Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

amy25
14. jan 2015

@lina129 oni ti povedia, ale rozhodnúť sa musíš ty.
Mne odobrali 5 vajíčok, 4 sa oplodnili, potom PK, dve sa prestali deliť, dve vkladali.

lina129
14. jan 2015

@amy25 inak, ja som pocula na GF hrozne nazory - samozrejme v inych temach, ze oni bezhlavo vkladaju, aj take, ktore sa delia neparne? je to pravda? a dakujem za odpovede 🙂

lina129
14. jan 2015

@pancuska inak, presne poznam taky pripad ako si pisala @jenns ...jednu kocku osobne, co bola na ivf, nevyslo to a potom otehotnela prirodzene... a jednu tu z MK 🙂

leona45
14. jan 2015

@lina129 vkladali sme v GF 1embryo a v brusku sa rozdelilo,budu to chlapci 🙂

pancuska
14. jan 2015

@lina129 ono to niekedy tie lieky rozbehnu.....a mozno je vtedy aj rozum taky nesustredeny len na to a uz to ide....hlavne ked nie je problem a len to jednoducho nejde 😉 no uz sa tu hovori asi vselico,myslim ze kazdy si musi urobit svoj nazor....po svojej skusenosti.... mna osobne pocas PK skoro denne informovali telefonicky ze ako su na tom .... 😉

pancuska
14. jan 2015

@leona45 tak vitaj v klube 😉

amy25
14. jan 2015

@lina129 mne povedali ktoré sa delia pekne a ktoré nie. A kedže sa chytili obe, predpokladám že neklamali.
Ja si myslím, že také veci rozprávajú baby, ktorým to nevyšlo. Jednoducho sú sklamané, čo je samozrejmé a hladajú čo kto spravol zle. Myslím že aj v iných centrách sú baby, ktoré sa budú sťažovať, takže treba myslieť optimisticky, že ty budeš tá, ktorej sa to podarí a hotovo.

amy25
14. jan 2015

@leona45 v ktorom si tt? možno si to písala ale nezachytila som to

leona45
14. jan 2015

@amy25 som v 22 tt

fazulenka68
14. jan 2015

@ivka3901 ako si sa cítila?? Krvacala si, mala si nejaké príznaky?? Viem že je to veľmi smutná životná skúsenosť ☹
Ja idem zajtra na ultrazvuk, minulý tyden mi doktorka povedala že to nevyzerá dobre
Len že ja sa cítim tehotná, nekrvacam, nespinim, veľmi sa bojím, snažím sa myslet pozitívne, moc mi to nejde
Ďakujem za odpoveď

lilly158
14. jan 2015

@fazulenka68 - drzim ti zajtra moc palce a cakam pozitivne spravy 🙂

mailinka1980
15. jan 2015

@fazulenka68 drzsa !!! 🙏🍀ja 20.1. prvý ultrazvuk tiez som na prášky

lina129
15. jan 2015

@pancuska ja si myslim, ze aj my sme mozno taky pripad, kedze nic take nam nezistili, aj priechodnost vajcovodov mam, aj mm ma SPG ok... sam dr. v GF nechapal, uz pred 1. IUI nam vravel, ze to vyjde a ani po 2. IUI nic ☹ trochu sa bojim, ze je to fakt o hlave... ze aj ja som uz taka upata, ze preto to nejde aj noramlne ☹

amy25
15. jan 2015

@fazulenka68 tak ako si dopadla?

amy25
15. jan 2015

@leona45 to máš za chvílu 24.tt
Ja som ledva čakala na ten. Teraz sa zase modlím aby sme do 30.tt vydržali.

megan5
15. jan 2015

Ahojte dievčata,prosím vás nema tu niektora skusenosť s dr.zechom v inscbrucku?dakujem

fazulenka68
15. jan 2015

@amy25 nedopadlo to dobre, zajtra idem na kyretaz ☹

jenns
15. jan 2015

@fazulenka68 to mi je luto :(.. Drz sa!

amy25
15. jan 2015

@fazulenka68 och, to je mi lúto.

fazulenka68
15. jan 2015

@jenns
@amy25 dakujem, musím ist ďalej, bolí to až moc ☹ ale hovorím si že to tak malo byť
Za cca 3 mesiace ideme na ket, tento x dáme 2 fazuľky 🙂 veľmi super je že sa nám podarilo na 1x otehotnieť
Všetkym nám snažílkam držím päste aby nám vyšiel náš sen mať zdravé detičky

fazulenka68
17. jan 2015

Čo si myslíte o femibione?? Rozmýšľam nad tým že ho začnem brať pred ket, co myslíte?? Alebo stačí kyselina listova?? Má niektorá skúsenosť?? Po kyretazi užívať nejaké vitamíny??

candour
17. jan 2015

@fazulenka68 ja ho uzivam temer uz rok..na ivf mi sice zatial nepomohol ale odkedy ho uzivam uplne mi zmizli niektore zdrav.problemy,ktore mi liecili aj na imunologii neuspesne.ako vitamin.doplnok podla mna super

fazulenka68
17. jan 2015

@candour ak sa môžem spýtať, koľko ivf máš za sebou??
Já práve žiadne problémy nemám, ked som bola tehu, pýtala som sa naň
bolo mi povedané že či chcem rodiť 5kg dieťa

annavallova
18. jan 2015

Ahojte prosim vas ktora ste bola na ket?povedali mi ze treba nasadit lieky na 10ty den cyklu kontrola a vklad medzi 16-18dnom len otazka netreba tam volat uz nic staci len prist a oni daju vediet kedy bude vklad pojdeme aj za embryologom dakujem,som s toho popletena ;)

candour
18. jan 2015

@fazulenka68 dve ivf..to ti co za paka povedal🙂nema nic s vahou dietata ten preparat..podpora vyvoja,najma mozgu a vseobecne vsetky vitaminy kt.pomahaju zens.organizmu a imunite.

candour
18. jan 2015

@annavallova to mas nejake divne.ja sice chodim do ineho car,ale vo feb mam ist na vklam a lieky sa jedia od prveho dna men.a na 10.den je kontrola sliznice usg..tak neviem..ake lieky mas?

annavallova
19. jan 2015

@candour ano ako si napisala ja som to moc skratila,len sa bojim aby sim nieco nepokazila a konzrola mi vychadza na sobotu,mne Stenova povedala ze 10 den budr kontrola a potom vklad okolo 16-18dna tak len ja zada tri krat sa spytam aby somto nepokaslala

janinuska
19. jan 2015

Chcem sa opytat, tie, ktore ste absolvovali ivf, kolko ste doplacali približne, ak ste išli cez poistovnu, kolko trvalo schvalenie poistovnou? A všetky tie pridavne ukony ICSI, Predlžena kultivacia, Embryoscop, to vam navrhli hned po odbere vajičok, alebo ako to bolo? A platili ste za tieto ukony ešte v den odberu vajičok?

zuzicek88
19. jan 2015

@janinuska tak toto je dobra otazka,toto momentalne zaujima aj mna my cakame na schvalenie poistovnou uz od 1 decembra

dadkasuh
19. jan 2015

@annavallova Ahoj, kontrola je 10-14 den, volat tam netreba. Klasicky staci dojst rano, ohlasit sa na recepcii. Ak ti to vychadza na vikend radsej si zavolaj, ktory den maju otvorene.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre