 2010

lea20: na tomto webe je k tomu aj tema "Azoospermia", skus sa popytat dievcat tam 🙂

katkaajurko
15. apr 2010

ahojte dievcata

viete mi napisat svoj nazor na to,ze vraj v gyn-five je to teraz "masovka" vsetko hrhr a nevenuju sa dostatocne? mame tam prvy termin a trochu som zaskocena..aj ked viem-ze na vsetky centra su aj negativne ohlasy...

babulka555
15. apr 2010

katka: ano je to pravda, ze v GF bol teraz vacsi napor, ale na konzultacie sa objednava, takze urcite nebudes dlho cakat. najviac zien je rano na krv a ultrazvuky, potom je uz klud 🙂 sestricky obcas nemaju svoj den, ale snazia sa byt mile. ale ved
aj my nie sme vzdy usmiate 😀

katkaajurko
15. apr 2010

jasne - skor moja otazka smerovala k tomu- ci sa doktori riadne venuju kazdej pacientke a nie je to len ako na beziacom pase...

babulka555
15. apr 2010

katka: ja chodim k Drabekovi a este ani raz sa mi nestalo, ze by ma chcel rychlo vybavit alebo nemal chut odpovedat na otazky. a tiez aj pri ostatnych vykonoch, pri ktorych som sa stretla so vsetkymi z GF nemozem nic vytknut lekarom.

katkaajurko
15. apr 2010

tak fajn, to som rada 🙂 , ja som objednana k Harbulakovi...

luko
15. apr 2010

katka: na konzultaciach sa ti venuju,
ale je fakt, ze potom pri kontrolach pocas stimulacie, ked nenatrafis rano na svojho lekara, tak nie...mne nikdy nic nepovedali...kolko vajicok, dokonca pred ET mi nepovedali ani v akej kvalite su embryja. Ked som sa pytala na ranajsich kontrolach rano na nieco...tak mi len odvrkli rychlo. Drabeka som sa pytala, ako si mam pichat pergoveris a povedal mi, ze do svalu, ved to mam napisane v protokole...tam som to pritom anpisane nemala a poobede soms i pre istotu volala, lebo baby mi tvrdili, ze sa picha pod kozu a veru ze hej. takze rychlovka. Ale co sa konzultacii tyka tak ano...tam sa mi venovali dostatocne. Chodim k Stenovej,

luko
15. apr 2010

čo sa týka sestričiek...tak OK 🙂

monika71
15. apr 2010

čau pipiny, tak nám potvrdili tehu, máme 1cm, 7tt+1, a z troch sa ujalo jedno, sme šťastní aj za to jedno, tak vám všetkým držím palce 😅 😅 😅
čo sa týka GF ja som nadmieru spokojná, nie len preto, že sa to podarilo, ale ako pristupovali, som problém nemala. na otázku som dostala odpoved. a sestričky ozaj snažia sa vyhovieť každému aj ked je ťažké mať každý den super naladu 😉

luko
15. apr 2010

moni...tak nakoniec dobre...ze ste dali tri 🙂 super spravicka 🙂 opatruj sa 🙂

monika71
15. apr 2010

ja viem luko a keby som sa mala rozhodnut ešte raz, urobila by som to zas, nikdy neni dost, že? 😉 dakujem 😅 nech sa ti zadarí, budem držat palce 🙂

luko
15. apr 2010

no my sme taku možnosť nemali, lebo 6 embryjok ešte nechali sa deliť a až na druhý deň 4 zamrazili.
dufajme, ze zmrzlinky zabojuju 🙂

monika71
15. apr 2010

isto, treba veriť zmrzlinkam 😉 a kedy bude ten velký den cca?

simpatica
15. apr 2010

ahojte dievcata, tak aj ja mam dnes negativny test. Takze spolieham na KET, ale som v peknej depke. Mate uz s KET skusenosti?

luko
15. apr 2010

ja som bola v depke dva tyzdne po neuspesnom 1. ET a teraz som v pohode uz 😉 a nejak to KET neriesim...tak dufam, ez mi to vydrzi aj po vklade ten pokoj a klidek 😀
moni: cakam na MS a verim ze koncom mesiaca/zaciatkom maja

monika71
15. apr 2010

super, tak luko nech vám to vyjde a ked pojdeš z partnerom dnu na kliniku, tak si povedz:vchádzame dvaja, ale odtialto vyjdeme najmenej traja 😀 vela štastia (u mna to fungovalo) 😅

ppismenko
15. apr 2010

caute pipiny
dlho som tu nebola.....tehu pipinkam gratulujem a snazilkam veeeeelmi drzim palceky
ja by som gf nemenila bola som a som spokojna a o tom venovani sa praci.....myslim ze kazde centrum ma zaujem mat lepsie vysledky ako to druhe....my sa kazdy den tiez neusmievame.....ked som sa na nieco pytala /aj ked pre nich na hovadinu/ hoci to bola pre nich normalna vec odpoved som dostala ......ja rozumiem mojmu remeslu a oni zasa svojmu.....ked som nieco nevedela spytala som sa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre