Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

livia211
7. mar 2013

@danulienka78 Ahoj, aj ja som isla mynule vlakom. vystupila som na hl.stanici a odtial na 201 autobus. vystupis na 5. zastavke-Saleziáni. a uz len 100m pesi a si tam 🙂

azzura
7. mar 2013

@danulienka78 ak pojdes sama z hlavnej tak prejdes cez most na druhu stranu...zastavka SAV a odtial trolejak 212 az pred GF, ja tak chodim

luanna
7. mar 2013

Ahojte. Baby, citili ste vo faze pichania menopuru vajecniky? ja picham od vcera a dnes ich teda citim poriadne... dufam ze je to ok. vela vela pijem a jem aj bielkoviny .....

gelinka75
7. mar 2013

@luanna je to normalne, ze citis vajecniky ved ich prave stimulujes 😉

danulienka78
8. mar 2013

@mauerka prosím, v čom spočíva soft stimulácia?

danulienka78
8. mar 2013

Baby, keď ste boli na IUI, prvýkrát večer sa dáva Utrogestan do pošvy? ako ste ho užívali nasledujúce dni - do pošvy alebo ste ho pili? účinok je rovnaký? nie je účinok menší, keď sa zapíja?

mauerka
8. mar 2013

@danulienka78 Soft je len lahka stimulacia hormonmi pred odberom vajicok. Utrogestan stale do posvy.

pancuska
9. mar 2013

@luanna ano aj ja som citila vajecniky.... tovria sa tam vajicka takze to je normalne 🙂

luanna
9. mar 2013

@pancuska uz ich citim menej, ale za to hlava mi ide prasknut a citim sa tak nejako zvlastne... Fajtra kontrola a dufam, ze mi uz povedia termin opu. Dnes som 12 dc

pancuska
9. mar 2013

@luanna nejako ta natahuju!! ja som si na 12dc pichala pregnyl a na 14dc som mala opu....16 vajicok a tak si myslim ze to bolo dost.... a uplne mi to stacilo.... tak dufam ze ti zajtra uz povedia ze staci!! nech uz ides do finale!! aj ti zostanu injekcie?

luanna
9. mar 2013

@pancuska nieco by mi malo ostat, par ampuliek z kazdeho a asi aj jeden puregon 300. V stredu na 9 dc som bola na kontrole a Dr. napocitala 23 folikulov.... Podla mna bude opu v utorok.

stanka810
9. mar 2013

@danulienka78 aj ja som po prvom IUI a vkladam si ho stale len do posvy 🙂 ak sa zapija ucinok je slabsi

pancuska
9. mar 2013

@luanna no ak ides zajtra na kontrolu to budes 13dc tak si myslim ze uz zajtra ti povedia ze stimulacne nepichat a vecer o 22h pichnut pregnyl a opu bude v utorok.... budes to mat ako ja,ja som isla tiez v nedelu na ko a potom opu som mala v utorok..... mali sme PK takze potom vklad bol v nedelu 😉

luanna
9. mar 2013

@pancuska aj ja si myslim ze zajtra povedia ze staci 🙂 aj ja chcem PK urcite🙂 dufam ze sa mi to tiez podari ako Tebe🙂

pancuska
9. mar 2013

@luanna drzim palce aby sa to podarilo ako mne,aby si mala tiez tolko stastia pri sebe 😉

luanna
9. mar 2013

@pancuska dakujem 🙂

macinkapapulka
9. mar 2013

Ahojte, ja idem tiež zajtra na kontrolu, budem mať 10DC a tiež už asi tri dni strašne cítim vaječníky, hlavne ľavý, odkedy pichám Gonal a už týždeň mi ide prasknúť hlava, len dúfam, že je to dobré znamenie.

luanna
9. mar 2013

@macinkapapulka ahoj, ako keby si pisala o mne.... 🙂 ta bolest hlavy je sialena...

alibabaa
9. mar 2013

@luanna @macinkapapulka baby, dufam, ze veeeela pijete. aj to vela urobi. a na bolest hlavy mi pomaha aj citronova voda... ale vy paralen este mozete.. 😉

alibabaa
9. mar 2013

@danulienka78 mal by byt ucinok rovnaky, len ked davas odspodu, tak posobi ihned. len to viac zatazuje zaludok..

alibabaa
9. mar 2013

@viva13 mne povedal drabek, ze uz som bola na slepaku laparoskopicky, ze radsej by bol, ak by som nastupila do ruzinova. ze tam maju vsetko ak by sa cosi udialo.

luanna
9. mar 2013

@alibabaa ja dam minimalne 4 litre denne.... Ale ta hlava boli a boli ....

alibabaa
9. mar 2013

@luanna ☹ ta citronova voda.. skus ju.. ak nie,.. tak skoda. mne to fakt pomahalo a aj teraz pomaha ked uz nemozem lieky na bolest hlavy...

luanna
9. mar 2013

@alibabaa skusim🙂 dik za radu 🙂

alibabaa
9. mar 2013

@luanna nedakuj, hlavne nech pomoze. a drziiim silno palceky !! 🙂 ktory dc si teraz? nemam moc prehlad, len tak nakukam. ale vsetkym drzim palceky. a to je prve IVF?

2lil
9. mar 2013

@luanna ...moja držím silno palce ak by si mala v utorok OPU tak ideš tak ako @pancuska 🙂 a ja 🙂 .. tiež som mala kontrolu v nedeľu OPU v utorok a vklad v nedeľu 🙂 ... držím na zajtra silno palceeee !!!
@alibabaa .... tú citrónovú vodu skúsim aj ja, lebo hlava ma bolieva asi nonstop :( ... ale nemáš z nej kyselinu ?

alibabaa
9. mar 2013

@2lil nie nemam z nej kyselinu. cely citron vytlac max do litra vody..

2lil
9. mar 2013

@alibabaa ..vďaka ... už som si to urobila a popíjam si 🙂 ...snáď aj mne zaberie lebo to vyzerá na migrénové obdobie ...

luanna
9. mar 2013

@alibabaa dnes som 12 dc, zajtra ma caka kontrola, dufam ze je vsetko ok🙂 ano, moje prve IVF 🙂

luanna
9. mar 2013

@2lil dakujem 🙂))) cize nedelne vklady prinasaju uspech 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre