Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lorena14
29. jan 2014

@leonie777 Ďakujem si milá no je to život treba skúšať ďalej

leonie777
29. jan 2014

@guginenka parada, dakujem, ze si das vinko za mna 🙂 o siedmej na teba myslim, ako popijas 🙂 @waitiekatie neviem co zamysla, tajomna je madam 🙂
@majkulik, mna nebolelo ale od vcera sa ozyva ... som ja zvedava na drobce zajtra, ako sa rozmrazia a kolko ich bude 🙂

leonie777
29. jan 2014

@lorena14 zostali ti este nejaky mrazacikovia a pojdes na KET?

waitiekatie
29. jan 2014

@guginenka jasne, ze mozem... dam 😀 deci este ziadnemu neublizilo... ked si spomeniem na vikend, co som dala v sobotu aj 6xdeci 😀 som si myslela, ze madam sa aspon spamata, ale nepomohlo.. ja si tiez myslim, ze ovulka by mohla byt, bo tie hormmony by mali byt vyssie pri stimulke a mesiac po by mohli byt akurat v normale... ktovie 😉

dundula
29. jan 2014

ahojte,drzim vam vsetky moc palceky. ja som bola v ginfive pred 6 rokmi s mojim muzom . pokusali sme sa o babo 7 rokov . svokrovci zvalovali vinu na mna ,vraj mam doma psa ,som tlsta,fajcim.... no a prislo iste k istemu - muz mal spomalene spermie - inak vsetko v poriadku a ja som mala jeden vajickovod menej priechodny. mala som len dve oplodnene vajicka ,nez sme prisli na vklad prezilo len jedno. po vklade som si bola ista ,ze sa to ujmulo. doma som po vklade poctivo lezala tyzden s vylozenymi nohami. a po 10 dnoch som dostala menzes- a bolo po vsetkom-po nadeji -po dietati. s muzom sme mali coraz vecie problemy,neuniesli sme manzelstvo bez deti. po 4 rokoch po umelom sme sa rozviedli.tak 9 rokov vydata a 2 roky pred tym sme skusali a nic. v maji 2013 som spoznala nadherneho cloveka s krasnou dusou .hovorila som,mu ze so mnou urcite nebude mat deti a ..... a som v 12 tyzdni 🙂 bez problemov. takze sa mu to podarilo po 5 mesiacoch. neverila som ani doktorovi 🙂)) takze dievcata nezufajte -raz to urcite pride

lorena14
29. jan 2014

@leonie777 no bohužial nemáme ☹ mali sme len 2 aj tie mi vložili. Ale nevzdám to len musíme neako pomôcť mužovým spermijkám lebo sú slabé a keď to bude ok pokúsime sa znovu a bohvie možno sa podarí aj prirodzene 🙂

lorena14
29. jan 2014

@zuzi20 ahoj Zuzi no mne to nevyšlo ☹ MS síce nemám len špiním ale v krvi asi nič nevideli lebo bol negatívny. Prajem ti viac šťastia.

zuzi20
29. jan 2014

@lorena14 ahoj moja, no cely den sa ti chystam napisat a furt akosi casu neni..hned som to pozerala, ako si dopadla. To je skoda, je mi to luto...ako to, ze to akosi nikomu nevychadza...Ale vidim, ze uz si trosku optimistickejsia...Prajem ti aj ja vela stastia, zajtra sa ozvem, bojiiim...

waitiekatie
29. jan 2014

@lorena14 a na druhy test nejdes? v protokole sa pise, ze sa ukoncuje po 2 negat. testoch... ja so ale tiez nebola, rovno mi povedali, ze sa mozem chystat na KET...

lorena14
29. jan 2014

@zuzi20 Drž sa moja. Vieš ulavilo sa mi aj niekde lebo to čakanie nebolo dobré.No na budúce to vijde. Myslím na teba zajtra 😉

lorena14
29. jan 2014

@waitiekatie Neviem ale asi nie myslím si že by to už videli aj z tejto krvi.Vraveli že keď mi príde Ms silnejšie tak nemusím ísť. Síce zatial len špiním no krče som mala veľké tak si myslím že netreba a keď náhodou predsa by som bola vtom 🙂 to by bolo neuveriteľne krásne. A to len zasa krv berú? alebo aj ultrazvuk?

lorena14
29. jan 2014

@waitiekatie Ak as môžem spýtať mala si bambulky aj zmrazené?

waitiekatie
29. jan 2014

@lorena14 no, vsak mne tiez povedali ze ak nezacnem krvacat cez vikend, mam dojst este.. ale zacala som, tak som nesla... este mame 6 snehuliakov 🙂

guginenka
29. jan 2014

@waitiekatie - tak co uz prisla krasavica ci kasle na to 😉
@leonie777 - davam si to vinko na teba, varene, aby sa co najlepsie rozmrazili 🙂

waitiekatie
29. jan 2014

@guginenka nie, neprisla... uz som vyskusala vsetky triky o ktorych viem, kaslem na nu.. este pockam muzicka, dam si aj ja na vase zdravicko a plodnost a zneuzijem svojho muzicka... ak ani to nepomoze, tak som v tom 😀 ani naznak, ani tuk, ani divny pocit...akurat som ustata stale, ale to z toho pocasia... dievcataaa CHEERS 😅

wanda1986
29. jan 2014

ahojte. my sa tiež chystáme na ivf s icsi. chodim k dr. Harbulákovi. u nás je problém v SPG. je tu niekto s podobným problémom? je bežné, že nás poslali na genetiku?žiadosť na poisťovňu máme podanú, ale vraj výsledky z genetiky budú až po dvoch mesiacoch ☹ začnú so stimuláciou až po tej genetike, či ako to funguje? máte s tým niekto skúsenosť? Ďakujem a držím každej snažilke silno päste 🙂

guginenka
30. jan 2014

@wanda1986 - ahoj, mi ideme tiez na icsi- zly spg. ak je toto vase prve ivf tak genetika je samozrejmost. a zacnete az po vysledkoch z genetiky. zrejme vam medzi tym urobia aj ine potrebne vysetrenia a ked budu vysledky z genetiky tak sa dohodnete na dalsom postupe. takze ziaden stres, vsetko ide tak ako ma 🙂

leonie777
30. jan 2014

@lorena14 ach jaj, skoro kazda tu mame problem so spermiogramom ... co ti chlapi sakra ... sak vymrieme 🙂 bolo to vase prve ivf? my uvazujeme, ze ked nam to nevyjde v GF, pojdeme bud do brna, alebo teraz riesime aj vieden ... financne je to raz tolko, ale starostlivost neporovnatelna s nicim, tak neviem ...
@waitiekatie cica! ako to ze mrcha ti nedorazila? co ides robit? testik???? hm? 😕
@guginenka provokaterka, vinko varene je mnamka 🙂
@zuzi20 ty mas dnes kontrolu? testovanie? nejako nie som v obraze
dievcata moje, dakujem ze ste pri mne 🙂 idem cakat, kym sa okolo stvrtej ozvu z labaku, ze kolko sa rozmrazilo a ci vobec 🙂

zuzi20
30. jan 2014

@leonie777 hej ja som bola rano na krvicku. Sestricka sa ma spytala, ci spinim alebo krvacam, povedala som ze nie. Tak uz cakaaaam.

blavabla
30. jan 2014

@leonie777 drzim palceky🙂

waitiekatie
30. jan 2014

@leonie777 urcite sa rozmrazia, neboj.. no mrcha nedosla, ani sex nepomohol, co funguje vzdy... tak ja neviem.. testovat sa nebudem, mozno zajtra ak neodolam alebo az cez vikend... nechcem vidiet dalsi negativny.. ale absolutne nic mi nie je, tak to skor bude rozhazany cyklus... drzim ti palce.. ked tak krasne snezi, mrazacikom sa bude na svete pacit a rozmrazia sa urcite dobre 🙂

janielik87
30. jan 2014

@waitiekatie ty nas tu tak krasne napinas :D :D :D :D ach dievca... 🙂

lorena14
30. jan 2014

@leonie777 Áno naše prvé ja strašne dúfam že nájdeme riešenie ma tie spermie 🙂 a že im neako budeme vedieť pomôcť aby sa rozhýbali a boli zdravšie. Tak ti držím palčeky aby ti to vyšlo. Ano aj ja som počula o Brne že je dobré no financie mne to veľmi nedovolia 😒 Kde je tu spravodlivosť. Že sa nerodia detičky ponosujú sa v parlamente ale že by niečo viac pomohli finančne ženám ktoré túžia byť matkami tak to nie. Ešte raz držím palce 🙂

leonie777
30. jan 2014

@blavabla dakujem 🙂 pozeram, ze tebe sa to uz blizi ... nam co stale nie sme v tom to strasne leti ... zacinala som tu v case niekedy ked aj ty a ty uz pomalicky budes mat vas velky den a pokladik u seba 🙂
@zuzi20 som nedockava s tebou 🙂 vobec si netestovala??? ako to dokazete vydrzat baby, pomooooc 🙂 ja budem testovat uz od 7 dna po vklade ako sa poznam 🙂))
@waitiekatie testuuuuuuuuuj, nevahaj co ked zazrak 😎
@janielik87 cica nas chce prekvapit silnymi kolajnicami 🙂 prilis je pokojna nato, ze milostiva nedorazila 🙂))
@lorena14 tazke to mame ... ale nesmieme to vzdat ... nechcem na gf nadavat, ved som ich pacientka, ale oni robia strasne malo preto aby ich ivf boli uspesnejsie ... nezda sa mi uplne ok, ze pred ket staci jedna kontrola sono a neberu krv, ci hormony a ostatne je ok ... to je take strielanie naslepo, kazda mame tie iste postupy, nic individualnejsie pre nas nerobia ... tak verme akurat tomu, ze aspon niektorym motyka vystreli 🙂

janielik87
30. jan 2014

@leonie777 no ja som do GF prestupila, lebo v inom CAR to tiez nebolo prave najlepsie. Napriklad bez testovania u diabetologa mi tam predpisali lieky na inz. rezistenciu... Ktoru nemam !!!! (cize vsade je to dost biznis :( ...smutne...)
Ale hlavu hore!!!!!!! Ja verim, ze nam to vsetkym pekne vyjde. Velmi som nabudena. IVF pravdepodobne ma caka az niekedy april/maj 🙂 Ale tesiiim. A tentoraz nie som vystrasena, ale sa tesim. A to je pokrok.

blavabla
30. jan 2014

@leonie777 ved to, aj mne to strasne leti😉 teraz som tu riesila injekcie a ET a KET a za chvilku rodime🙂 nebojkaj raz sa to urcite podari aj tebe🙂tak preco nie teraz, sledujem vas stale aj ked neprispievam a obcas si aj poplacem nad osudom niektorej z vas, lebo presne viem aka je to niekedy beznadej...( abort po ET), ale som priklad toho, ze to funguje!!!!!! Naozaj babulky, chodte dalej prosim...teraz ked ma malinky kopne a zachvilku si ho vymojkam , si poviem STALO TO ZATO😉 cmuk..drzkaj sa

dieselxxx
30. jan 2014

Babenky som 6. deň po vklade. Bolesti som mala, trošku ustúpili. Len teraz mám také bolesti ako pri zápale močáku :( , ani sedieť nemôžem, nechápem to už. Mali ste niektorá niečo také?
Ďakujem.

waitiekatie
30. jan 2014

@leonie777 @janielik87 dobreeeeeeeeeeee zajtra rano testujem.. 😀 😀 naozaj som si ziadny nerobila, mam doma ten jediny preexpirovany... ja neviem preco som taka pokojna... som si vzala do hlavy text Cesty 😀
Tou cestou,tím směrem prý bych se dávno měl dát.
Když sněží, jde to stěží, ale sněhy pak tají,
kus něhy ti za nehty slíbí a dají víc síly
se prát, na dně víc dávat,než brát.
A i když se vleče a je schůdná jen v kleče,
donutí přestat se zbytečně ptát,
JESTLI SE BLÍŽÍM K CÍLI, KOLIK ZBÝVÁ SÍLY,
kam zvou svodidla, co potmě mi lžou...

alebo mi uz sibe... 😀 😎

janielik87
30. jan 2014

@waitiekatie no to by si nas milo sokla 🙂 a verim, ze by to tak aj mohlo byt 🙂

Ale viete co baby? Ja to tento cyklus tiez tak citim. Najprv ma sralo, ze neni ovula. A potom http://www.fertilityfriend.com/home/janielik Tak som sa potesila. Potom, ze nemam tu hnusnu inzulinovu rezistenciu, mm sa zlepsil spermos a este aj genetiku nam vcera volali, ze mame uplne v poriadku 🙂 Taaaaakze... davam GF sancu urobit nas stastnymi rodicmi. 🙂 Este idem na tu priechodnost 10/02/2014 .... toho sa kusok bojim, ale drzte palciaky!

majkulik
30. jan 2014

@leonie777 uz sa ti to kraaati.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre