Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

krakulka
15. máj 2013

@krakulka sestricka mi zavola, ci je to mozne prelozit a na kedy. cez vikend pracuju.

lagunasa
15. máj 2013

caute.
mam otazku. ked sa v GF ordinuje cez vikend, ordinuje sa aj v nedelu alebo iba soboty?
totiz v juni mam ist na 1.IVF a hrozi mi, ze na kontrolu na 7.-8. dc mam ist v sobotu-nedelu. a prave v ten vikend od piatka do nedele by sme mali byt s priatelom na jednej akcii. akoze neni problem odist o den skor alebo o den neskor prist ale ked budu v GF ordinovat len v sobotu tak to sa mi na tu akciu neoplati ist v piatok, potom vecer odtial odist aby som v sobotu rano mohla byt na kontrole a potom zase cestovat spat v sobotu do nedele.... tak reku ci zvyknu ordinovat aj v nedelu niekedy alebo ani nie. potom by som tam mohla byt od piatka do soboty a v nedelu rano ist na kontrolu.
taka som z toho nestastna, ze to prave vychadza na ten vikend na ktory ( teda na tu akciu ) sa tesim cely rok!!!!!!!!!!!!

gelinka75
15. máj 2013

@lagunasa ano bezne robia aj v nedelu, ja som mala prvy odber v nedelu, ale nie vzdy robia oba dni, to asi budu vediet az tesne predtym ako im vychadzaju zakroky

lagunasa
15. máj 2013

@gelinka75 ok. to som rada. takže je šanca. a já nepojdem vtedy na odber ale len na kontrolu.

mauerka
15. máj 2013

@lagunasa Kontroly pocas stimulacie sa cez vikendy nerobia. Jeden den z vikendu su tam - sobotu al. nedelu - ale robia sa len ZAKROKY, teda ET, KET, IUI... ale nie kontroly a odbery. To musis ist v piatok pred tym - radsej asi skor ako neskor.

lagunasa
15. máj 2013

@mauerka aha. no to je divne, lebo ked som mala ist na IUI tak som mala mat kontrolu na 8.-9. dc a to prave vychadzalo na sibackovy vikend sobotu a nedelu a ked som tam zavolala, ze mam ist na 8.-9.dc den na kontrolu a ze to vychadza na vikend tak mi povedali ze vtedy ordinuju v sobotu takze mam prist vtedy rano. zapisali si ma a normalne som prisla na kontrolu. zeby to spravili len koli tomu ze bol sviatok aj v piatok a aj pondelok a normalne to nerobia? inac, mne by to aj vyhovovalo ak by som mala prist radsej skor a v piatok. to by bolo super. hoci by to bol napriklad 6.dc a mam napisane, ze mam prist na 7.-8. dc.

ixike
15. máj 2013

@lagunasa ja som tiež bola pred IUI na kontrole cez vikend. najprv som isla na kontrolu v piatok 11 DC, ale dominantný folikul mal len 13 mm, tak ma zavolali na nedeľu na utz a krv.

vodnari
15. máj 2013

@lagunasa mne vyšiel vklad na nedeľu a o 9 meiacov sa narodila tiež v nedeľu moja láska.... 🙂

gelinka75
15. máj 2013

@mauerka kontroly folikov sa urcite robia aj cez vikend

luanna
15. máj 2013

@mauerka aj ja som bola na kontrole folikulov pri ivf cez vikend

mauerka
16. máj 2013

Mne doslova povedala Stenova pri kontrolach pocas stimolacie - "bud piatok alebo pondelok" Takze najistejsie bude sa spytat tesne pred tym u nich 🙂
@gelinka75
@luanna
@lagunasa

luanna
16. máj 2013

Ahojte, zajtra mam KET a rozmyslam nad utrogestanom-zajtra rano ho mam zapit alebo normalne vlozit? Neviem sa rozpamatat ako to bolo pri ET. Dik 🙂

gelinka75
16. máj 2013

@luanna urcite zapit 😉

lagunasa
16. máj 2013

@mauerka ok. ja chodim tiez k Stenovej. tak si tam v ten tyzden zavolam, ze ci ma vedia prepojit na nu kontretne a jej sa spytam, kedy mam prist. a nevies ci ona robi kontroly cely pracovny tyzden? alebo ju niektory prac.den niekto zastupuje? lebo ja uz nechcem ist na kontrolu Harbulakovi. ten mi vzdy ten UTZ do mna tak vrazi, ze mam sto chuti ho na tej koze odkopnut. este ani nesedim a uz mi to tam rve! Stenova je ovela lepsia, ludskejsia. tak dufam, ze ma bude kontrolovat ona. a samotny odber robi uz ten doktor ku ktoremu patrim alebo zase je to len tak, ze ako to vyjde?
@gelinka75
@luanna
@ixike
@krakulka

lagunasa
16. máj 2013

@silvik1 v tu sobotu pred velkou nocou som tam bola aj ja 🙂 sme sa tam museli rano urcite vidiet 🙂

luanna
16. máj 2013

@gelinka75 dakujem 🙂

majkulik
16. máj 2013

Ahojte, my s manzelom ideme do GF dnes na prve konzultacie k dr. Behunovaj. Mate s nou niktora skusenosti? inak mi tiez prekladali termin, co som bola dost prekvapena. dakujem

luanna
16. máj 2013

@lagunasa ja tiez chodim k dr. stenovej a jednu kontrolu (tu poslednu) som mala v nedelu. kontroly robi lekar, ktory ma sluzbu, mne 2 krat vysla Dr. Stenova a raz Dr. Behunova (asi to bola ona 🙂 ), takze mozes natrafit aj na Harbulaka......

gelinka75
16. máj 2013

@lagunasa ja chodim tiez k dr. stenovej a napr. prve IVF som ju na zakrokoch vobec nemala, je to tak, ze kto ma sluzbu tak ten robi kontroly, ak su kontroly cez prac. dni a je tam tvoj lekar, tak kontrolu spravi on, zakroky ale vzdy ten jeden co ma sluzbu na zakrokoch

danulienka78
16. máj 2013

@gelinka75 no ja chodím k Harbulákovi a keď som tam bola v pondelok na ULT robila ho Behunová a Harbulák a mna si zavolala Behunová. Tak to nechápem, mám Harbuláka, ale okrem úvodnej konzultácie som sa k nemu vôbec nedostala, a to som tam na ult bola 3x a 2x na IUI.

gelinka75
16. máj 2013

@danulienka78 tak je to mozne, ze to menia aj pocas dni, ako im to vyhovuje 😉

danulienka78
16. máj 2013

@gelinka75 včera ráno ked som sa pýtala, kto bude robiť IUI, povedali, že Harbulák a keď som tam prišla dovnútra na zákrok, tam ho robila stenová, ktorá ho robila aj deń predtým, nejako tam moc "čachrujú"

gelinka75
16. máj 2013

@danulienka78 vies dr, harbulak chodi aj na konferencie a tak aj mne sa stalo, ze ma preobjednali, lebo on isiel prec a niekto ho musel na sale zastupovat, takze asi to plataju ako sa da, podla mna je to dost jedno kto robi vykony, vsetci su tam odbornici a vedia co maju robit 😉

danulienka78
16. máj 2013

ale včera tam harbulák bol a robil ult

viva13
16. máj 2013

@alibabaa ahoj, dakujem za odpoved, tak nakoniec mám spontánny cyklus, ja ovulujem každý mesiac 😉

siinda
17. máj 2013

Ahojte ja so dnes bola v GF a teda riadny natresk..a na sone som mala 5 folikul aspon myslim že su to folikuli tak cakam kedy by som mohla ist na odber,,ste tu niektore v tomto termine? lebo dnes nas tam bolo požehnane🙂)

manita
17. máj 2013

Kočky, dobre som dnes ráno na krvi porozumela, že tento víkend nerobia zákroky v nedeľu, ale len v sobotu?

manita
17. máj 2013

@siinda Áno, ešte nikdy som tam nezažila tak veľa ako dnes. Doktori mali nepríjemnú náladu, sestričky odmerané a nevrlé... asi to bolo na nich veľa... 😝

annamary27
18. máj 2013

@lagunasa aj ja som bola na kontrole v rámci ivf cez víkend a výsledky mi zavolali oni samy do takej jedenástej doobeda.

84moni
21. máj 2013

dievčatá, zostali mi lieky....nemá niekto záujem? utrogestan, diphereline, augmentin, puregon....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre