Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

bibi11
15. aug 2011

@pici pekne napísané🙂 hlavne tá empatia, veď každá z nás tam ide s dosť citlivým problémom a trošku takého príjemného prístupu by nezaškodilo....No a ako vidím skúsenosti s lekármi máš "úžasné", takže sa "veľmi teším", že na koho natrafím v budúcnosti🙂🙂

pici
15. aug 2011

@bibi11 je to velmi individualne, mne tie dve zeny boli velmi nesympaticke----. a drabek dokopy dve vety mi povedal... harbulak je mi najsympatickejsi... aj ked aj ten ma vytocil ked mi hovoril ze to bude dobre, to dame.... ale tak on ma tak nepozna tak nevie ze mi to zere nervy

slniecko137
16. aug 2011

@evavox001 hodnota hcg by mala byť minimálne 10, vtedy ťa už považujú za tehotnu. Potom to musí každý deň stúpnuť. Pozri si tuto stránku, http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as... Tam som to tam študovala minulý rok keď som sa snažila zistiť podľa hcg či to bude jedno alebo dve 🙂 . Je to tam rozdelene aj podľa toho či si mala PK alebo nie.

strelicia
16. aug 2011

@misi76 pri 1.ivf mi robili neskoro odber, tusim okolo 19-20 DC ale to bolo v heliose a preto tak neskoro lebo som mala nizku sliznicu. Tak som len chcela vediet ako to chodi v GF

strelicia
16. aug 2011

@zuzancek22 dnes som 11.DC a beriem 3 injekcie: gonal, luveris a diferelin. Tal uvidim ako to cele dopadne a dufam ze zase nebudem mat ohss ako naposledy.

zuzancek22
16. aug 2011

@strelicia a aký maš protokol? ja začínam od 23 DC pichať mam dlhý protokol, dnes som 8DC.

strelicia
16. aug 2011

@zuzancek22 ja ani neviem mne vobec nepovedali aky mam protokol. Zavolali nam ze mame schvalenu ziadost, tak sme prisli a kedze som bola prave 26.DC tak mi rovno pichli prvu injekciu a uz sme v tom.

alabu
16. aug 2011

@slniecko137 a kedy si testovala, rano ci az vecer?...vraj je lepsie rano ale nechcem mat cely den v robote nervy tak som rozmyslala ze az vecer by som.... 😀 to je stres toto cakanie 😉

alabu
16. aug 2011

@strelicia tak z toho vyplyva ze mas dlhy protokol.... 😀

slniecko137
16. aug 2011

@alabu ja som testovala ráno 🙂 a potom som sa celý deň v robote usmievala

zuzancek22
16. aug 2011

@slniecko137 to musel byť krásny deň, aj ja si taký prajem

mariankach
16. aug 2011

Ahojte, zabludila som tu trosku nahodou a hrozne vam drzim palce babule.

slniecko137
16. aug 2011

@zuzancek22 bol to veru krásny deň, a ten druhý bol ešte krajší ked mi to potvrdili z krvi. Telefonovala som z vecka, aby to kolegovci nepočuli a nevedela som ako mam odtiaľ výjsť lebo ten úsmev sa nedal ovládať.... želám ti aby si to aj ty tak mala 🙂

evavox001
16. aug 2011

@slniecko137 Vdaka za odpoved. Co je to PK?

mariankach
16. aug 2011

Este mam taku malu otazocku, moja jedna z naj kamaratok bola uz 5x na umelom oplodneni v Heliose v Martine, mohla by som jej dat link na toto vase krasne forum? Ste uzasne a myslim, ze by jej to pomohlo. Nateraz to trosku nechala, aj ked ja jej stale hudiem, aby sa nikdy a za ziadnych okolnosti nevzdavala, ja som tiez cakala 8 rokov na babenko..Je na tom tak dost horsio a myslim, ze taku psychicku podporu presne ako tu a aj vase rady by jej boli velmi dobre. Ja som tu zavitala v podstate pred casom ako novacik na kociky a vecicky, ani som nevedela, ze taketo dobre forum tu je. Dajte mi vediet 🙂. Dik.

elise
16. aug 2011

@mariankach mne osobe nevadí ak dáš kamarátke linku na naše forum🙂

mariankach
16. aug 2011

dikyyy 🙂

slniecko137
16. aug 2011

@evavox001 PK je predlžená kultivácia, to znamená že ti nevkladajú 3.dňové ale 5.dňové embryo

alibabaa
16. aug 2011

@mariankach jasne, pre to sme tu asi kazda... vyrozpravat sa o problemoch a vzajomne si pomoct ako sa len da 🙂

wewulka
16. aug 2011

@pici beriem

wewulka
16. aug 2011

Babulky, uz vcera ma pobolievalo brucho ako pred mrchou a dnes som 13DC beriem estrofem zacala
som slabo krvacat a poblieva ma brusko je to normalne ? zajtra idem do GF na kontrolu.

mariankach
16. aug 2011

@alibabaa dik, uz som jej aj poslala link 🙂.

bibi11
16. aug 2011

@zuzancek22 ahojky, aj ja mám dlhý protokol 😉 Dnes mám 19-tu injeciu diphereline + odo dnes aj gonal. Ty máš aké injekcie? Nevieš ako dlho trvá dlhý protokol..? 😅 😅

zuzancek22
16. aug 2011

@bibi11 vôbec neviem ako dlho trvá, ale je si budem pichať od 23DC diphereline a potom po mrche 4 DC začínam + s menopurom,

zuzancek22
16. aug 2011

@bibi11 kolko stáli injekcie? teda ten diphereline?

elise
16. aug 2011

@zuzancek22 ja som doplácala za diphereline 2,60 cez poisťovňu

bibi11
16. aug 2011

@zuzancek22 ja som platila 6,57 eur za 3 krabice dipherelinu.

zuzancek22
16. aug 2011

a to bolo kolko injekcii?

zuzancek22
16. aug 2011

neviete niektorá koľko stojí menopur?

bibi11
16. aug 2011

@zuzancek22 ja som začínala tiež 23.deň cyklu. A na 3 deň menzesu som začala s gonalom. Už by som to chcela mať za sebou, všetky tie injekcie. Sa mi zdá že z toho nejako neubúda... 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre