Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

mauerka
4. apr 2013

@danky24 v dovere - dostali tam ziadost vo stvrtok pred sviatkami, nasledne v utorok - teda prvy pracovny den po sviatkoch - hned schvalili a poslali do centra. Takze nam to zazracne trvalo v podstate jeden pracovny den 😀

danky24
4. apr 2013

@mauerka wauuu tomu sa hovorí rýchlosť, a znova je tu rozdiel nám"vraj" poslali žiadosť niekedy po 15. 3. a ešte nevolali ale možno aj preto že ešte nemáme výsledky z genetiky, ale čo už šak vydržíme snaď 😅

danky24
4. apr 2013

@mauerka tak podľa toho čo píšeš, sice vek nie je až taký (33 ja, 34manžel) ale ten hematoligký problém, bol dosť veľký 😒 ale chvala bohu je za mnou a pozostatok je len znížená funkcia štítnej žľazy 😀 takže my asi tiež len jedno ale to asi ešte predbieham ... ďakujem a budem silno silno držať palčeky nech sice len jedno ale to pravé ti dajú 😀

vodnari
4. apr 2013

@stanka810 jedno po IVF a druhé mrazáčikov... 🙂

84moni
5. apr 2013

@danky24 u mňa trvalo schválenie žiadosti 60dni-všeobecná zdravotná, ale vraj to je velmi individuálne, už som počula že union-ka to ma za pár dni.

sizo
5. apr 2013

@fialka13 urcite dam vediet🙂))) a dakujem🙂))

maminkakp
5. apr 2013

@darla27 - ahojky kočky,často kukam toho konika,ale nikdy nevydalo zaregistrovať sa...a teraz mam trošku času..chceli ste opľuť maminou dvojičiek,tak akurat pľujem na vas,nech sa vam to vydari...nam sa strašne dlho nedarilo,bola som z toho už na nervy a nakoniec sa nam vďaka kolektivu z Gyn-Fivu podarilo a mame krasne 10-mesačne dvojčatka 🙂))...takže mooooc držim palce nech vam to vyjde!!

sanel
5. apr 2013

ahojte neviete mi niektora poradit vlani som bola dvakrat na ivf a na prefuku vajecnikov a v septembri mi schvalili aj 3ivf ale tak sa bojim po tolkich veciaz zacat ze neviem ci mi prepadne ziadost alebo sa bude dat podat nanovo v pripade ze nezacnem

mauerka
5. apr 2013

@sanel Ziadost prepadne, ale pokus ostava. Musi sa potom ziadat nanovo a je aj dobre uviest, preco nebolo vyuzite predosle schvalenie

martinkahc
5. apr 2013

Ahojte 🙂 nejde niektora z vas 11.4. na laparoskopiu do GIN FIV ?

sizo
6. apr 2013

@sanel Ahoj, mne tiez raz prepadla a potom poslali na preschvalenie, cakala som len tyzden cca-som v dovere.
Tusim, ze ked ti schvali poistovna, tak mas nato 3 alebo 4 mesiace aby si zacala ivf.

kvetkokvetko
6. apr 2013

Ahojte, rada by som sa poradila. Som v priprave na KET, malo by byt v piatok 12. 4. Dnes ma chytila angina, teplotu nemam, radsej som si ale dala ATB-Klacid. V pondelok pojdem k vseobecnej a budem volat aj do CAR.
Myslite, ze mi dovolia KET, alebo ho zastavia? A neviete ako sa vtedy postupuje, hned vysadim lieky alebo ako? Dakujem.

gelinka75
6. apr 2013

@kvetkokvetko ahoj, ja si myslim, ze ak budes brat antibiotika tak ti ket zastavia, ale mudrejsia budes ked zavolas do centra co v takom pripade, lebo su atb co sa smu aj v tehotenstve, keby ti to mali zastavit, tak musis vysadit lieky a ms dojde do par dni

annamary27
6. apr 2013

@kvetkokvetko ja som brala antibiotiká pri poslednom ivf až po ET,mala som zápal dutín,kým nemáš embryjká v sebe je to o.k,tak mi povedali v centre.

kvetkokvetko
6. apr 2013

@gelinka75 @annamary27 dakujem asi zavisi aj od pristupu lekara ako sa na to pozera. Urcite budem volat v pondelok do CAR. Ani sama neviem, co vlastne by bolo lepsie. Beriem uz 16 den Estrimax, takze som vlastne skore pred finale, ale zase radsej to stopnut teraz ako kvoli chorobe riskovat neuspech.

danky24
6. apr 2013

@kvetkokvetko a neskúšala si zázvor? mne dlho trvalo kým som si na neho zvykla ale už 2 roky žiadne antibiotika aj keď angína tak 4krát do roka, teraz stačí 2 dni hnusne štipľavého zázvorového čaju a je po angíne, keď je angína silná až plačem pri tom čaji ale viem že zaberá tak zatnem zuby, mala by si vyskúšať 😀

kvetkokvetko
6. apr 2013

@danky24 dakujem... ja zazvor celkom mozem, dokonca aj kandovany zvladam....ja som nebola uz velmi dlho chora aj napriek tomu, ze beriem kortikoidy, ktore znizuju imunitu....celu zimu som sa drzala a zrovna teraz ma to laplo...na porazenie!!!

sanel
6. apr 2013

dakujem

danky24
6. apr 2013

@kvetkokvetko ti poviem že to musí byť na porazenie ale nedalo sa to bez antibiotík zvládnuť? drž sa

kvetkokvetko
6. apr 2013

@danky24 dakujem, ja by som skor povedala, ze radsej atb ako neliecena angina...ved som zvedava co povie doktorka...co citam, tak niekde davaju atb ako sucast protokolu, takze problem bude asi skor choroba ako liecba

danulienka78
6. apr 2013

@azzura prosím ťa, tá zástavka SAV je kde? pôjdem od hl. stanice dolu, prídem na križovatku a zástavka je doľava či doprava?

danulienka78
6. apr 2013

kde kúpim na hlavnej železničnej stanici lístky na MHD? čaká ma totiž návšteva GF.

gelinka75
6. apr 2013

@danulienka78 normalne vyjdes z haly a v stanku kupis, vnutri som este nekupovala ale aj tam by mali mat, v stanku s novinami

danulienka78
6. apr 2013

@gelinka75 vďaka

danky24
6. apr 2013

@danulienka78 skús pozrieť http://www.vlak-bus.sk/mhd-bratislava-tarifa.html nemusíš nič kupovať, pošli SMS a máš pokoj

livia211
6. apr 2013

@martinkahc ahoj, ja idem 18.4.2013 🙂

stanka810
6. apr 2013

@danulienka78 listok si kupis pred nastupom do trolejbusa...staci poslat prazdnu sms na 1100 a pride ti opatovne oznam o platnosti listka 70 minut...stoji to euro...ak chces mozes si kupit aj v stanku na hlavnej stanici 60 minutovy za 90 centov...ak by si nieco potrebovala staci napisat 🙂

azzura
7. apr 2013

@danulienka78 doprava, na Stefanikovej ul a listky na MHD kupis aj v PNSkách

lesik
7. apr 2013

Babulky,mam otazocku.V juli-auguste ma caka umele oplodnenie v Gyn-Five.Vzhladom na to,ze od 29.juna budem nezamestnana,mozem vyuzit to,ze by som sa dala na PN.Moja otazka znie-Moze byt zakrok umeleho oplodnenienia a jeho predpriprava dovod na vypisanie PN?Pretoze nechcem skoncit na UP a nedostavat ziadne peniazky 😒 Takto by som mala ako-taku PN a bolo by to fajn.Vdaka za odpovede!

silvuska47
7. apr 2013

dievčata prosím Vas neviete mi poradiť či v centre je aj diagnostika genetiky?,či robia aj mimo tých čo nechodia do centra??vdaka za každu odpoved...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre