Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

janinuska
4. dec 2015

@misela103 Tažko povedat, skus si urobit tehotensky test a budeš vediet, pokial ti pri laparoskopii vyšlo, že maš nepriechodne vajcovody, skor tehotna nebudeš, ale boli zaznamenane pripady, ked žena s nepriechodnymi vajcovodmi spontanne otehotnela, malinke zrasty sa mohli sami uvolnit a vajcovody sa mohli sami spriechodnit, ale to je tak 0,5% žien.

xxxena
4. dec 2015

@zuzsat ahoj . držim palce, aby sa to podarilo. a dozvedela si sa,že ste tehu.🙂
ja od pondelka chodim každy druhy den na krv a ultrazvuk. rastie mi veľmi pomaly vajičko. v pondelok malo 9mm, v stredu 12mm a dnes 13mm. v pondelok idem znova. verím,že už bude dostatočne veľké aby sme aj my mohli ísť na vklad.🙂
tebe pichali pregnyl , priamo v gyn fiv?
lebo ja som dostala už v pondelok recept , že si mam vybrat aj tabletky. a potom že mi povedia kedy si ho mam pichnút sama. ale vypytala som si papier, aby mi ho mohli pichnut na pohotovosti, ked to bude potrebne. ty si ako dlho chodila na krv a ultrazvuky kým ste išli na vklad?

xxxena
4. dec 2015

@zuzsat a ešte sa chcem opytat prečo ti davali clostilbegyt? mne nič take nedali..

zuzsat
4. dec 2015

@xxxena ahoj. ja som brala clostylbegit v 5 az 9 den menzesu na 10 den som bola na ultrazvuk mali 11mm potom vo stvrtok uz mali 19mm pichli mi pregnyl priamo v ordinacii na dalsi den som im ho vratila... nam iui nevyslo ☹ aj ja som mala papier na pohotovost abybmi pichli pregnyl ale lekar povedal ze hned tak ho sestricky posluchli
clostylbegit davaju aby skor vajicka dizreli

xxxena
4. dec 2015

@zuzsat dakujem za vysvetlenie.🙂
a už to mate potvrdene , že to nevyšlo? je mi to naozaj luto,. držim Vám palce na ďalši vklad.🙂

xxxena
4. dec 2015

@zuzsat Tebe teda riadne rychlo rastlo vajíčko . mne pomaly. nerozumiem prečo, uvidim ako dopadnem v pondelok na krvi a ultrazvuku..

zuzsat
4. dec 2015

@xxxena ano potvrdene dnes z krvi... tak snad na druhy krat to vyjde.17.12 idem na konzultaciu

zuzsat
4. dec 2015

@xxxena nerozumiem preco ti nepredpisali ten clostylbegyt. myslela som ze to kazdej... u mna to slo rychlo 10ty den bol ponelok a v piatok som bola na vklad...teraz mi to vujde az v januari alebo februari... dnes sim vysadila utrogestan tak uvidim kedy pride mrcha...

xxxena
4. dec 2015

@zuzsat je mi to naozaj luto. držim palce, aby to dalsie vyšlo. a už mrcha potom neprišla🙂
no mne nepredpísali. v piatok 27.11. som bola na hyfozy. to dopadlo na vybornu. hned na pondelok mi povedali že mam ist na krv a ultrazvuk , že bude sledovat vajičko. no a v pondelok našli jedno 9mm a to mi teraz sleduju, kym nebude mat požadovanu veľkost. tak každy druhy den chodim na krv a ultrazvuk, teraz uvidim ako tento pondelok narastlo.

xxxena
4. dec 2015

@zuzsat a na konzultaciu ideš zase kvoli tomu ako bude pokračovat dalšie IUI?

zuzsat
4. dec 2015

ano musime sa dohodnut na dalsom postupe. ci to bude rovnake alebo mi zmenia nieco uvidim... drzim palce aby v pondelok bola folikula dostatocne velka. potom mi napis spravu drzim palceky

xxxena
4. dec 2015

@zuzsat dakujem, ozvem sa ako sme dopadli . prajem pekny večer🙂

zuzsat
4. dec 2015

@xxxena dakujem. podobne prajem 😉

misela103
5. dec 2015

@janinuska ok vyskusam... no u ja do toho maleho percenta isto nespadam kedze u mna z maternice nikam dalej nesla ta kontrastna latka... a nemoze to byt tou chripkou?

misela103
5. dec 2015

@stanka2612 oki vyskusam teda .... ale tolko stastia ja mat nebudem podla nna... no som zvedava... dufam ze to nieje nejaky zapal zas :-/

hi
6. dec 2015

ahojte,mala by som otázku kedy sa realizujú platby pred IVF alebo až po vklade? poplatok 110e som už uhradila dakujem 🙂

linda10
6. dec 2015

Ahojte tak dnes som 6 den po ket a dnes ma len na lavej strane bolel dost vajecnik.Inak ziadne ine priznaky nemam.Co to moze byt?

majka15majka
6. dec 2015

Ahojte o par dni ma caka ket,od zajtra vkladam utrogestan a uzivam estrofem. Neviete mi povedat kedy mam vysadit estrofem?

lilly158
7. dec 2015

@hi - Ahoj, vsetko sa plati v den vkladu, ale este pred vkladom . Emryologicka ti zavola, kedy presne je vklad a povie ti aj presnu sumu, ktoru zaplatis na recepcii. @majka15majka - estrofem beries stale dalej, nevysadzas ho. Drzim palce 🙂

misela103
7. dec 2015

Ahojteee dnes mi už volali z gyn-fivu žiadosť schválená 😀 tešíme sa veeeeľmi 🙂 boli inak celkom rýchly čo ma prekvapilo milo a to mám dôveru.... teraz už len poriešiť tú meškajúcu mrchu a v januári ideme na konzultáciu 😎 😉

stanka2612
7. dec 2015

@hi ako napisala lilly158 vsetko sa plati pred vkladom,my sme platili tak tyzden vopred na cislo uctu,ktore nam dal gyn-fiv.oni ti tam vsetko vcas povedia neboj 🙂 drzim ti palce...

stanka2612
7. dec 2015

@majka15majka V gyn-five ti povedia kedy ktory liek mas vysadit dovtedy ich vsetky beries...ja som oba tieto lieky brala aj po otehotneni este skoro az tri mesiace,vysadzovali mi ich postupne...drzim palce 🙂

stanka2612
7. dec 2015

@misela103 to je super tak ti budem drzat palce velmi,nech sa ti to podari 🙂 a ides priamo na IVF?

misela103
8. dec 2015

@stanka2612 test som si robila dnes rano bol negativny :P takže dnes idem ku gynekolog pychnu mi agolutin nech ta mrcha pride... hej ideme priamo na ivf.... ale az buduci rok... zajtra sa este objednam do gynfivu.... lebo mi hovorili ze maju volny termin len na 22. dec a to neviem ist mame firemnu koncorocnu cize az v januari.... nevadi to uz vydrzime 🙂

hi
8. dec 2015

@lilly158 Dakujem pekne za odpoved.... 😉

zuzsat
8. dec 2015

baby pri vyplnani ziadosti na IVF su potrebni obaja partneri? neviem ci mam muza tam tahat ci stacim len ja 😀

linda10
8. dec 2015

Ahojte tak ja zajtra 9ty den po KET a ziadne priznaky absolutne od zaciatku.Uz tomu nedavam nadej :( Som smutna :(

gwendolyn
8. dec 2015

@zuzsat ja som bola sama pri vyplnani žiadosti, nebol v tom žiaden problem 🙂

gwendolyn
8. dec 2015

Ahojte baby, tie ktoré ste mali z GF predpisany Gonal a Luveris, neviete mi pls niektorá povedať ako je to s tym Luverisom "zadarmo"? V lekarni mi povedali že zadarmo mi ho daju iba ak si tam vyberiem aj ten Gonal, ten mam predpisany 900+dvakrat 450. Zaujímalo by ma či mi dajú ten Luveris zadarmo aj keď si vyberiem napr. len jednu 450 tam z lekárne. Nemáte s tým niektorá skúsenosť? Ďakujem 🙂

stanka2612
8. dec 2015

@miseila103 To je super,ze ti schvalili v gyn five ziadost tak rychlo...objednaj sa v januari co najskor aby si co najskor zacala s procesom 😉 nam to od uvodnych vysetreni az po odobratie vajicok a oplodnenie az po transfer trvalo asi priblizne pol roka... Neviem ako ste na tom vy,co uz mate za sebou a co este nie...drzim ti palce moc 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre