Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

monika71
15. mar 2010

za seba a podla mna aj za lumyu dakujem(ideme totiž na KT v jeden den) a neboj, žiadne stresy prejde to raz dva a bude všetko oki, budem ti držať palčeky 😉
ja sa pre dnešok asi rozlučim, nejako ma zmáha na spánok, takže želám dobru noc a pekné pokojné sníčky a ráno vstávať plné optimizmu 😉

tuzimpobabatku
15. mar 2010

ppismenko: blahoželám tehulka 😵 😵 😵 😵 😵

ppismenko
16. mar 2010

pekne ranko prajem vsetkym.....a zaroven vsetkym dakujem......

nelly3
16. mar 2010

gratulujem novym tehulkam 🙂 super sa to konecne zacne hybat ta tehotenska vlna, musim stihnut aj ja do nej naskocit jupiii 😉

monika71
16. mar 2010

no pipiny, neviem či mi už nešibe, ale dnes opať padol jeden test za obeť a v porovnaní so včerajším ako keby som tam videla velmi, velmi, velmi jemnulinku farbu druhej čiarky(skoro neviditelnu ale ja som ju našla).pozerám to každu chvilku či nemám halucinácie ale stále to pod drobnohladom vidím.tak neviem, možno mi už ozaj šibe 😅 😅 😅 takže Vás prosím povinne držať palce 😀 😀 😀 bez nátlaku 😀

tuzimpobabatku
16. mar 2010

monika: jasnačka, držíííme 😀 😀 😀

tuzimpobabatku
16. mar 2010

babulky poradte mi......včera som absolvovala interné predoperačné vyš. Treba vyšetrenie aj od anesteziologa, alebo ste mali iba z interka. Lebo ked som bola na laparke, tak mi robili aj ARO vyšetrenie. Vďaka 🙂

monika71
16. mar 2010

ja neviem, ale ja som bola na internom len, a tam mi urobil všetky vyšetrenia aj na srdce, atd, tak neviem
dakujem za palčeky 😀

lumya
16. mar 2010

Monicka, Monicka...nedas pokoja s tymi testami... 🙂 ja budem testovat asi vo stvrtok alebo v piatok....aj to rozmyslam, ci si necham pokazit vikend...no dnes som zacala spinit...a v piatok by podla kalendara mala dorazit mrcha...tak sa celkom obavam, ze chce svina naozaj prist.....a nechutne ma bolia vajecniky

monika71
16. mar 2010

lumynka neboj mne povedala sestrička, že keby som aj trocha krvácala nemám sa obavať, vraj to nemusí nič znamenať, o.i. vaječníky cítim aj ja, ale nepripušťam si, mne by mrcha mala prísť v pondelok, tak uvidíme, ja testíkom pokoj nedám, už sa mi o nich aj snívalo a dnes v lekárni na mna lekárnička kukala jak puk ked som kupila 2 krabičky po 2 ks(boli v dobrej cene tak prečo nevyužiť akciu?) 😀

monika71
16. mar 2010

dnes je tu akosi prázdno tak si pojdem lažkať. želám všetkým dobru noc a pekné sníčky 😅

tuzimpobabatku
16. mar 2010

hmm, veru..

mamuschka
17. mar 2010

ahojte piinky!
gratulujem novym tehulkam a ostatnym drzim palceky.

piinky, mam jednu otazocku: budu podla vas v gynfive pracovat aj cez velku noc? mala by som ist v tomto cykle na IUI, a vychadza mi to prave na ten vikend okolo velkej noci, tak som teraz v dost velkom strese, ze co teraz???

monika71
17. mar 2010

podla mna ano budu robiť, lebo ako mi vysvetlovali, tych 100 eur sa platilo za nadštandard, v ktorom su ukony cez víkendy a sviatky, takže asi tak,nestresuj ved ti povedia, ale isto budu robiť

tuzimpobabatku
17. mar 2010

mamuschka: aj mne to vychádza tak nejak...myslím si, že budú pracovať aj cez velku noc....ale ked si tam zavoláš, tak oni ti povedia. Hlavne nestresuj

lumya
17. mar 2010

mamuschka, urcite budu robit aj cez sviatky, aj ked v obmedzenom rezime...ako sa mate dnes, kocky? ja asi zajtra robim prvy test, no jednoducho nevydrzim...este aj Monika tu provokuje 😉 a vraj na osmy den od ET uz by to nieco mohlo ukazat....stale spinim, tak som zvedava....a Vy sa ako citite?

monika71
17. mar 2010

ahoj lumyna, ja že provokujem? jednoducho sa nudím 😀 😀 😀 dnes je tam taky jemny duch, je pravda že ho musím pozerať z blízka aby som ho videla, ale zda sa mi silnejší ako včera. ja robím prieskum, aby ste si testy nerobili nadarmo 😀 až bude viditelnosť v norme pak sa oplatí aj tebe skusiť.nemboj moja, bude okej, mame dobre čísla, a veríme si 😉 inak ty sa ako maš?ja mam cecule naliate a sama žila ako ešte nikdy a stráááááášne bolia ☹

darla27
17. mar 2010

Baby urcite robia aj na Velku Noc, lebo ja takymto tempom pojdem na OPU az vtedy. ☹
V piatok opat kontrola, uz si ani netrufam dufat ze je to posledna, skor dostanem ms nez vajka von. 😀
Dnes koncim s tretou krabicou dipherelinu, este mi asi bude malo.. 😒

Babule pochvalte sa, ktora uz ste testikovali ? 😉

monika71
17. mar 2010

no asik ja tu držím prím 😎 😀 😎 😀 😎 😀

mamuschka
17. mar 2010

babule, dik za odpoved. lumya, drzim zajtra palce. monika, podla mna tehu si, inak by tam nebol ani en ten duch ja ked som bola prvy krat tehotna, najrpv som si myslela, ze test je negativny, lebo druhu ciarocku som tam si ani len nevsimla. len ked som sla test hodit do kosa, som na neho este hodila mrk a sa mi zdalo ze tam nieco vidim. skus zmenit znacku testu. mne sa nahlepsie osvedcil rapiclear ten umelohmotny (neviem ako sa to presne vola, ale nie len papierove pasiky, ale taky kam kvapkas moc pipetkou.

k tej velkej noci, som dnes volala do gynfivu, a teta na telefone mi povedala, ze vraj robit asi nebudu, ale ze si mam este raz zavolat tyzden pred velkou nocou. ma asi porazi, lebo iui som mohla podstupit uz pred 4 mesiacmi, ale najprv som volulovala tak boli vianoce, v januari a februari bol moj muz vzdy na sluzobke, ked som mala ovulaciu, a teraz bude zas velka noc. dnes som normalne plakala, ved toto je ako naschval. a tu iui nam aj tak moc neodporucali, ze vraj mame ist rovno na ivf, ale my sme chceli najprv skusit iui, lebo aj nasa dcerka sa narodila vdaka iui, hned prvy raz bol uspesny.

tuzimpobabatku
17. mar 2010

mamuschka: to akože nebudú robiť ani ten víkend? No pekne teda....teraz čakám menzes, ale nejak nechodí, lebo si pichám diphereline, keď sa to predlži o 2-3 dni, tak OPU mi vychádza ten víkend...do kelu

darla27
17. mar 2010

Baby to je hlupost, ked budete rozstimulovane tak sa ide v GF aj cez sviatok robit OPU alebo transfer, nebojte. 😉
Moni, no aby sa z troch embryjok ani jedno nechytilo tomu by som neverila. Takze ked bol tienik, mame tu dalsiu tehulku, blahozelam! 😉
Tuzim ako vies ze ti vychadza odber na vikend? Ja som si este pri zacati stimulky bola ista, te teraz uz budem mat aj po transfere a este ani neviem kedy bude OPU, takze baby radim vam z vlastnej skusenosti : neplanujte, nevychadza to! 😀

luko
19. mar 2010

ahojte,
tak bohužial...nemám dobrú správu..dostala som menzes...včera som začala špiniť a krv dnes bola už len formalita.
Takže sa idem snažiť presvedčiť sa...že mrazáčikovia prežijú rozmrazovanie a budem patriť k tým šťastným 30%, ktorým sa KET podarí...ostatným držím palce.

monika_71
19. mar 2010

ahojte pipiny, konečne to ide, ale musela som sa prihlásiť pod troška zmeneným menom, lebo som ja hlupučká zabudla heslo a títmto tuk ešte nefunguje zaslanie nového a kým som sa spamatala už ma pod starým nepúšťa, je to o....

no aby som sa pochválila den zo dna je pružok viditelnejši 😀 a moj muž mi na každý den do odberu krvi nakupil testíky aby vraj videl ako to jeho bábo silnie, zlatý je mužíček moj.takže povinne denne ocikávam 😀 😀 😀

luko, a hned ti dnes oznámili výsledky? ak ano tak mi je to luto ale nič neboj, isto to vyjde, mrazáčikovia sa budu z tej zimy tešiť do teplučka tvojho bruška a už sa ho nepustia 😉

mamushka, tužimpobabatku, pokusim sa vám to zistiť cez moje cestičky a hned dám vedieť čo a ako 😉

luko
19. mar 2010

moni...volala som poobede...ale to uz som mala MS v plnom prude takze vysledok bol taky aky som uz od vcera vlastne ocakavala.

monika_71
19. mar 2010

mamushka a darli, ak tie čiarky neklamu tak vám ďakujem 😉

a lumynka kde sa stratila?

monika_71
19. mar 2010

neva luko, pamataj na to, že aké fajné je zo zimy prísť do teplučka, ani tebe sa nechce vtedy ist niekam ked si vymrznutá, zababušíš sa do deky ako bublinky do teba a von ťa nedostane ani 1000 koní, tak to bude aj s mrazáčikmi, budem silno držať palčeky 😉 😉 😉

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luko
19. mar 2010

monika...dik...si ma rozosmiala 🙂 🙂 som rada, že tebe sa to podarilo 🙂
maji: čo už...to nezmením, ovplyvniť môžem len budúcnosť

luko
19. mar 2010

monika...dik...si ma rozosmiala 🙂 🙂 som rada, že tebe sa to podarilo 🙂
maji: čo už...to nezmením, ovplyvniť môžem len budúcnosť, opatruj sa 😉

monika_71
19. mar 2010

tak ešte nič nezakrikujem, ale asi ano, taká bysom bola šťastná, ako každá z nás. ešte ma čakaju KT v pondelok, tak uvidíme.
a ty sa drž, treba veriť, ja som išla na transfer s pocitom že odtial odídem min. v pošte dvaja (aj ked len v sebe, lebo nechcela som zakríknuť), a toho sa držím od začiatku, viera v niečo je 50% úspech, nezabudaj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre