Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lumya
7. mar 2010

boze, myslim si, ze za toto vsetko si naozaj uz zasluzime mat babo.....pre mna je z celeho IVF najhorsie to cakanie...na zaciatku ma clovek aspon nadej

luko
7. mar 2010

myslela som po transfere samozrejme😉

lumya
7. mar 2010

ja som si vravela, ze pockam do krvi, ale tiez som nevydrzala a testovala som, ale ako som pisala, skoda penazi, test neukazal realitu

luko
7. mar 2010

lumya ano...ale podobne som to prezivala aj pri prirodzenom snazeni...clovek si povie, ze na to nebude mysleit...ake da sa to? 😀

luko
7. mar 2010

lumya...to ja urcite nevydrzim netestovat....posledne ked mi MS meskala tyzden som vydrzala a aj tak dosla svinucha...

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luko
7. mar 2010

majaja...ty si ako ja 😀 ja by som to tiez tak spravila...lebo ak bude neg. tak bolo skoro a ak pozit. tak bude nadej 😉

luko
7. mar 2010

to by bolo super, keby sme den po dni zahlasovali // 🙂
ale co...vsak ked aj nie svet sa nezruti...ale dokial je nadej, treba sa jej drzat...smutit mozem aj potom 😉

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luko
7. mar 2010

Ano uz by som raz chcela vidieť aj iny pozitívny test okrem ovulacneho🙂🙂

lumya
7. mar 2010

ale kocky, ja som teraz mudra ako radio....verte tomu, ze tiez budem testovat 😀 tak isto, ako som testovala minule...ach, len to cakanie...kazdopadne, ste po transfere, to je krasny krocik v nasej stafete...mna to caka az v stredu, ak bude co vkladat...ale pevne verim, ze ano...luko, ako mas ty v pase...pripravujem sa na uspech...ste tiez tak namotane, ze uz mate vybrane mena?

luko
7. mar 2010

Zatial Nikol, Tomáš, Tamarka, skor dievčenské mame ako chlapčenske...ale to len medzi rečou Seriózne sa o tom budeme baviť tak v 6 mesiaci😀

luko
7. mar 2010

Ale priznám sa Som opatrná v očakávaniach Verim v úspech ale ratam aj s tym ze to nemusí vyjsť Ale no snad sa zmestím do tych 45% úspešných😀

ppismenko
7. mar 2010

caute babenky....ako sa mate? prave dnes som uvazovala ci sa testnem alebo vydrzim do odberu....ja som dnes 7 den po transfere.....to cakanie je nekonecne inokedy 10 dni ubehne ako voda a teraz.....
co uz musime vydrzat....pri krvnom teste sa moze stat ze prvy je neg. a druhy poz.?

nelly3
7. mar 2010

baby ja ked pojdem na KET tak urcite budem testovat pri IVF som vobec netestovala a potom ta rana, ze negativne dost ma to zobralo, ledva som prisla z prace lebo som volala o 15 hod a to som sa nemohla odhodlat 😔 teraz urcite testnem na nejaky 10 den to by uz malo urcite ukazat ci je negativny alebo pozitivny testik 😉 aspon potom nebude taka velka rana zase lebo neviem ci to predycham opat ☹ fakt to cakanie je uplne, ze najhorsie 😝 uz som aj zabudla, ze som si pichala nejake injekcie to bola malina 🙂
ppismenko skus na 10 den to uz bude vysledok a mas aj nejake pichanie, bolenie atd?

luko
7. mar 2010

Písmenko ty si mala PK?

ppismenko
7. mar 2010

pk som nemala....oplodnili sa nam len dve vajicka a ze vtedy ich vkladaju bez pk....
niekedy ma pobolievaju vajecniky ci co to je 🙂 niekedy ma v nich aj pichne.....
10 den mam ist na krv....myslela som si ze krvne testy sa robia len raz na 14 den.....dufam ze dobre chapem ze je aj 10 den a potom aj 14
mala by som aj nieco citit?

luko
7. mar 2010

tak to je podla mna dobre znamenie 😉 ono niekto neciti nic a niekto prave take popichavanie 😉

ppismenko
7. mar 2010

luko dufam ze mas pravdu.....neviem opisat aka by som bola stastna....obaja s muzom velmi lubime deturence

luko
7. mar 2010

verim ti 🙂 😉

luko
7. mar 2010

ja sobne k malym detom nejaky uzasny vztah nemam...mna to bavi az ked si s detmi mozem pokecat 😀 ale vlastne dieta je nieco uplne ine 😵

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luko
7. mar 2010

určite to bude uhniezďovanie 😉

luko
7. mar 2010

ja radšej tie tehu priznaky sledovat nebudem, lebo ked nic nebudem citit uz budem nervozna 😅

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luko
7. mar 2010

ano, zajtra a v utorok transfer, beriems i volno aj na stredu a potom uvidim 😉 mama ma v utorok operaciu, takze by som nerada ostavala doma, lebo kto ju bude navstevovat ked cela rodina je 250 km od BA 😅

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luko
7. mar 2010

ved na to sa spolieham, ze nemoze byt stale len zle 😉

lumya
7. mar 2010

babenky, verte, ze my tehotne zostaneme,,,,, a taky zraz dame s kocikmi...luko, neboj, s maminou bude dobre..len jej treba dodat pozitvinu energiu, ktoru by si teraz potrebovala ty,... uplne chapem...ja mam v nemocnici aj dedka aj babicku, tiez to moc na psychike neprida...

luko
7. mar 2010

no super...tak na ten zraz sa tesim uz teraz 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre