Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

pahu
21. sep 2009

Callex, je mi to ľúto. Určite choď aj na druhý test z krvi, pre istotu... Cmuk a fuuuu.....

callex
21. sep 2009

pahu dakujem.urcite pojdem na druhy test a este aj k mojmu gynekologovi.
v hlave mam tisic otazok...tak som dufala ze sa to podari..ved ked mam problem len s vajickovodom tak som predpokladala ze by to mohlo vyjst.

angie267
21. sep 2009

ahojte baby aj mam tiez problem z otehotnenim, dnes mi dr. Drabek oznamil ze mi pomoze len umele oplodnenie, nedokazem sa s tym zmierit od toho momentu stale placem:((((( mam strach ist do toho.......zatial som len mlcky pozorovala vase problemy...... Callex ani nevies ako som cakala ako to s tebou dopadne, no veeeeelmi ma to mrzi a citim s tebou........

angie267
21. sep 2009

cakam na ziadost od poistovne na IVF, manzel ma zavaznu porucchu spermii ja som v najlepsom poriadku, chcem sa spytat asi tak kolko to cele stoji.......prosiiiiiiiim

lukila
21. sep 2009

Callex tak som ti držala palčeky, och dufam, že druhy test krvi dopadne pozitivne...

callex
21. sep 2009

babenky ste strasne zlate ze ste mi drzali a este drzite palce..moc moc si to vazim.
v stredu dam vediet co a ako.

smejko
21. sep 2009

callex - mrzi ma to, ale rovnako, ako vsetci tu, ti drzim palce, aby to co ti dnes povedali nebola pravda ... ale keby aj nahodou, co urcite nie ... mate tusim mrazacikov, nie ? takze bude pred vami iba polovicna cesta k dalsim babulkam ... ozaj, a ako si sa nakoniec rozhodla, chodila si do prace ci nie ?

mne dnes volali z GF, ze konecne dorazili vysledky z genetickych testov ... tak som nevedela, ci mam plakat alebo sa tesit ... preco nemohli prist o dva dni skor 😠 ... nemusela som cakat na dalsi cyklus a stratit mesiac ... jasne, ze neviem co mi vlastne budu robit, ako ma budu krmit hormonmi, ale je to ako naschval ... ale co uz ... tak len verim, ze po tych nedobrych spravach od vas vsetkych sa im zacne darit ....

inak, po tom co si precitala o celkovej cene - zatial som mala iba take orientacne cisla, som skontrolovala stav nasich uspor a bude to tak-tak ... tak budem musiet oznamit rodine, ze jezisko tento rok bude chudobny ... 😀

pekny vecer a sladke snicky ...

callex
22. sep 2009

smejko super ze mas vysledky.
no mrazacikov nemam..vraj sa prestali embrya vyvyjat.ale kdo vie ci je to pravda? ja uz im neverim ani slovo len sa musism prisposobit. 😒
je to take divne z 19 vajicok, 6 oplodnenych , dve 100bunkove vlozene, zvysne 4 v kybli...a nic z toho.ine babeny co mali 100bunkove su dnes tehu a ja nie.no a kde je spravodlivost?

lukila
22. sep 2009

Ahojte. Takže mrcha prišla dnes a od zajtra začínam s pichaním... Začínam mať obavy ale najväčšia bude z očakávaného výsledku. Callex ešte vydržkaj a nezúfaj, snáď sa šťastie k tebe obrátilo... A keď nie tak na druhý pokus to už sakra musí vyjsť...

mima11
22. sep 2009

Ahojte!
Calex, ja som mala 21 vajok a mala som 7 oplodnených, pretože len 9 vajok bolo zrelých. Nie všetky sú zrelé. A tiež som prvý krát mala krásne 2 blastocysty a nevyšlo to. Teraz som po 1. KETE v piatok si idem pre ortieľ, ale cítim, že to nevyšlo, a tiež som mala zase 2 blastocysty a 1 slabšie embryjko. Takže nie všetky sú tehotné!!!
Nič iné nám nezostáva len bojovať ďalej. Tiež si hovorím, že mám krásne embryjká, všetky čo sa oplodnili aj sa zamrazili, rozmrazili a čo z toho. Ale tak to chodí, musíme bojovať!!!

Tak Vám všetkým držím palčeky!!!

moniq
22. sep 2009

callex - pouc sa zo mna a urcite im never - over si to u svojho
zajtra viac popisem, papa

callex
23. sep 2009

moniq daj nam vediet co a ako?poslali ten plod aj na nejaky rozbor?
no ono dnes som zacala trochu spinit,tak neviem ci mam utekat k mojmu gyn,nech sa mi nevysmeje, ze co sa plasim.

lukila...drzim palce.

nelly..kdeze si?

nelly3
23. sep 2009

ahojte 🙂 callex nebola si dneska rano v gyn-five? ja som bola na krv+utz a po 14 hod. si mam volat. dneska ma normalne ten utz bolel na pravej strane ked mi ho robil. inac je to take zvlastne, utz mi robil zase drabek ( mam na neho stastie) a nic nehovoril a ani ja som sa nic nepytala, len ze si mam zavolat to mi povedal, no tak neviem ani ci dobre alebo zle 😕 a uz mam aj interne vysetrenie dneska za sebou, taka divna sestricka s lekarkou tam boli ufff 😠 ale mam uz vsetky papiere pokope.

callex
23. sep 2009

nelly hej bola som na krv.a nejaky cas sa tam neukazem. darcek k 30ke sa nekona..2test negativny.
ked som sa rano sestriciek pytala co robit odbila ma s tym ze cez telefon mi povedia.no a keby som sa ich do telefonu neopytala tak mi nepovedia nic len ze je im to luto.
kozy jedny.
mima11..drzim palce aby KET bol uspesny.vraj zvyknu byt uspesne.

nelly3
23. sep 2009

tak som ta potom videla 🙂 no ja znizujem davku na 2 ampulky fostimonu a kontrola v piatok, to budem 10DC. kedy mam ocakavat punkciu folikulov? inac vzdy ked pridem z blavy ma boli hlava 😠
mima11 si z trnavy priamo?

callex
23. sep 2009

nelly mozno ti v piatok povedia ze si mas pichnut vecer pregnyl a o 36 hodin pojdes na odber.
joj ako rychlo ti to ubehlo.

moniq
23. sep 2009

callex a nepovedali ti hodnoty? To spinenie moze byt, ze ti zacinaju krami a odchadzaju embrya, tz aky mas vnutorny pocit? - urcite nie si tehotna? ( ja si teraz moc vycitam, ze som sa tehotnou citila no nechcela som byt trubadur tak som to v sebe zatlkla- vsak lekar ma pravdu....- ale teraz by som uz robila inak vse).uz si vysadila tie lieky?

moniq
23. sep 2009

no a plod poslali do labaku , ale este nie su vysledky - kazdopadne mal uz 8mm , tz som bola uplne tehu ☹ 😎

martineluska
23. sep 2009

ahoj monig 8mm? to už je dost nie? ☹ nechapem tedy čo sa stalo. čo ti povedal lekar?

lukila
23. sep 2009

Ahojte. Tak ja už mám svoju prvú injekciu do bruška za sebou. Partner najprv stresoval až mi bolo z neho do plaču ale nakoniec sme to zvládli. A ani to nebolo. Horšie to bude zajtra, keď k tomu pridáme ešte jednu do zadku. Hm... Callex tak to mi je luto že to nevyšlo ale nezúfaj, musíme veriť. Všetko naj naj naj k narodeninám a tie ďalšie už určite budeš tehuľka. 🙂

monika99
23. sep 2009

Ahojte babenky,
chcem Vas poprosiť ktorá ste boli v Košiciach na nejakom špecializovanom pracovisku. V piatok idem aj ja a neviem sa rozhodnuť kde pojdem

1, Centrum asistovanej
reprodukcie pri II. gyn.- pôr.
klinike FN L. Pasteura
Rastislavova 43,
041 90 KOŠICE

2, Centrum asistovanej
reprodukcie GYNCARE, s.r.o.
Štefánikova 30,
040 01 KOŠICE

3, Sanatórium pre liečbu
neplodnosti, spol. s r.o.
Masarykova 17
040 00 Košice

Dakujem velmi pekne

pahu
23. sep 2009

Moniq, riešila by som to s GynFivom... Urob to, ak si to uvedomia, pomôže to ďalším babuľkám...

Moniq, tak sa niekedy mozno stretnem vo Ferticente 🙂

nelly3
24. sep 2009

ahojte 🙂 od vcera ma zacinaju pobolievat vajecniky ☹ ani nie nejaka velka bolest alebo krce, ale tak nejako divne, asi je to normalne. myslite, ze na odber mozem ist aj v nedelu? ci je centrum zatvorene? nech uz to je za mnou, uz som z toho nervozna vsetkeho 😠

moniq
24. sep 2009

cauky krasky
Pahu a tuy sio spokojna s Ferti... ?Popis mi nieco - citit rozdiel po tych hajzlikoch v GF ? 😀
cALLEX AKO, CAKAS BO SI TO UZ VZDALA ?- nebud moc smutna, ideme znova do toho....

moniq
24. sep 2009

ups - prepla sa mi klavesa 😅

callex
24. sep 2009

ahojte babule...
moniq ja moja hodnota bola jedina a to negativne. ty si mala nejake nizke hodnoty ak sa nemylim. no nevycitaj si nic..ak sa ten plodik prestal vyvijat mozno by si ho potratila neskor.a lepsie skor ako o mesiac dva.
ale aspon mas nadej do druheho kola a to bude urcite uspesne.ozaj kedy sa na to vrhas znova?

nelly ked pobolievaju vajecniky to je dobre..vyrabaju folikuly a o to predsa ide.takze klud..je to ok.
v nedelu tam su ale ci robia aj OPU to neviem.

monika99..vyskusaj ist na vstupnu konzultaciu do kazdeho z nich.prve konzultacie su zadarmo a na zaklade pristupu k tebe sa mozes rozhodnut.

lukila dakujem za blahozelanie.

callex
24. sep 2009

a teraz ku mne 🙂 ...vcera som si uz po 14,00hodine utrogestan nedavala.a veruze zacalo mi byt divne,zvysena teplota,triaska,horucavy,a vracala som pritom som nic nejedla.tak som uvazovala co je so mnou? a bola som zufala lebo som si nevedela pomoct.moj gynekolog vcera neprisiel do ambulancie v GF uz tiez neboli.tak som sa dnes vybrala k mojmu gynekologovi.ktory bol najprv neprijemny ze ked mi raz lekari povedali ze negativne tak je negativne a nejake prihody inych bab su irelevantne.no mala som chut plesknut dverami a ist prec.ale potom som mu povedala ze som vracala a podobne tak na to ma vysetril palpacne i sono zvnutra.povedal ze ziadne znamky gravidity, ani hyperstimulaku, a sliznica zvysena ako pred menzesom.takze embryjka uz boli vstrebane. ☹
moje telo zhltlo 2 stobunkovce-to sa robi? 🙂
povedal mi ze ak do 3tyzdnov nedostanem menzes mam prist.a ze moje telo je plne hormonov a tie sa musia povyplavovat.
takze sa objednam na detoxikacnu masaz 😎
konecne aj k zubarke
a objednala som sa k imunologicke aby sme poriesili moje zdravicko pred druhym IVF.

nelly3
24. sep 2009

no pipiny ja sa tak toho bojim, ze ako dopadnem, normalne mam posledne dni take nejake depky, je mi smutko atd. 😢 ach joo, ale ved nejako bude a to ostatne co sa stane ja neovplyvnim, to je vo hviezdach. zajtra idem na krv+utz a sa aj konecne nieco opytam, ze ako to vlastne vyzera lebo fakt neviem, len dufam, ze mi aj lekar odpovie 🙂

moniq
24. sep 2009

Nelly neblazni, aka depka, vsak ty si teraz uz jasna tehu - po takej dlhej odmlke tehu to odstartujes 😉
cierne myslienky zazen a davaj si na seba pozor, skus byt v klude, drzim palce

ja sa na dalsie kolo dam co najskor - doktor mi povedal, ze to nemam odkladat, teraz mam telo dodrbane hormonmi, tak nech ho teda este raz nadavkujem....

nelly3
24. sep 2009

moniq ved ja som si myslela, ze ty a callex a pekne poporiadku to pojde, inac kukam na diphereline lebo mi uz dosiel tak som to spomenula sestricke a dala mi celu krabicku a len tak ma napadlo kukam ze pouzitelne do 06/2009 😠 co teraz, volam do gyn-fivu nikto neberie, mam zajtra rano pichnut alebo aj tak idem na kontrolu poviem sestricke nech mi tam pichnu, ktory nie je po zaruke 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre