Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

macka23
18. dec 2013

@donatela mam 6 urcite a neviem ci aj po PK sa nieco podarilo zmrazit. Ach jo. Nie je to fer. 😢

donatela
18. dec 2013

@macka23 aj ja som sa tak citila...:(:( ale preboli to a snad sa medzi tymi zmrzlinkami najde ta prava🙂

sarah00
19. dec 2013

@macka23 drž sa, prosím ťa, ešte zajtra na krv, ešte to nie je stratené

donatela
19. dec 2013

@kklaudia no čo, testovala si už? ako sa cítiš?

kklaudia
19. dec 2013

@donatela ahoj, netestovala... Cítim sa celkom dobre, akurát v noci som sa zobudila na prudkú menštruačnú bolesť, ale menzes nemám, ani nešpiním... Prská stále bolia... Včera som od rana do večera piekla tak som ani nemala čas rozmýšľať. Ty si testovala? Alebo sa stále držíš svojho pôvodného rozhodnutia? Keby nám to vyšlo... Juj, tak moc si to želám...

donatela
19. dec 2013

@kklaudia áno, držím sa svojho rozhodnutia netestovať. mňa tiež prsia bolia stále a mám už 2.deň žalúdok ako na vode. ale to môže byť nejaká črevná pliaga, že som niečo chytila, keď som bola s dcérkou u pediatra... ako tehu príznak sa mi to vidí príliš skoro...
kiežby nám to vyšlo!!! ja už chcem byť na rade🙂🙂

waitiekatie
19. dec 2013

@donatela mozem byt v tom rade hned za tebou? 😀 😀

leonie777
19. dec 2013

@majkulik ahoj moja, dlho som tu nebola, tiez ma skolila nejaka chripka a do toho este ostatne veci. Ako sa mas? co mas nove? ms uz dorazila? moja ma meskanie ☹

leonie777
19. dec 2013

dievcata, ako sa mate? dlhsie som tu nebola idem citat co pribudlo, co je nove? nove tehulky???

adulka1979
19. dec 2013

Ahojte dievčatá, tak prvé sono za nami... 🙂 Srdiečko bije. 🙂 Tak sa tešíme.

motiv
19. dec 2013

@sarah00 doplnila som/ukoncila svoju cast v tabulke

donatela
19. dec 2013

@adulka1979 krásna správa!!! veľmi gratulujem🙂🙂🙂
kiežby tu takých správ pribúdalo čoraz viac...!

rybkanz
19. dec 2013

@adulka1979 veeeeľká gratulácia 🙂
baby dlhšie som neprispievala, nemala som čím, čakala som na schválenie žiadosti IVF v poisťovni a dnes mi volali z GF že ju mám schválenú... ani neviem či sa mám tešiť alebo čo... skôr mám teraz strach... 😒
inak schválili mi to za 3 týždne, to je tuším rekord 😀
všetkým "vianočným čakateľkám" držím palce a čakám samé dobré správy!!!!

bradik
19. dec 2013

Ahojte dievcata, prepacte, ze vam sem vpadam, ale nemate prosim niektora navyse utrogestan? Moj lekar ma dovolenku do 17.1. a bude mi chybat. Dakujem a zelam nech sa kazda dockate doho najkrajsieho darceka

donatela
19. dec 2013

@rybkanz aj ja som sa tak cítila, keď mi zavolali, že je žiadosť schválená. nevedela som, či sa mám smiať, alebo plakať...🙂

rybkanz
19. dec 2013

@donatela presne, nevedela som sa dočkať kedy mi zavolajú a dnes keď mi zavolali.... 😒
ešte mám čas to rozdýchať, idú sviatky, v januári ideme s manžim lyžovať a potom sa do toho asi pustíme, nie je na čo čakať...

kklaudia
19. dec 2013

@bradik ahoj, keď si preň prides do TT, dnes som si zohnala tri balenia...

donatela
19. dec 2013

@kklaudia ty už rozdávaš utroš? čo keď ho ešte budeš potrebovať a to až do 12tt a keď je ho nedostatok?? 😉

donatela
19. dec 2013

@rybkanz aj my sme si takto po schválení a pred samotným ivf dali ešte letnú dovolenku (poslednú nádej, ale zázrak sa nekonal 😒 ) a potom sme sa na to dali... neboj, po lyžovačke budeš nabudená a budeš sa tešiť, že sa to niekam hýbe! držím palce, nech ste úspešní na prvý pokus🙂🙂

kklaudia
19. dec 2013

@donatela no... Co keď ho budem potrebovať? To ma veru nenapadlo... 🙂

macka23
20. dec 2013

@sarah00 drzim palce dnes dufam, ze krvicka dopadne dobre 🙂 aj ja som bola a vratila som aj polovicu liekov co mi ostalo 😔

sarah00
20. dec 2013

@macka23 ďakujem. ty sa ako cítiš? neskúšala už potom robiť test?

macka23
20. dec 2013

@sarah00 fyzicky som ok, psychicky na bode mrazu. Neskusala, myslim ze to nema vyznam. Po novom roku volam a dohadujem dalsiu konzultaciu. Co uz. 😔

sarah00
20. dec 2013

@macka23 drž sa, mala si toho naozaj dosť, uvidíš ešte dnes. aj tebe povedali, že môžeš volať už o 13. hod?

macka23
20. dec 2013

@sarah00 dakujem. Ano o 13.00 mam volat. Asi uz idu aj oni vianocovat 🙂

waitiekatie
20. dec 2013

@sarah00 ty si testovala doma, ci si vydrzala? defcataaa potrebujem dobre spravy a pozitivnu energiu, aby som do 27. vydrzala.. rozhodla som sa, ze ten posledny test co mam doma chcem vidiet pozitivny 😀 ale na 100% 😀 😀 len kto to vydrzi dovtedy.. ale citim sa vyborne, tak snad budu dobre spravy.. zlych uz bolo dost..

sarah00
20. dec 2013

@waitiekatie netestovala 😀 a teraz ma ide poraziť. ešte že to skrátili o hodinu, to čakanie 😀 ja mám tiež jeden doma, ale vydržala som, ani to nebolo nejak ťažké 🙂

kklaudia
20. dec 2013

@waitiekatie ja mám doma tiež dva testy, ale nerobila som si ich... Nejako sa mi do toho nechce... Sama sebe sa čudujem 🙂 my sme s manželom takí spatí s Vianocami, majú pre nás veľký význam, lebo práve na štedrý deň, sme zažili to ,,poprvé'' takže keby sme mali pozitívny výsledok toho 23. Tak asi odpadnem...

waitiekatie
20. dec 2013

ja uz si znova zakazujem citat diskusie ako to komu nevyslo na prvy raz a preco.. lebo sa bojim, ze si pokazim sviatky negativnymi myslienkami.. takze kocky, dnes si prosim aspon 2 pozitivne tt 😀 😎

blcha76
20. dec 2013

Ahojte dievčatá, neviete mi povedať, či aj niektorý deň (so 28., ne 29.) budúci víkend budú mať centre otvorené? Ďakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre