Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lea1333
22. máj 2012

@stenlyhozienka ja ked som povedala v GF ze spolu len zijeme tak to od nas chceli cesne prehlasenie ze sme druh druzka 😉 lebo nemame rovnaky trvaly pobyt ale to to som sa chcela opytat to sa mi zda alebo to tak je ze to overenie pred matrikarkou nesmie byt starsie ako 3tyz???

stenlyhozienka
22. máj 2012

@lea1333 ja som im takú vec vôbec nevravela,čo ich je do toho,ja mám svoje problémy a oni svoje,ale trvalý pobyt nemáme doteraz rovnaký,naše potvrdenie bolo staré takmer 2 mesiace,nikto mi nepovedal na to ani slovo,len skontrolovali mená podla kartičky poistenca a vôbec nič viac,ale jedna žena mi písala,že jej kamáratka mala potvrdenei staršie ako 3 týždne tak ráno im dali nové a behali ho potvrdzovať,tak neviem ako to je

lea1333
22. máj 2012

@stenlyhozienka tak ze asi to tak bude ze to nesmie byt starsie ako 3tyz 😒 no im je do toho to ze sa to da"zneuzit"

stenlyhozienka
22. máj 2012

@lea1333 ale s tým rizikom,že sa to môže zneužiť tam ideš Ty,nie oni,ešte mi povedali takú vec,že si to mám prefotiť a originál si nechať/asi kvôli tomu zneužitiu/,a keď mi doktorka o 14 tej zatelefonovala,že mám na druhý deň o siedmej byť v BA,tak som bola rada,že som papier zobrala a nemyslela na prefotenie,nakoľko sme z Oravy takže dlha cesta pred nami,aj tak to bohužial nevyšlo ☹ ☹ ☹

jonika
22. máj 2012

@mackaso Takze si nebola ani na ultrazvuku? A dostala si mrhu aj napriek utrogestanu? Ktory den cyklu? Co Ti na to povedali,co sa stalo?

lea1333
22. máj 2012

@stenlyhozienka aha sak ano ale tak mne to je jedno hlavne nech nam to vyde 😉 a to mi je luto ze to nevyslo!!! 😒 😒 na kolkom ste boli?

stenlyhozienka
22. máj 2012

@lea1333 na IUI sme boli jeden krát,a momentálne som začala stimuláciu na 1.IVF a samozrejme aj posledné,pretože to vyjde 🙂 a čo vy?

gelinka75
22. máj 2012

@stenlyhozienka no ako idu injekcie? vyjde to!!! aj ja si to vravim 😀

stenlyhozienka
22. máj 2012

@gelinka75 paráda trošku štipkajú,ale teším sa konečne som sa troška niekam pohla,už aj Ty to máš za pár 🙂

gelinka75
22. máj 2012

@stenlyhozienka ano za chvilocku. uz sa pripravujem dusevne nato 😀

gelinka75
22. máj 2012

@ivka3901 no ivka co nove? uz zacinas?

martina2207
22. máj 2012

ahojte kočky. chcem sa spýtať. bola ste niektorá na KET? Mňa to za chvíľu čaká. Len neviem či sú to len nejaké moje predstavy ale nieje mi moc dobre z Estrofemu čo beriem. cítim sa tak čudno. Máte s tým nejaké skúsenosti? Ďakujem

alibabaa
22. máj 2012

@martina2207 nestras.. kazdym dnom ho zacinam brat.. saakris.. kedy si ty zacala?

ivka3901
22. máj 2012

@gelinka75 ahoj no dnes som išla okolo 22 00 hod na WC a našla som si konečne trošku špinenie tak už hádam zajtra sa mi mrška rozbehne a ideme nato joj konečne sa niekde pohneme 🙂

boobaa
22. máj 2012

@martina2207 ahoj ja ho beriem už 2 týždne, necítim sa nijako zvláštne. najskôr som sa bála, lebo ma ten príbalový leták vystrašil 🙂 ale naozaj mi nič nie je

boobaa
22. máj 2012

@alibabaa baby klud, beriem ho 12 deň a som úplne v pohode, každé telo je síce iné, ale nebojte!!! ja som sa naprogramovala tak: že tie tabletky mi urobia tú najmäkšiu výstielku v maternici pre embryjko akú len môžu a hned som sa cítili aspon psychicky lepšie a z každou dalšiou tabletkou som sa tešila a príchod .... 🙂

alibabaa
22. máj 2012

@boobaa dik 😉

ivka3901
22. máj 2012

baby aké tabletky tu spomínate?ten etrofem?ja som ani raz nebrala len utrogestan

alibabaa
22. máj 2012

@ivka3901 aj ja som mala iba utros... estrofem je na zvysenie nizkej sliznice.. tie co mavaju nizku sliznicu ho dostanu hned od zaciatku

teraz idem na KET a pri nom sa berie hlavne estrofem a utros az ked nakazu

dia6
23. máj 2012

@ivka3901 Tak veľmi sme ju ľúbili, že vtedy som jednoznačne chcela viac ju ako naše vlastné. Jednoducho človek miluje dieťatko ktoré vychováva, aj keď nemá jeho "krv".
A stačí na to chvíľka. Držím Vám palčeky 😉

mackaso
23. máj 2012

@jonika dostala som ju 15 deň po Et, nevedia, čo sa stalo a im to bolo jedno, na ultrazvuku som už nebola, aj napriek utrogestanu som dostala mrchu, to nechápem

jonika
23. máj 2012

@mackaso Najhoršie je, že ani oni nevedia prečo a teraz ani nevieš čomu sa vyvarovať. A máš aj nejaké zamrazené?

lea1333
23. máj 2012

@stenlyhozienka my ideme prvy krat na IUI ja som minuly rok otehotnela prirodzene len ,som ,potratila a od vtedy sa nam nedari 😒 jasne ze to vyde 😉

ivka3901
23. máj 2012

@alibabaa dík za info no mne ho nedali ani raz pred IVF a to som chodila na kontroly pravidelné ani dr.stenová mi nehovorila nič inak já tuším mávam vysoko sliznicu a na KET som nebola tak neviem

ivka3901
23. máj 2012

@gelinka75 pobolieva ma podbruško a našla som si krvičku,ale takú zrazeninku a teraz zas nemám a neviem či to mám počítať ako 1 deň cyklu čo podľa teba?

gelinka75
23. máj 2012

@ivka3901 tak este pockaj ci sa ti to rozbehne viac, potom uvidis, ale uz je to na dobrej ceste 😉

gelinka75
23. máj 2012

@ivka3901 aj ja mavam vysoko sliznicu, dufam, ze aj pri stimulke tak bude, raz vravela, ked kukala na sono, ze je pripravena na odkrvacanie a ja som to dostala az o tyzden 😀 tak aka vysoka musela byt 😝

stenlyhozienka
23. máj 2012

@lea1333,to je dobré znamenie,že sa Ti to podarilo prirodzene,ja ten pocit ešte nepoznám,držím Vám palčeky a hlavne kľud IUI je uplná pohodička 🙂

fles
23. máj 2012

@jonika Ahoj tak včera som bola na prvom ultrazvuku. Bola tam doki a pozrela ma povedala že tam je jedno babo, všetko v poriadku, srdiečko bilo 🙂) veľmi sme sa tešili. Vypísala papiere, dala foto, zagratulovala a mám sa hlásiť u svôjho dokiho. A zbohom GF !!! podarilo sa... dokonca som u vrchnej nechala tabl..injekcie čo mi zostali a aj dali naspäť peniažky. Držím palčeky určite to vyjde.

lea1333
23. máj 2012

@stenlyhozienka dakujem velmi pekne spoznas to aj ty 🙂pocit stastia a zmetku 😀ja viem ze to je brnkacka len ja taketo veci dost prezivam tak ze sa neskutocne tesim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre