Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

tyli
25. mar 2013

@sarah00 ďakujem 🙂 skúsim im zavolať a uvidím ako to bude vyzerať s objednaním. ak by mi mali dať termín o dva mesiace, tak pôjdem k inému lekárovi. koho by si ty doporučila? radia tu aj MUDr. Behúňovú.

stanka810
25. mar 2013

@lesik ja som predchvilkou pisala, ze som sa objednavala v novembri k dr. Harbulakovi a mne povedali, ak by som isla hocikomu inemu budem cakat mesiac, k nemu som cakala dva 🙂 na neho som mala dobre referencie a aj ja som s nim spokojna 🙂 je mily a odbornik

stanka810
25. mar 2013

@tyli my sa snazime asi 2 roky a posledny rok mi daval moj gyno clostilbegyt nech mi rastu folikuly a sliznica, lebo mi diagnostikoval syndrom PCO, zaujimave v GF mi povedali, ze sme obaja aj s partnerom OK, ja mam len mierne odchylky v hormonoch....nic vazne....v GF mi navrhli zistit prechod vajcovodov dvomi metodami, laparka alebo sonom SIS, ja som si vybrala to SIS, nakoniec aj to dopadlo dobre a tak sme sli na nase prve IUI... to sme mali o 2 mesiace od nasej prvej konzultacie, pri IUI sa este ziadost nepodava, to som len cakala na menzes a od toho sa to potom vyvinulo

stanka810
25. mar 2013

@vodnari jeeeeeeeejo, takze prve IVF sa vam podarilo a mate krasneho synceka a teraz cakas ci bude druhe 🙂 moc drzim palceky, to musela byt Behunova ako rada ked syna videla, super pocit 🙂

lesik
25. mar 2013

Dakujem babulky!!!No asi najvyssi cas sa objednat, moj gynekolog mi tiez odporucil MUD.Harbulaka, bol to dokonca jeho spoluziak z mediciny, tak mozno budem mat u neho ocko 😉

sarah00
25. mar 2013

@tyli v tomto ti nepomôžem, ja som mala zatiaľ šťastie na Harbuláka, dokonca aj jedno kontrolné sono mi robil on, pri prvom IUI, druhé IUI mi tiež robil on. Jediný s kým som sa stretla okrem Harbuláka bol Drábek, ten mi robil prvé IUI, ale tam sa toho moc nahovoriť nedá 😀 takže neviem aký je 😀

vodnari
25. mar 2013

@stanka810 už odpočítavam....už aby bolo 3.4. ideme na tehotenský test....

stanka810
25. mar 2013

@vodnari moc drzim palce nech sa aj druhe podari 🙂

vodnari
25. mar 2013

@stanka810 Ďakujeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂

danulienka78
25. mar 2013

@lesik nechodíš ty lekárovi do Hlohovca. lebo ja áno, a to je tiež jeho spolužiak.

pechlinka
26. mar 2013

Ahojte baby....tak od dnes som oficialne drzitelkou tehotenskej knizky..

lesik
26. mar 2013

@danulienka78 áno chodím.Takže chodíme tomu istému 🙂 .Ty si priamo z HC?

bimbo37
26. mar 2013

@vodnari určite, musíš len veriť 🙂

macinkapapulka
26. mar 2013

@pechlinka waw, srdečne gratulujem, uži si tehuľkovanie 🙂

annamary27
26. mar 2013

@tyli dávali sme si vložiť vždy dve.prvé ivf bolo len jedno ET,druhé IVF bolo ET aj KET a tretie vyšlo ET a ostali nám tam ešte dve zmrazené blastocysty.Do centra sme začali chodiť začiatkom roka 2010 ,mali sme jednu pauzu asi trištvrte roka a medzi ivf musí byť pauza minimum 4mesiace,takže asi tak 3roky sme sa snažili v centre.

vodnari
26. mar 2013

Robila si niektorá z vás tehotenský test alebo ste vydržali do krvného testu...som strašne nedočkavá. Idem na krvný test 3.4. pri prvom synčekovi som vydržala ale teraz neviem...neviem.... 😉

luanna
26. mar 2013

@vodnari ja som si urobila dnes rano 8 den po et..... A radsej som si asi nemala..... ☹

vodnari
26. mar 2013

@luanna čítala som že až po desiatom dni by sa malo ukázať...ja som 6 deň....a tiež ma to láka....mne býva aj na večer zle,tak hádam som....

vodnari
26. mar 2013

@luanna a na krvný test ideš 2.4. ?

luanna
26. mar 2013

@vodnari teraz vo stvrtok 28meho

vodnari
26. mar 2013

@luanna musíš veriť že sa to podarí.....jedna tu písala že jej test tiež nevyšiel ale krvný áno.....držím palčeky

vodnari
26. mar 2013

@luanna ale to ideš nejak skoro?

luanna
26. mar 2013

@vodnari dakujem....nejdem skoro, idem na 10 den po et

luanna
26. mar 2013

@vodnari aj ja Tebe drzim palce!

vodnari
26. mar 2013

@luanna čo je to et?

vodnari
26. mar 2013

luanna @mne teraz vkladali rozmrazené embriá a idem na 14 deň

luanna
26. mar 2013

@vodnari embryotransfer

vodnari
26. mar 2013

@luanna mne teraz vkladali rozmrazené embria a idem na 14 deň

luanna
26. mar 2013

@vodnari tak preto ides neskor

vodnari
26. mar 2013

@luanna hlavne nech to dobre dopadne .....moooooooooooc ti držím palce..... daj potom vedieť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre