Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

leonie777
27. nov 2013

@maci321 to je povzbudive 🙂 mrazacikovia nech pekne poputuju do brusiek a zostanu tam kolko treba 🙂 je super, ked uz doma mas jednu malu/velku radost 🙂

leonie777
27. nov 2013

@majkulik akurat som sa namotala na tu stranku reprofitu brno ... citam postup na ivf a niektore vety co tam pisu v gf silne vyvracali ... normalne som chytila teraz paniku, ze v brne su uz daleko pred nimi a zjavne maju inu kvalitu embriologov aj pristrojov ... nechcem im robit reklamu, lebo nemam skusenost, ale fakt povzbudive 🙂

majkulik
27. nov 2013

@leonie777 v pohodeee, ja som tiez rada, ze si!!!!
no my sme sa rozhodovali uz pri tej myslienke, odradilo nas to lietanie do brna a spat. ale co segra robi na gynde, tak tam statisticky v tomto reprofite maju podstatne lepsie vysledky ako na slovensku. mne sa tam paci aj ta statistika, uspesnosti, ktoru tam maju.

adulka1979
27. nov 2013

@leonie777 To vážne by som mohla sem ísť na krv? A nemusela by som do BA? To by bolo fajn, keby to bolo možné. Hádam by sa za to v GF za to nehnevali....

kklaudia
27. nov 2013

Ahojte, kto ide 4.12. Do GF?

leonie777
28. nov 2013

@adulka1979 ved im dnes do GF zavolaj, ci mozes ist na krv k svojmu lekarovi a ze im oznamis vysledky ... lebo ak budes pozitivna tak budes potrebovat este uzavriet vsetko v GF, sprava, lieky a tak ... ako sa citis dnes? tusenie? 🙂

leonie777
28. nov 2013

@majkulik ahoj moja, vcera som sa pustila do citania temy o reprofite a dozvedela som sa ze do brna sa ide tak 3-4 x za cyklus, vysetrenia aj diagnozy aj predchadzajuce ivf posielas scan mailom, komunikujes s lekarom cez mail, alebo telef ... nemusis ani chodit na konzultaciu ked nechces ... nastavia ti stimulku a prides na opu a potom len na vklad ... dolezite je mat tu lekara, co bude spolupracovat a bude ti brat krv aj robit kontroly ... tak take hrozne to zas nie je aj ked chcem velmi verit, ze to nebude treba ... 🙂

leonie777
28. nov 2013

@majkulik
@zuzkagal a dalsie ...

nehodime sa do temy KET v Gyn - Five. Tentokrát dúfam naposledy
https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/ket-v-gyn-five-tentokrat-dufam-naposledy/

guginenka
28. nov 2013

ahojte, ja poznam osobu, kt. v reprfite pracuje. je naozaj pravda,ze su tam o par krokov v pred. ja som bola na turne plodnosti v BA a tam som sa rozpravala s embryologickou z reprofitu. bola velmi mila, ustretova. tato znama tam pracuje ako psycholog pri ivf lebo su si vedomi, ze psychika je prvorada pri uspechu. tak ak budete chciet kontakt na tu embryologicku tak vam ho viem potom dat. dufam,ze mam tu vizitku na nu. inak ta embrylogicka je slovenka a vravela, ze aspon na tu prvu konzultaciu je dobre prist osobne a potom sa da vsetko riesit cez svojho gynekologa. neberu to tam tak masovo. ale mozem vam dievcata povedat, ze v ISCARE - kde sme absolvovali prve IVF ICSI tak GYN-FIV je tiez na vysokej urovni. neporovnatelne. a nie preto, ze sa nam to tam nepodarilo. ale ja pevne verim, ze vsetky tu budeme po novom roku tehule 😀 nic ine si nepripustam.

no a mna dnes zacalo bolet hrdlo a som z toho na nervy, bojim sa,ze budem chora 😢 poradte co mam vyskusat. nechcem si do seba pchat tabletky, dost ich caka v chladnicke.
dakujem

elisabethwoodville
28. nov 2013

@guginenka ahoj, skus caj zo zazvoru s medom. nastruhaj 25g čerstveho zazvoru, zalej 2 dl horucej vody, rozmixuj tycovym mixerom a nechaj vyluhovat asi 15 min. potom pridaj este 4-5 dl horucej vody. do salky nalej cez sitko, pridaj med a par kvapek citronu. u mna to zabera vzdy 😎 zelam skore uzdravenie

guginenka
28. nov 2013

@elisabethwoodville-dakujem 🙂 idem na to

zuzkagal
28. nov 2013

@leonie777
@majkulik Ahojte dievcata ako sa mate? akurat som mala rozpisanu spravu, ale teda podme do druhej temy. Ja idem dnes na kontrolu, uvidim co mi Drabek povie. sama som zvedava. ozvem sa. Ale momentalne som na tom tak, ze chcem vyskusat nieco prirodne a uvidim ci sa nam podari...vsak ma zmrzlinky pockaju. No rozhodnem sa az podla dnesku co mi povie...

leonie777
28. nov 2013

@zuzkagal
@majkulik nechcem nas za kazdu cenu tahat do inej temy, len neviem, ci tu nase debaty nebudu vadit 🙂 aj ked pipinami v GF ostavame 🙂 len sme uz v teme o KET 🙂 tu to aspon zije, lebo ako pozeram v tej navrhovanej teme sa uz nedebatuje 🙂 daj teda spravu sem a casom ked sa nas viac nalepi, pojdem pripadne inam porozoberat temu KET, lebo ja mam k tomu tiez kopu otazok ... nechavam to ale urcite az na buduci rok ... som zvedava co tebe dnes povedia a s cim prides, drzim palce, nech je vsetko priaznive ... opytaj sa ako to je s tym rozmrazovanim, ci rozmrazia vsetky, alebo len urcity pocet a ci aj pred KED je predlzena kultivacia alebo sa davaju na rozmrazenie hned v den vkladu ... toto mi nie je jasne 🙂

leonie777
28. nov 2013

@guginenka dakujeme za komentar k brnu, rozhodne to za zvazenie stoji, aj ked stale davame nadej ze to vyjde v GF a nebude treba riesit reprofit 🙂

HLASTE sa dalsie, co ideme na KET zaciatkom 2014 🙂

majkulik
28. nov 2013

@leonie777 ahojky, som rychla jak saratica - moj gydos tak spolupracuje 🙂 a budem mat aj mena konkretnych doktorov 🙂 treba vzdy doniest vytlacenu komunikaciu s centrom. Predpisu aj lieky - su tak lacnejsie. ak sa to tu nepodari, mierim tam, uz som rozhodnuta.

majkulik
28. nov 2013

@leonie777 idem kuknut a veru, pozeram tu komunikaciu a uz sa stracam - nuz nova generacia - cerstva krv 😀

majkulik
28. nov 2013

@leonie777 tu temu precitam, ale az cez vikend, momentalne nic nestiham, ale musim sem nakuknut - mam jedlo pred klavesnicou 😀

majkulik
28. nov 2013

@zuzkagal ja uz sa mam dobre. tesim sa o zivota - roboty vyse hlavy, vianoce s blizia neuveritelne rychlo, darky nemam, upratane tiez nie. . . ale hlavne mam svetielko na konci tunela. ja idem 03.12. na konzultaciu, tak uvidime, co povedia. daj vediet ako si dopadla ty. nam to prirodzene nepojde, takze my si opat uzivame zivota naplno 🙂 ale clovek nikdy nevie, kedy sa stane zazrak.

leonie777
28. nov 2013

@majkulik ty si blesk 🙂 bodaj by sa stal zazrak a uz nic neriesie a bavime sa radsej v teme tehuliek 🙂 ak to ket v gf nevyjde palime rovno do brna, netreba cakat, lebo poistovne spekuluju, ze ivf nebudu v CZ preplacat 🙂

majkulik
28. nov 2013

@leonie777 to fakt? kokso, no tak sup sup. v utorok budeme mudrejsie - resp. ked napise Zuzka 🙂

medyx
28. nov 2013

@leonie777 ahojte baby.citam vas ze idete na KET.aj ja chodim do GF.ja som bola minuly tyzden.dam vam par info nie nerozmrazia vsetky naraz.asi den pred vkladom nam rozmrazili 2 ale tie neprezili a museli dalsie 2 a tie nam vkladali.a poobede Vas budu volat ze na druhy den presne o kolkej mate vklad.drzim Vam palce 🙂
@majkulik

majkulik
28. nov 2013

@medyx jeej, dakujeme za info a dakujeme. som si aj citala, ze kedy a ake lieky sa zacinaju brat. takze infosky mame. . . 🙂

majkulik
28. nov 2013

@leonie777 kedy si dostala mrchu?

leonie777
28. nov 2013

@medyx vdaka za infosky ... som prekvapena, ze sa nemozeme rozhodnut kolko si chceme dat rozmrazit, lebo ja uz chcem dat v GF len jednu sancu a rozmrazit vsetkych 6, z toho 2 dam vlozit a rodime aj s @majkulik 🙂
ako sa citis? je to tvoje prve KET? kedy testujes? pri ket sa nerobi PK?

leonie777
28. nov 2013

@leonie777 spinenie od 22.11 a naplno mrcha uz 23.11. ale nahlasujem 22.11 🙂 ty kedy? mohlo by nam to teraz vyjst uz naraz a dufam, ze dalsia ms, dorazi uz normalne v cykle co mam 27 dni 🙂

leonie777
28. nov 2013

@majkulik uhm, esteze pisem len sebe, vid hore 🙂

majkulik
28. nov 2013

@leonie777 takze to mame ale ze uplne rovnako. aj ja 22.11. takze ma predbehnes. lebo ja mam dlhsi ciklus. co s ostatnymi, ked ich das rozmrazit a nevlozit? neblazni. daj postpne rozmrazovat. aby si mala aj na dalsie KET. my dame na postupno

majkulik
28. nov 2013

@leonie777 vidim, ze si pokecas aj sama. 🙂 este , ze si si nedala aj odpovedat, ked si si ssama sebe napsiala 😀

leonie777
28. nov 2013

@majkulik isteze, ja si sama vystacim 😀
neviem ci ta prebehnem, lebo coked sa nam teraz cely cyklus rozhadze a budem aj ja mat neskor, alebo ty skor? 🙂 kazdopadne ideme v rovnakom rezime aj na KET ... akoze postupne ne ... dam rozmrazit vsetky a dam vlozit dve a ostatne uz nechcem mat v GF ... musim este muza nablaznit na moj plan ... dalsie ket v gf ani nahodou, radsej absolvujem ivf soft v tom reprofite ...

sarah00
28. nov 2013

@majkulik
@leonie777
@medyx
@zuzkagal len pekne dievčatá zostaňte tu, je to o GF, takže či IUI, KET, alebo IVF všetko jedno 😉 a ja si rada prečítam, čo Vás čaká, trápi a teší 🙂
ja som dnes 12DC, bola som na kontrole, čosi mi tam Drábek nameral, ale teda moc toho nebolo 😒 teda, čo som stíhala registrovať na obrazovke. v nedeľu ďalšia kontrola. vy ste kedy mali OPU? ktorý DC vám to vychádzalo?

@macka @lesik vy ako pokračujete?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre