Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mayka
6. apr 2009

Kathy a co sa ucis?
fuuuha ze na skusky. Drzim palce. 🙂

katherinesand
6. apr 2009

mayka, ahojky zlatik 😉
mne je to v podstate jedno, ze kde to dame. len avion mam ja od ruk. lebo nemam auto´, tak by ma musel muzik hodit.
ucim sa na pediatriu teraz. celkom zaujimave. viem uz vsetko o detskych chorobach a tak. potom poradim, ked budes tapat, ze preco ti male place. 😉 😀

mayka
6. apr 2009

tak sa na teba spolieham. Ty moja sukromna pediatricka. 😉 Mne je jedno aj polus moze byt. Ja sa prisposobim teda okrem lamaca, sp. novej vsi a podobne 😀

katherinesand
6. apr 2009

polus je pre mna ideal 😀

a budem socialna pracovnicka, takze pozor! 😀

mayka
6. apr 2009

aha to dojdes akoze na kontrolu ci sa staram o deti a jazvecice? a ci sa navzajom nekusu? 😀

corinne
6. apr 2009

ahojte,baby v piatok zacinam stimulovat 😀

katherinesand
6. apr 2009

presne tak 😀
a ci nemas moc velke vykyvy nalad, ktore zle vplyvaju na vyvin dietata 😀

mayka
6. apr 2009

idem domov. ozvem sa odtial. Zatial cago belo 😉

corinne
6. apr 2009

Rano som bola na UTZ a brali mi krv a teraz o 15h som volala a estradiol je nizky tak zacinam v piatok decapeptyl a potom ma fostimon a merional.len neviem ako to zvladnem to pichanie 😕 ja sa strasne tesim,ale ked si pomyslim tie injekcie 🙄

corinne
6. apr 2009

Katherinesand a na akej skole studujem?Dialkovo?

katherinesand
6. apr 2009

ahoj corinne. 🙂
neboj, zvladnes to. kazda sme sa bali a potom sme uz pichali ako proficky. 😀
len neviem ako sa pichaju tie tvoje, ja som mala vsetky podkozne, takze som si ich pichala sama do brucha.
ale svalove by som sama nezvladala.
drzim palceky 😉

corinne
6. apr 2009

ja si mam pichat alebo do brucha alebo do stehna ,ale kedze budem mat decapeptyl+fostimon,a potom decapeptyl+merional tak to budem mat dost rozpichane 😀 aj bruchoa aj stehn

corinne
6. apr 2009

A dakujem za palce 😉

och
6. apr 2009

no ahojte kocky 😀 m konecne som dnes vsetko vybavila

mayka dik za radu uz som si nasla jednu sukromnu a zajtra idem na krvu 😀 😀 😀
som za zastavila aj v GF koli tym vyrazkam na ruke a misestricka povedala ze z dekacu to nie je 😝 tak teraz na 18 idem do ustavu lek kozmetiky no som velmi zvedava co to bude 😲 😲 ale zacina sa to dost zlepsovat aj tak si myslim ze to mam z tych hormonov 😝 niekto spuchne a pribere, co nie je absolutne moj pripad a niekto sa vyhadze 😝 😝 no ved uvidime co to je 😀 😀

mne povedala stenova ze mam prist na 4 DC tak sa chystam preto az v stredu ved keby bolo treba zacat pichat uz v stredu dam si to na vecer 😀

corinne neboj nic pichaciek lavou zadnou, prvy krat hruza ale ja som uz profik a nemam ani jednu modrinu a dokonca to ani nie je vidno 😀 😀 ta mozem prist zaucit ked ostanem na sviatky doma 😀 😀 😀

mayka
6. apr 2009

corinne,
neviem ale do stehna to dost boli udajne. Najlepsie je pod kozu do brucha . Tam to budes najmenej citit. Drzim palce a hor sa do spichnutia. 😀

och,
ohladom toho spuchnutia pockaj tesne pred opu ake budes mat brucho. kedc som si pichala decapetyl tak som na sebe nevidela ziadne zmeny ale pockaj ked zacnes pichat tie ostatne. fuuuuuha to bude labuuuuzo. 😀
Ale inak ani ja som nepribrala. SKor mam o dve kg menej ale myslim ze to uz dobieham . hehe

och
6. apr 2009

mayka no musis moja 😀 😀 😀
by sme mali to stretko dat v niakej dobrej restike 😀 😀

mayka
6. apr 2009

och,
v restike nieeeeeee. Sivuska si da tatarak a to ja psychycky nezvladnem. 😀
Prave si prihirevam segedin. Som si ho chcela dat na obed ale ked som sa na neho pozrela tak mi prislo tazko od zaludka a dala som si len jogurt tak to musim dobehnut. 😀

babulka123
6. apr 2009

co to citam nealkoholicke mojito??? mnaam

hehehe ahojte zdravim

och
6. apr 2009

mayka ze segedin mnaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 lubim segedin moc moc

ahoj babul 😀 ako sa mate?

babulka123
6. apr 2009

dobre.. dobre.. zajtra idem do GF na 3D tak sa tesim

mayka
6. apr 2009

babul, ahoooj. pridas sa? 😀

Och,
aj ja lubim segedin. Uz som zbodla aj s tromi knedlikmi. fuuuu Ale myslela som pri jedeni na teba. 😉

mayka
6. apr 2009

wau na 3D?
Aj uz chceeeeeeeem. To musi byt uzasne. To si sa asi musela na to objednat vsak? Kolko si na neho cakala od objednania? Tiez im to tak dlho trva? 😒

babulka123
6. apr 2009

mayka a kedy mate stretko??

a pravdu povediac nevbiem ako dlho sa caka na objednanie, mne to vybavoval moj gyndos.. pozna sa s tym lekarom takze mu volal ja som cakala len na to aby som bola aspon v 22tt .... a tesim sa na to ze uvidime tvaricku a tak.. velmi

och
6. apr 2009

babul jeeeej tak ocakavame niake nove prispevky do albumu 😀 😀

mayka 😠 malo si myslela, stale som hladna 😀 😀

babulka123
6. apr 2009

no dufam ze budu aj foto .. nebojte hned pridam ..

mayka
6. apr 2009

no niekedy nabuduci tyzden. Ale presny termin este nemame.
To verim ze sa tesis. Ved tam uz mozno aj uvidis po kom to diiiite bude... 🙂
A aj sa tesim ked sem tie fotky pridas...... 😉
Preco nechcete vediet pohlavie? Ja by som to nevydrzala. 😀

mayka
6. apr 2009

och mam si dat a teba este dve knedle? uz neni miesto. Keby sa do poslem ti za tanier do IP. 😀

mayka
6. apr 2009

a zasa pisem ako madar. 😀

luly3
6. apr 2009

ahojte žienky 😉

babulka123
6. apr 2009

hehehe to mi pise kazdy ze by nevydrzal .. tak uz mozno aj preto.. chceme to mat ako prekvapko takze preto ... ja sa na to tesim ked mi pri porode povedia je to chlapec alebo dievca...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre