Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

hi
27. okt 2013

@minis ahoj držim palce,ja idem zajtra na odber krvi a na sondu a uvidim čo mi povedia,kedy mame dojst na IUI,ako to prebiehalo u Teba ,ked sa možem opytať dik 😉

hi
27. okt 2013

@mirka135 ja som bola koncom augusta na prvu konzultaciu,to som bola v polke cyklu ,potom som sla 3 den noveho cyklu na odber krvi a manzel na spermiogram a je koniec okt.a buduci tyzden nas čaka IUI tak asi tak pa drzim palce 😉

adulka1979
27. okt 2013

Ahojte baby, je tu niektorá, čo vie poradiť? Pichám si Diphereline, a straaaaašne ma bolí od rána hlava, ale neodvážila som sa nič si dať proti bolesti, ale už je to fakt horor, môžem si dať tabletku proti bolesti? Mám doma Nalgesin S a Ibalgin 400, Ibalgin Fast, čo si môžem dať? Ďakujem za radu.

adulka1979
27. okt 2013

@zuzkagal Ja idem tiež zajtra do GF, tak si mám brať Gonal so sebou??? Nikto mi to nepovedal.... len ten má byť v chlade, nie? Tak by som ho dala od chladiacej tašky, to by bolo ok? Cesta do BA cca hodinu dvadsať min.
Potom mám písaný Luveris.

zuzkagal
27. okt 2013

@adulka1979 no mne by to tiez asi ani nepovedala, ale tym ze tam chodim kazdy den, tak sa stale na vsetko pytam... a ked mi vravela ze zajtra ultrazvuk a ze podla neho uvidime co dalej, ci pridame. A ja ze co pridame? ona ze a ake mate dalej injekcie? tak vravim gonal a luveris a ona tak potom gonal 900 sa pridava, vravim mam si ju priniest? pichnete mi hned ak to ked bude treba? a ona jasne zoberte si... takze asi tak.... myslim ze v chladiacej taske to bude ok, ja ho tiez asi tak vezmem. A co sa tyka tej bolesti hlavy - som bola na tom podobne dnes a dala som si Ibalgin, snad ma to nezabije... 😒

adulka1979
27. okt 2013

@zuzkagal No ja tam mám v protokole Gonal 900+450IU tak čo teraz brať?
No asi si dám aj ja niečo na tú bolesť, lebo inak ma to neprejde... ☹

mirka135
27. okt 2013

@hi dakujem za info

nancsy
27. okt 2013

@kora77 ahoj, ako sa ti vodí?bruško už rastie?

majkulik
28. okt 2013

@zelenagw ahojky, preco?

majkulik
28. okt 2013

@zuzkagal Ja som ju nemala. Mne ukazali na ich pere ako sa to nastavi. a je to v phode. ak nemusis, tak si ju neber

majkulik
28. okt 2013

@leonie777 bre ranko? tak ako?
ja od piatku picham Gonal a stale v pohode. 🙂v stredu mam kontrolu.

majkulik
28. okt 2013

@adulka1979 Ahojky, mozes brat cokolvek. Ja som sa pytala na Ibalgin a povedali ze v pohode si mozem dat, ak je to nevyhnutne - ze ved este nie som tehotna! 🙂

majkulik
28. okt 2013

@zuzkagal @adulka1979
Gonal 900 a Luveris mam aj ja doma. Mne dali davku z Gonalu 150.

kora77
28. okt 2013

@nancsy ahoj moja, dakujem za opytanie uz sem moc nechodim... brusko este nerastie 🙂 no je stale take ako keby nafuknute a zacalo mi nechutenstvo tak sa nutim jest. zajtra idem na prvy utz, sa dufam aj uvidi, ci je 1 bejby a 2 🙂
a ty sa ako mas? chystas sa na ket?

leonie777
28. okt 2013

@erin365 dnes cakam na spravicky ...

leonie777
28. okt 2013

@zuzkagal
@adulka1979
@majkulik
dobre ranko v pondelok ... co je nove dievcata? podavam cerstve spravy, jupiiiiiiiiii ideme aj my o krok dalej ... ms konecne dorazila v plnej sile v sobotu ... dnes 3 dc som bola zas na kontrolu v gf a od zajtra picham puregon 900 + menopur 75 + diphereline dalej ... vytesujem sa a utesujem sa ze zly zaciatok dobry koniec 🙂 vam vsetkym prajem len same super zazitky a situacie 🙂

leonie777
28. okt 2013

@adulka1979 moja teraz citam, ze aj ty si dnes bola v gf a ake mas infosky po kontrole ty?

leonie777
28. okt 2013

@majkulik zlatino, tak ty to mas uz riadne rozbehnute vsetko a pichas este aj uplne ine veci ako ja ... pomooooc ... ja mam pichat teraz kazdy den to co som pisala vyssie a kontrola dalsia az v pondelok 4.11. takze opu ani nahodou nestiham toho 1.11. hm, som zvedava co ty

mirkaaak
28. okt 2013

@erin365 drzim dnes palce 😉

sarah00
28. okt 2013

@erin365 držím palce, nepíšeš, tak si asi už v GF, takže embryjko už čaká na teba 🙂

majkulik
28. okt 2013

@leonie777 no vidim, ze ty mas ine injekcie ako ja. no ani mne to nevychadza na 01.11. - tym ze sa posunul ms. a tak som sa tesila, ze nebudem muset brat volno z prace. ale ked tak pocitam (sama pre seba) ze ked sa ms posunul o 4-5 dni, tak tak dako sa posuva aj OPU. V kazdom pripade bolo by celkom fajn, keby to bolo uz buduci tyzden. uz sa mi telo brani. vcera vecer to bolo hrozne 😠
Vidim, ze si sa posunula. Vidis, ze prisla. Treba dat casopriestor telu.
Inak ja zatial nemam ziadne vacsie zmeny od piatku. a to dnes ide 4. gonal.

majkulik
28. okt 2013

@zelenagw preco si odisla z GF? Kam teraz chodis?

leonie777
28. okt 2013

@majkulik ...dnes som z toho celeho magor, lebo ine mi povedal doktor, co mam napisane aj v protokole a dnes najvyssi, zas plietol s tymi injekciami ine a na kontrolu mam ist az v pondelok, co uz bude 10 dc, tak neviem ... mam napisane ze 4-6 dc puregon 150 a 7-12.dc puregon 125 + menopur 75 ... a mne najvyssi dnes povedal, ze od zajtra do pondelka budem pichat uz 3 injekcie ... podla mna sa pomylil, zajtra si to prediskutujem ... uvidime po strede co tebe povedia ako sa posunies dalej 🙂 aj tak by bolo super, keby nam to vyslo naraz ... kolky dc budes v stredu, ked ides na kontrolu?

majkulik
28. okt 2013

@leonie777 mne to vychadza 9 DC.

erin365
28. okt 2013

Ahojte pipinky 🙂
Včera mi volali, ze embryjko sa pekne rozmrazilo. Dnes sme rano behli na obecný urad si overit podpisy a o desiatej som mala KET. Cca hodinku som si polezala a teraz si uz odnasam mojho chlapceka domov 🙂 zajedla som to dobrým mekacom a hned mi je lepsie ;)

Dakujem ze ste na mna mysleli ;)

tyli
28. okt 2013

@erin365 držím palce aby to bolo tentokrát pozitívne 🙂 ja idem na KET predpokladám o cca 7 - 8 dní . ak bude všetko O.K, v stredu idem ešte na kontrolu.

blcha76
28. okt 2013

@erin365 Držím palčeky. Ja som po laparke a všetko mám v poriadku, takže sa žiadny problém nenašiel, len sa nám stále nedarí. Takže budúci mesiac idem na IUI, Dr. mi naordinovala len Pregnyl a ak sa nepodarí, tak na ďalší mesiac budem brať injekcie Merional a tiež Pregnyl. Uvidíme, či z toho niečo bude.... Drž sa!

majkulik
28. okt 2013

@erin365 jupii. Tak drzime dalej palceky, aby zostal u maminy.

majkulik
28. okt 2013

@leonie777 teraz som volala do GF- Takze ked ides na kontrolu a budu ti brat aj krv, tak nemusis byt na lacno. Mozes mat lahke ranajky. Radsej som tam zavolala, lebo ja by som bola schopna tam chodit hladna. A vzhladom na to ze vstavam velmi skoro, tak by som asi umrela od hladu 🙂

leonie777
28. okt 2013

@majkulik takze si fakt o 5 dni dopredu 🙂 aspon budem od teba vytahovat infosky ako napredujes 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre