Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

luko
28. feb 2010

k Stenovej, mne povedala v piatok, ze to este nie je na odber ale davky mi nezvysili, tak uvidim zajtra, ja mam dlhy protokol,
este musime vybavit notara 😅

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luko
28. feb 2010

supeeeeeeer 🙂 🙂 🙂

nelly3
28. feb 2010

jeeej majaja75 super, tak nech sa vsetky oplodnia 🙂 aj ti asi davali infuziu vsak? lebo mne ano a to som mala 19 vajicok. 😉

luko
28. feb 2010

no som zvedava kolko vyprodukuju ti moji lenivci 😀

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luko
28. feb 2010

maji...tak urcite sa podaria oplodnit a budu aj mrazacikovia...teda...nie ze by si ich potrebovala...ale do buducnosti 😉

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinaaaaa
28. feb 2010

lumya mozem sa spytat ked mas kratky protokol v GF aku mas doktorku a ake lieky ti dala.A ci mas HP v poriadku alebo je problem v partnerovi.Dakujem.

majaja to je super pekna uroda 🙂 Tak za chvilu to mas za sebou 🙂

luko, aj lenivci 🙂 vselico dokazu, daj im sancu 🙂 Drzim palce veeeeelmi 🙂

luko
28. feb 2010

martinka, dik...neboj, sancu dostanu 😉

darla27
28. feb 2010

Jeej Maji, tolko folikov? 😲 To verim, ze bolelo ked ich tolko odsavali.
Ktovie cim to je, ze ich bolo tak vela, mozno aj tym, ze si dlho pichala diphereline a telo sa dostatocne nastavilo na liecbu, si myslim. Teda to som necakala ze ich budes mat tolko, ved si pisala, ze si na kontrole videla tak osem.
Teda ale ich narastlo. 😉 Inak mne dali to iste.
Nechavali ste prirodzene oplodnit, ci mate diagnozu kvoli ktorej musite oplodnit vajka s isci?
Kolko vas tam dnes bolo? Kto ti robil opu?

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luko
28. feb 2010

dufajme 😉

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
darla27
28. feb 2010

To je super, aj ja by som chcela aby mi vysiel Drabek a aby to bolo cez vikend. 😵
No 20 ludi v nedelu, to by som necakala, tusim vsetci chcu otehotniet s prichodom jari. 😀
Aka bola narkoza? Pocula som, ze v GF davaju taku naladovku - najlepsiu anestezu na svete,
ze su baby po prebudeni dost vesele.
Kolky den kontroly sa uz rysuje pocet folikulov?

ppismenko
1. mar 2010

ahoj babenky tak ja uz mam vsetko za sebou vo stvrtok odber vajicok mala som 8 ale 4 boli zrele a oplodnili sa len dve ktore my zaviedli v nedelu tak uz len cakat.....

maja gratulujem a drzim vsetkym palceky

luko
1. mar 2010

Písmenko drzim 🙂🙂
Ja som sa nedostala este ani k OPU, dalsi pergoveris mi dali, sice povedala ze na 11 den stimulacie je to OK, predsa len to asi nerastie tak rychlo Veď som uz 14DC. Ale co nejdem stresovat koli tomu co neovplyvním😉

nelly3
1. mar 2010

ahojte 🙂
majaja75 - no asi preto mi ju davali lebo som mala nabeh na ohss, alebo preto, ze mi odsavali aj cystu? 😕 no neviem, ale ja som nemala ziadne bolesti po OPU ani pred OPU, len po narkoze mi prislo potom spatne 😠

babulka555
1. mar 2010

ahojte pipiny,

tak ja v stedu idem do GF, 8 DC a uz mam tych injekcii plne trubky, ale treba vydrzat 😎
som zvedava na urodu.

majaja gratulujem k peknemu ciselku 🙂
nelly aj mne bolo zle z anestezy po laparke, tak snad pri punkcii folikulov to nebude take dramaticke.

darla ako ide stimulacia, co ti dali? ja mam gonal, dipherine a pergoveris. stavy zatial ziadne, len modriny na bruchu ☹

luko
1. mar 2010

babulka, tak to mas tie iste inj co ja 🙂

luko
1. mar 2010

baby vo stvrtok mam OPU 😀

ppismenko
1. mar 2010

luko drz sa a prajem peknu urodicku

tuzimpobabatku
1. mar 2010

ahojte, práve som sa vrátila z BA z gyn fivu...nooo, pekne veľa injekcii som si priniesla, fňuk ...od budúceho týždňa začínam pichať diphereline. Kočky, kam si ho picháte?

ppismenko
1. mar 2010

ja som si pichala do stehna.....aky mas protokol tuzim?

luko
1. mar 2010

ja do brucha 😉

tuzimpobabatku
1. mar 2010

ppismenko: diphereline 4 krabičky, potom fostimon 3O krab, utrogestan a na záver pregnyl. OPU mám na konci mesiaca

tuzimpobabatku
1. mar 2010

v protokole mám, že po OPU na 2 - 3 den sa vkladajú oplodnené vajíčka. Nie je to nejak skoro? čítala som že až po cca nejakých 5 tich dnoch.

babulka555
1. mar 2010

tuzimpobabatku: mne Drabek povedal ze embryotransfer je na piaty den po punkcii folikulov

luko: kolko dni si stimulovala? po osmich dnoch po kontrole ti stopli protokol? dik

luko
1. mar 2010

tuzim: po 5tich vtedy ked je PK - predlzena kultivacia myslim
babula: stimulujem dnes 11 den, ale dipherelin som pichala uz od 22 DC predošlého cyklu

darla27
1. mar 2010

Fiiiha, vyzera to ze gynfivacky stimuluju vo velkom. 😀
Tuzim ked sme si niesli z lekarne plnu igelitku, smiala som sa celou cestou,
ze bez sance ze by to do mna niekto vsetko napichal. 😀
Kolko si platila? Ja menej nez som cakala, necelych 300 €
Babulka mas modriny na bruchu? 😲 😅 Chudatko ☹
Ku komu v GF chodis? Je to tvoja prva stimulka?
Luko, takze OPU budes mat na 18 dc ak dobre pocitam ? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre