Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

zuzanames
29. mar 2010

ahojte, dnes som mala tiež druhý odber, 14. deň po transfere, a veľmi dúfam, že HCG bude ešte omnoho vyššie ako pri prvom odbere, to čakanie je nekonečné 🙂 🙂 🙂

monika71
29. mar 2010

zuzananames to ti verím, stále na niečo čakáme, ale asik to je náš udel 😉 držím palce 🙂

vivianaba
29. mar 2010

Babulky ja viem ze to cakanie je hrozne, ale oplati sa, vydrzte a nevzdavajte sa, z vlastnej skusenosti potvrdzujem ze to stoji za to!. Ked vas v brusku bude babo kopkat zabudnete na vsetko trapenie a cakanie. Drzim vam palce, kazdej jednej!

zuzanames
29. mar 2010

monika 71 už vieš aj kedy ideš na ultrazvuk? 🙂

monika71
29. mar 2010

zuzi, 3 týždne mi vychádzajú na 15.4. takže rátam dni ako vojaci strihaju meter do civilu 😅

monika71
29. mar 2010

pipiny akurát pozerám nový seriál na Prime(ide to len cez internet) z prostredia repr.kliniky. super seriál, odporučam, je tam všetko čím sme prešli a vlastne aj zákulisie toho všetkého.názov: Zázraky života

zuzanames
29. mar 2010

monika, to ti verím 🙂 🙂 😉
práve som sa dozvedela výsledky - HCG 1600 myslím, že je to na veľmi dobrej ceste- veľmi sa teším 😀 😀 😀 , a samozrejme držím palce všetkým ostatným 😉

monika71
29. mar 2010

super, krásne čísielko, gratulujem! mala si PK?

babulka555
29. mar 2010

taaaaaaaak, ak ste poculi strasny buchot, tak to mi padol kamen zo srdca, lebo aj druhy test je ok 😀
zajtra uz len skonzultujem s drabekom to krvacanie a uvidime....

pipinky drzte sa a pekny zvysok dna 😀

monika71
29. mar 2010

no vidíš babulka , gratulujem 😀

zuzanames
29. mar 2010

monika, ďakujem, mala som PK a na ultrazvuk mám prísť 20.4.- už teraz sa neviem dočkať 🙂

zuzanames
29. mar 2010

babulka gratulujem a aké si mala HCG?

monika71
29. mar 2010

zuzi, verím že sa nevieš dočkať, ja prežívam to isté 😉 ale verím že sa dočkáme a pak už budeme o niečo kludnejšie, teda dufam 😉

babulka555
29. mar 2010

zuzankanames: prave som volala do GF, HCG 640 a v stredu idem znovu na krv kvoli tomu krvacaniu.snad to bude ok...

monika71
29. mar 2010

babulka isto to bude ok, mysli na to, kolko žien nevedelo koli mrche že su tehu.mrcha je mrchou nezabudni, robí naprieky a je nepríjemna či ako človek, alebo menzes 😉 😉

zuzanames
29. mar 2010

babulka , veľmi ti držím palce, a musíš veriť že to bude ok 😉

slanina
29. mar 2010

Ahojte chcela som sa opýtať či má niektorá skúsenosť s darovanými vajíčkami v gynfive?Ďakujem za odpoveď

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ppismenko
29. mar 2010

caute pipiny,vsetkym novym tehu gratulujem a buducim držím palčeky.....ja idem na uzv 1.4. pekný dátum 🙂 uz sa neviem dočkať.....vždy mi tie posledné dni čakania idu veľmi pomaly

majka ako sa citiš?všetko v pohode?

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ppismenko
29. mar 2010

dva dni mi bolo trocha nevolno myslím pred týždňom a brucho ma pobolieva spávať chodím so sliepkami a mam citlive prsia
dni si už počítam ako malá

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ppismenko
29. mar 2010

čo už ale oplatí sa nám to 😉

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ppismenko
29. mar 2010

ja sa bojím stále ......sono nech dopadne dobre a hadam potom budeme kludnejšie ....stále sa budeme bat o nase zlaticka....
ja som mala uz aj divoke sny ze som krvacala a take hovadiny a radsej nič zle nečítam

monika71
29. mar 2010

ako vás tak čítam, tak nie som sama v týchto pocitoch, jedlo mi chutí až večer, cez den nemám chuť na nič a večer bysom aj kona zjedla(maso s masom)sladké fuuuuuuuj, snívanie sa objavilo aj u mna, a o ceckoch ani nehovorím, jeden den v poho a na druhý ani prejsť okolo mna, lebo aj vánok cítim, brucho zduté ako v 5.mesiaci,a čakanie? dnes som si založila kalendárik a škrtám si 😅 len dufam, že to všetko dobre dopadne 😉
pipiny najradšej by som bola, keby sa každej z nás urodilo zdrave krásne stvorenie, je mi niekedy ťažko, ked čítam ako sa niektoré trápia a nevychádza to.až mám z toho výčitky a vžívam sa do ich kože ako im može byť a ako sa im ťažko čítaju niektoré riadky.život býva krutý k tým čo si nezaslužia.takže pipiny držím palce všetkým a nech zvýšime porodnosť 😉 nám želám 😉

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monika71
29. mar 2010

budeme sa báť to maš pravdu ppismenko, ja ani pomyslieť nechcem že by na sono nebolo všetko v poriadku, už som tým raz prešla a poviem vám nikdy viac, je to hrozné, najprv obrovská radosť a pak....
takže teraz sa sustredím radšej len na to dobre a odmietam v duchu(pokušam sa)myslieť na niečo zlé

ppismenko
29. mar 2010

mne ešte som zabudla napísať je dosť často zima zohrejem sa a som v pohode zo začiatku som mala aj herpes
citim sa plna hoci nezjem vela a o nejaky cas som hladna ako vlk
ked mi je zima musím sa aj teplejsie obliect a sa mi aj vysmejete aj dvoje ponozky alebo celkom hrube
brusko ma dnes boli ale iba poobede viac ale citim ze to je od noh

monika71
29. mar 2010

cez den je to s jedlom tak, že okolo obeda si spomeniem, že som ešte nejedla a nasilu do seba natlačím aspon pol rožka, ale večer sa to rozbehne o 106 😀
zimka aj mne je a to som si myslela že som akási uzimená stále a niečo na mna lezie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre