Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lumya
15. mar 2010

inak odvolavam svoje trapne reci, ze je zbytocne testovat, dnes ma Majajka tak inspirovala, ze v stredu na siedmy den po ET kupujem test !!!

lumya
15. mar 2010

a Monicku tu dnes nemame? my ideme spolu na krv v pondelok..poviem Vam baby, to je taky napinak, toto cakanie...

luko
15. mar 2010

lumya...tak mas lepsie nervy ako ja 🙂 🙂 🙂 ja uz ziadny test do piatka.

lumya
15. mar 2010

fuha....nooo, ale jeden si si uz robila...ja som zatial vydrzala...takze aby sme boli 1:1, tak si ten jeden urobim...ale dnes som len 5.den po ET, ak neratam den ET....takze zatial skurocne zbytocne...a Majajka nepise....by ma zaujimalo to HCG

monika71
15. mar 2010

blahoželááám aj ja 😀 😀 😀 Dr. Behunová je zlatá, ja s nou mám velmi dobre skusenosti, aj ked niekedy vyzerá taká suchá, ked sa s nou človek porozpráva aj zažartovať sa s nou dá, je príjemna a podla mna cíti s nami...

luko
15. mar 2010

ale brucho ma uz neboli...tak to asi nem dobre znamenie...ibaze by som bola z tych...co tento priznak nemaju 🙂 🙂 🙂

monika71
15. mar 2010

test som nevydržala a mám ho za sebou aj ja, a? nič.... ale neva ukludnilo ma to, že je priskoro 😅 juj v lekárni zo mna budu mať radosť im tam aspon testy miniem 😀

lumya
15. mar 2010

ahoj Monicka, uz som Ta tu spominala...
luko, prosim, neprepadaj panike...tak ako hovorila sestricka Jitka, najvacsi nepriatel je stresovy hormon...uz len par dni...

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lumya
15. mar 2010

no majajka, krasaaaaaaaaa, dufam, ze ked si isla okolo mna po transfere, tak si na mna preniesla nejaku tehotensku malariu 😉

luko
15. mar 2010

monika a ty kolky den si poET?

lumya: ja uz nepanikarim...po dvojdnovej depke..dnes som uz v pohode...uz sa ani nesledujem priznaky nepriznaky...kazdy sme individualny a niektore baby aj dva mesiace nevedia, ze su tehotne 😉 😉

krisruska
15. mar 2010

Ďakujem za odpoveď. Ja som z nej mala prvýkrát trošku zmiešané pocity, ale na poslednej konzultácii som názor zmenila!Ako Monika napísala, mala som pocit, že so mnou cíti. Ale napriek tomu som na pochybách, či na tú laparku mám ísť!

lumya
15. mar 2010

no, vidis, Lukinko...ten biely test je naozaj o nicom...skutocne aj ja som ho mala bielocizny, ako reklama na praci prasok...a na druhy den krv OK, aj potom krv ok, az potom sa to pokaslalo...

monika71
15. mar 2010

ajoj lumy, som tu len dnes taký hekticky den nejaky........luko ja? ked nerátam ET tak 5 😉 skoro ale čo už?
joj nech mi niekto kto nečaká na výsledok nehovorí aké je to vydržať, šak baby, to sa nedá, nervy napjaté jak gumička, no niee? 😀 😀 😀 😀

lumya
15. mar 2010

krisruska , laparku sme si tu presli asi vsetky...pravdupovediac, mne pride horsie toto cakanie, ako laparka...

luko
15. mar 2010

monika...ty si tusim este lepsia ako ja...to by museli byt asi patorcata aby na 5ty den ukazali 😀
lumya: tak teraz sa to nepoklame...jooj, ten moj bol biely este aj po pol dni... 😀

lumya
15. mar 2010

jaj, Monicka, taku mas pravdu...ja uz som si zacala nechty okusovat...este stastie, ze chodim do roboty...doma by som asi nad nicim inym nedumala...

luko
15. mar 2010

malo byt...ze sa to teraz nepokasle lumy...drzime palceeee 🙂

luko
15. mar 2010

mne je tiez lepsie v robotke 🙂

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lumya
15. mar 2010

neboj, ani moj nezmenil farbu...a to som ho sledovala do vecera, ci si to nerozmysli 😔 predsa len, vysledky z krvi su to smerodajne...a dva // na teste, to je len taky bonus, ktory nema kazdy...

luko
15. mar 2010

jaaaj, ja som ho tiez sledovala...ale nerozmyslel 😀

luko
15. mar 2010

ste mi zlepsili naladu kocky 😵 😵 😵

monika71
15. mar 2010

najhoršie to, že človek sa tešká a myslí že vyhraté na plnej čiare a pak..prásk, jak keby ten osud nás dosť neskušal, pridrbe ešte jednu skušku a nie hocjaku, by som ho ten osud poslala niekam do teplých krajín 🙄 🙄 🙄
ale nemboj lumy bude teraz oukej, sme v tom dve a v trojke, no to už neni hocičo, ked tým neprejdeme tak kašlem na šecko a nechám na náhodu

lumya
15. mar 2010

majajka, krv az v pondelok, aj s Monikou...vychadzalo to na sobotu...tak to posunuli....ale citim sa tak nikalo...priznaky ziadne...aj ked si nejake nahovaram 😉

luko
15. mar 2010

ani ja nemam priznaky...len citlive prsia...ale kedze tie mam aj pred MS...tak to je taky priznak-nepriznak...ten sa neguje 😀
prve dni ma obcas pichlo, pobolievalo brucho obcas vajecnik...ale dnes nic....

lumya
15. mar 2010

Monika, chcelo by to este nejaku stastnu desinu, v pondelok je 22....hmmm, ako z toho dostanem 10? 🙂

luko
15. mar 2010

lumya...jednoducho..odpocitaj vikend....to je minus dva 😀

lumya
15. mar 2010

ja mam bolesti poriadne, kedze mi doznieva este zapal sedacieho nervu....ale inak nicotne nic...cpem do seba piate cez deviate...ale to nie je nic mimoriadne 😉

monika71
15. mar 2010

baby nedalo mi a išla som ten papieriť pozrieť či si to nerozmyslel, a........by som bola velmi neslušná takže napíšem.nič, neva šak ja mu dám miesto neho ocikám jeho bračeka nabuduce čo som mala v krabici, to bude mať za trest 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre