Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

lea1333
23. máj 2012

@fles gratulujem 🙂

ivka3901
23. máj 2012

@gelinka75 ahá tak musela byť dobre vysoko 😀 akurát bola u mňa kamoška na kávičke oni boli v tom heliose v martine a veľmi si pochvaľovala a bola na KET a mala mierne pozitívny,ale nakoniec to odišlo oni sa pokúšajú už 13 rokov ☹

ivka3901
23. máj 2012

@fles jééééééééééééj teším sa s tebou je to krásny pocit už to raz zažila a tfuj tfuj tfuj

ivka3901
23. máj 2012

@gelinka75 ok tak asi ešte počkám dovečera 😉

maruskaaaa
23. máj 2012

@ivka3901 mne sa tiež zvykne mrcha rozbiehať pomaly, predtým mám niekoľko dní špinenie, radšej pre istotu počkaj na poriadnu mrchu 🙂

alibabaa
23. máj 2012

@fles gratulujem 🙂

ivka3901
23. máj 2012

@maruskaaaa ahojky moja ok radčej teda počkám a asi to bolo len špinenie asi že?trochu mi meškala,ale aj tak nemávam pravidelnú tak som z toho nerobila vedu a pobolieva ma podbruško tak sa každým dňom može robehnúť dúfam 😉 a ty ako?ako si pokročila?

maruskaaaa
23. máj 2012

@ivka3901 neboj, ona sa určite rozbehne, aj mne sa posledná rozbiehala pomaly. No ja stále čakám na ďalší termín 29.5 a uvidíme čo ďalej 🙂 ty o chvíľočku budeš pichať vo veľkom že? 🙂

jonika
23. máj 2012

@fles Tak to mam velku radost 😀 krasne..aj Ti povedali termin? A hcg si mala posledne ako vysoke? A ako sa citis, mas nejake priznaky?

ivka3901
23. máj 2012

@maruskaaaa ahá tak na konzultácií ti povedia čo dalej ešte ťa čakajú nejaké vyšetrenia?a potom ideš aj ty nato?no já si mám začať pichať gonal na 2 dc takže musím čakať kým sa mi poriadne rozbehne mrcha jedna 😠

gelinka75
23. máj 2012

@ivka3901 tolko cakali a nakoniec nic? 😖 ja nepoznam okolo seba nikoho komu sa nedari, teda nikoho s kym sa bavim tak dovernejsie, si pripadam ako mimozemstan 😀

gelinka75
23. máj 2012

@ivka3901 no este pockaj kym sa rozbehne lebo zas bude zle ked to nebude ozajstna ako minule, ja mam problem ze hned na 2-3 injekciu idem na sluzobku a budem na izbe s kolegynou, ona nevie, ze si picham, no to budem mat riadny stres si to tam niekde vrazit do bruska 😅

maruskaaaa
23. máj 2012

@ivka3901 mám len stery, cytológiu a sono, na sedení mi povedia ako dopadol homornálny profil a čo ďalej, či SIS alebo laparoskopia, uvidíme, nechám sa prekvapiť. Neboj, o chvíľu začneš s pichaním a ani nebudeš vedieť, ako to rýchlo ubehne 🙂

maruskaaaa
23. máj 2012

@gelinka75 zatvoríš sa do kúpelne a nenápadko si pichneš 🙂

gelinka75
23. máj 2012

@maruskaaaa no este budem v strese lebo to budu prve pichy a este toto, tak jedine v kupelke 😀

maruskaaaa
23. máj 2012

@gelinka75 neboj, nejako to zvládneš nenápadko 🙂 a nemôžeš sa hodiť na PN?

gelinka75
23. máj 2012

@maruskaaaa ja nie som nejaka PN kova, ale fakt zalezi ci mi nebude zle, alebo co, vsak uvidim, chcem to zvladnut do odberu a potom uvidim co ci dovolenka alebo PN 😉 aj tebe sa to krati ze? este tyzden 😉

maruskaaaa
23. máj 2012

@gelinka75 veru kráti, som zvedavá ako dopadnem toho 29.5, čo mi dr. povie. Jaj, vy o chvílu s Ivkou to budete mať za sebou 🙂

gelinka75
23. máj 2012

@maruskaaaa tak potom podaj info ako budete pokracovat 🙂 ja mam este 10 dni cas, ivka zacina uz o chvilu 😉

maruskaaaa
23. máj 2012

@gelinka75
@ivka3901 určite vám dám vedieť čo a ako 🙂

given
23. máj 2012

@gelinka75 Cau, to sa cudujem, ze nikoho s podobnymi problemami nemas vo svojom okoli. Ja poznam plno parov, co im to nejde len tak lahko a dost sa trapia. Ono o tom malokto chce hovorit, ja napriklad tiez nie. Takze nezainteesovani mozu mat pocit, ze je u nas vsetko v 100percentnom poriadku. Ty si aka vekova kategoria? U nas v robote baby zacinaju uvazovat nad detmi najskor v 30 a potom to takto dopada...

gelinka75
23. máj 2012

@given jasne, ze sa o tom nehovori, ani my nehovorime nikomu, ze co sa deje, ja mam 36, tak mozno im je to aj trapne sa pytat 😀

given
23. máj 2012

@gelinka75 Ono ked clovek ide do GF a vidi, aky je tam natresk, tak sa hned prestane citit, ze len my jedini mame taky problem.

martina2207
23. máj 2012

@alibabaa v sobotu. už sa mi tie stavy upravili. možno si to len nahováram. prepáč, nechcela som ťa vystrašiť 🙂

alibabaa
23. máj 2012

@given aj v mojom okoli sme siroko daleko jediny kto ma takyto problem...

lohrien
23. máj 2012

Ahojte dievcata, tak som bola dnes na krvi.... IUI som mala pred 14 dnami. Vysledok bol negativny, ale vraj je mozno este skoro, lebo pozitivna hodnota je od 10 vyssie a ja som mala 9, tak mi povedali, ze mam brat dalej utrogestan a mam prist o tyzden... Stretli ste sa s takymto niecim niektora? Je mozne ze som tehotna, alebo?? Diiiky

alibabaa
23. máj 2012

@lohrien mohlo sa neskor uhniezdit,preto ta krv o tyzden znova. mysli pozitivne 😉

ivka3901
23. máj 2012

@gelinka75 no oni boli len zakaždým na IUI a nič a nakoniec ich všetci presvedčili nech to skúsia,ale tá kamoška je trošku háklivá na inekcie a nakoniec sa s nami poradili a rozhodli sa nakoniec to skúsiť v heliose martin,ale dneska som jej povedala,že ešte má kopec šancí aj mne sa na 2 pokus podarilo 😉 tak to ti nezávidím na tej sužobke já by som si to sama nevedela pichnúť 😒

maco83
24. máj 2012

Ahoj babule dneska prvé sono v GF tehotenstvo potvrdené babetko rastie srdiečko bije zatial sme v 8tt ďakujem tým, ktoré mi tu poradili aby som si dala vložiť dve embrijká a máme jedného drobca keby som zo strachu urobila po mojom tak by možno nebolo ani jedno držím vám všetkým palčeky aby to vyšlo aj vám inak podla činskeho horoskopu je toto veľmi plodný rok tak ho treba využiť. Podpora a rady na tejto stránke sú na nezaplatenie ďakujem vám aj GF 🙂 🙂 🙂

given
24. máj 2012

@maco83 Blahozelam!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre