Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

marienka1980
13. apr 2014

@mirka135 veď to, Ja by som aj počkala,aspoň by som nemusela toľko cestovať☹
budem nateba myslieť!!

mirka135
13. apr 2014

@marienka1980 dakujem a na zajtra vecer si priprav ukludnujuce slova.a ty ides kedy na krv?? Kolku den si? Aj si testovala?ja hej takze viem po aku odpoved si idem :(

marienka1980
13. apr 2014

@mirka135 ja idem utorok ráno na krv. Dnes som 12 deň po inseminácií.aj JA viem, ale nádej zomiera naposledy.-)

mirka135
13. apr 2014

@marienka1980 to ano stale dufam ...a preco myslis ze sa to nepodarilo?? Nemas ziadne priznaky?? Ci krvacas? Tak zajtra budes utesovat ty mna a v stredu ja teba alebo to bude naopak ze v piatok ideme na ten veternik 🙂 tato verzia sa mi paci viac. 🙂 sladkeeee ja mozem..aj dnes vravim muzovy ja mam taku chut na hamburger ze namna pozrel a zobral ma na kebab ze ked si babatka pytaju 🙂))))) zlaty 🙂

marienka1980
13. apr 2014

@mirka135 ja už ani neviem!som zmätená!!! bolia ma prsia, v podbrušku skoro stále, ale to môže byť z utrogestanu. Ináč,aj JA by som si dala veterník!!!!!!!!! a keďže môj drahý je v Dubline, teraz som písala bratrancovi či ide somnou do mekáča🙂 zajtra večer, na ukludnenie🙂)

dasa118
14. apr 2014

@mirka135 ahojky, nic moc - ja som zacala krvácať a stale krvácam už 6 den :( neviem co s tym.

waitiekatie
14. apr 2014

@mirka135 no ako teda? prezrana veternika dufam 😉

mirka135
14. apr 2014

@dasa118
@waitiekatie
@marienka1980. Dievcence je to negativne.... 😢

waitiekatie
14. apr 2014

@mirka135 ☹ ☹ ☹

mirka135
14. apr 2014

@waitiekatie zase a znova ...ja uz nevladzem...

waitiekatie
14. apr 2014

@mirka135 to prejde... ale par dni to bude blbe... ak mas pocit, ze to chce odstup, rob ako sa citis... ak chces pauzu, maj ju... ty si ta, ktora o tom rozhoduje, neber ohlad na "mudre rady ostatnych!! drzim ti palce 😉

mirka135
14. apr 2014

@waitiekatie nie idem do dalsieho pokusu nieje naco cakat roky mi idu...ale asi idem skusit aj alternativnu medicinu...nevies nahodou o niekom kto lieci nadialku??? Alebo niekto zvas nema skusenosti.?? Uz som fakt zufala...

waitiekatie
14. apr 2014

@mirka135 ja neviem, a ani velmi tomu neverim, takemuto liecitelstvu... ja som po predchadzajucom KEte zvazovala ze ci ist hned, alebo si dat odstup aspon mesiac, ale kedze mi blbol menzes uz celkom, bala som sa to natahovat a isla som hned... neviem, ci to vyslo, ale som strasne pokojna teraz... cely cas som si nadavala, ze som mala asi pockat a netlacit na pilu, zle mi to vyslo aj v robote, lebo som ostala doma na PNke... ale postupne som si nejak dostala do hlavy, ze co ma byt pride... pride mi to az neuveritelne, ale ja sa na ten stredajsi telefonat tesim... som zvedava, do kedy mi to vydrzi... 😀 inak mozno by ti pomohlo aj toto: http://fertilitycoaching.sk/
ja som pocas PNky precitala kopec casopisov Vitalita z minuleho roka, kde bolo kopec veci o planovanom otehotneni, ale paradoxne, tie ma skoro vobec neoslovili, skor clanky o emociach a prezivani, napriklad o prajonosti a vdacnosti... mozno aj kusok dopomohli k tomu, ze toto prezivam tak ako to prezivam...
tiez som tam citala ze otehotniet je ako ked ti pride navsteva... nemozes ju donutit, aby prisla, tlacit na nu, mozes ju pekne pozvat, ponuknut jej co mas pre nu prichystane a ak bude spravny cas, navsteva pride sama od seba a potesi sa tym, co si pre nu pripravila 😉 ach jaj, mozno som naivna, ale tesim sa, ked navsteva pride 😉

mirka135
14. apr 2014

@waitiekatie budem ti drzat palce

dasa118
14. apr 2014

@mirka135 ☹ ☹ ☹ no, musíme skúšať ďalej sme na tom rovnako. Ono to určite príde.

mirka135
14. apr 2014

@dasa118 ale kedy???ty este nezufaj este si nebola na krv

amonda
14. apr 2014

@mirka135 skus Anna Kopacova - ma tu na konikovi aj temu - ale ona nie je liecitelka ale bylinkarka.

marienka1980
14. apr 2014

@mirka135 je mi to veľmi luto moja, drž sa, a už ideš na daľšiu? kedy?

mirka135
14. apr 2014

@marienka1980 no dalsi pokus pocitam zaciatkom juna.29 .4idem na konzultaciu a v maji cakat mrchu a zaciatok juna dalsi boj...ale poviem ti ze uz nevladzem... Ale vam drzim vsetkym palce 🙂

mirka135
14. apr 2014

@amonda ale k nej sa musi chodit a ja nemam ako...ale dakujem

marienka1980
14. apr 2014

@mirka135 hm, toto je tak strašne nespravodlivé!!!!je mi do plaču, aj som plakala aj včera aj dnes, že prečo?????? držím ti palce, aby sa to už konečne aj vám podarilo, buď silná!!!

marienka1980
14. apr 2014

Kočky neviem čo sa deje, ale mám také bolesti keď sa postavím, že ani chodiť neviem, je to normálne??

dasa118
14. apr 2014

@mirka135 Nebola ale to krvácanie je hrozne.

mirka135
15. apr 2014

@dasa118 tak este nezufaj...este stale mas sancu

mirka135
15. apr 2014

@marienka1980 ja som to mala ked mi 1x vkladali ale na druhy den to preslo..ale niekde pisala jedna holka ze ma neskutocne bolesti a o tyzden pisala ze je tehu tak drzim palce 🙂

domeska
15. apr 2014

@mirka135 - tak som ti drzala palce. vsetkym vam drzim silno palce... ja osobne som pred 2ivf chodila na fertility koacing a velmi mi to pomohlo. hlavne som sa naucila pracovat s mojimi emociami, pocitmi. a to je velmi dolezite pri nasom snazeni. takze vyskusaj to ako podporu. nemusi sa tam chodit. da sa s nou aj cez skype. zavolaj tej pani a uvidis. niekedy je psychika viac ako telo same. a neboj, budes tehotna, len to zrejme chce cas. teraz si oddychni a naber silu.

macka23
15. apr 2014

Dievcata, sem tam vas citam, ja som tymto vsetkym presla minuly rok, 2x iui neuspesne, 3 mesiace pauza, lebo toho uz bolo na mna vela a potom sme sa dali na ivf v novembri. Asi v polovici protokolu mi zomrel 24rocny brat, bolo to strasne, tyzden po pohrebe odber vajicok, potom vklad. Neuspesne. To ma polozilo, najhorsie vianoce, vsetko. Prestavka. V marci som bola na konzultacii u Harbulaka, ze ideme vyskusat KET, kedze mame zmrazene, vyfasovala som lieky a cakala na menzes. A ta mrcha nedosla. Otehu som prirodzene. Asi to tak nejak malo byt, ked to clovek najmenej caka.
Drzim vam vsetkym palce, a hlavu hore 🙂

mirka135
15. apr 2014

@domeska si zlata ale momentalne nemam chut sa bavit ani s rodinou o mojich citoch a pocitoch a uz vobec nie s cudzou osobou..najracej by som sa zavrela do malej ciernej miestnosti a pockala kym to prejde....

waitiekatie
15. apr 2014

dievcata, moje sny su naozaj divoke... niekedy by som rada vedela, co znamenaju... dnes to bolo jednoznacne... bola som tehotna, islo sa rodit (bezbolestne 😀) a hladali sme porodnika... podotykam, ze nas tam bolo viac rodiacich a vacsinu som nepoznala... zeby vy, konickarky?? bodaj by to bolo tak.. aj ked, 5-6 rodiacich zien naraz, zabavime polku spitala!! hor sa do toho!!! zajtra skvele spravy !! 😉 😉 😀

waitiekatie
15. apr 2014

@mirka135 to prejde... bude to chvilu trvat, ale prejde to... chce to len cas...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre