Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

kora77
4. okt 2013

@donatela mne tam zima nebola, budes v posteli cakat pod perinou...jedine, zeby si sa pred ostatnymi zle citila len v nocnej koseli, pit a jest nemozes kvoli narkoze...a ked uz budes mat potom a budes moct vstat tak oni ti daju vodu , nas ponukali aj kolou a dali nam keksik...ak si myslis, ze budes velky hlados tak si zober nieco z domu
a neboj sa, nic to nie je...drzim palce aby si mala kvalitne vajka a manzel material 🙂

mirkaaak
4. okt 2013

@kora77 aj ja mam strach, aby to dobre dopadlo. Tiez idem v pondelok na druhu krv, ale som z toho vsetkeho nervozna, zda sa mi, ze testy nesilneju. Ach jaj. Drzim nam palce 😉

kora77
4. okt 2013

@mirkaaak testujes sa doma? ja stale myslim na to, aby v pondelok bol test tiez pozitivny...ja som sa do telefonu nespytala ake som mala HCG

mirkaaak
4. okt 2013

@kora77 ano doma. Ked pojdes v pondelok, tak sa opytaj. Ja som sa pytala na hcg preto, lebo na druhu krv mi v GF ani nekazali ist, rovno ultrazvuk 22.10. No a bolo som u svojho gyndosa vcera kvoli pn a k nemu idem v pondelok na krv, tak budem vediet, na com som. Inak dost ma vcera vystrasil, na utz samozrejme este nic nevidel, 'upozornil' ma na moznost mimomaternicoveho....ze hcg je zatial velmi nizke (12 den po ket bez pk 337 ?) Takze som z toho nejak mimo.

kora77
4. okt 2013

@mirkaaak ja by som si chcela cez vikend spravit test, budem 12-13 den od vkladu...musime silno verit
a od coho zavisi ci niekoho zavolaju na dalsiu krv a niekoho nie? chces pre istotu odpocivat preto si sla na PN?

mirkaaak
4. okt 2013

@kora77 kvoli mojej praci som na pn, chcem byt v klude. A gyndos to aj odporucil, ze po ivf to berie ako rizikovejsie tehotenstvo. Sestricka mi povedala, ze ked bude prva krv mierne pozitivna, zavolaju ma aj na druhu. No nebolo to potrebne asi po prvej 🙂 a za pozitivnu sa vraj povazuje hcg od 50.

kora77
4. okt 2013

@mirkaaak aha, tak ja som mala asi len mierne pozitivnu...mne povedala, ze to vyzera velmi dobre a to je vsetko...ale je to moja chyba, ze som sa nespytala lebo som to "nezvladla" a uz som sa nevladala potom nic opytat 🙂

mirkaaak
4. okt 2013

@kora77 ja som sa tiez cela roztriasla a 3x mi musela zopakovat, kedy mam ist na utz 🙂

marttina333
4. okt 2013

Ahojte prosím vás kolko dní by mala byť abstinencia sexu pre IUI / IVF u partnera ? Diky

senselinka
4. okt 2013

@marttina333 my sme na to pozabudli, v utorok sme si zasexovali a vo štvrtok sme išli a mm mal málo spermií :( Tak dúfam, že z tých 7.000.000 sa aspoň jedna akčná našla 😝

sonulka81
4. okt 2013

@senselinka tak to je celkom dobré my sme mali sotva 1500000 ale stačilo pár mihavých a jedno super kvalitné vajko a vyšlo to....čím viac spermiogramov absolvoval a aj stravu sme upravili,manžel aj športuje tým bola kvalita horšia... ☹

lulufa
4. okt 2013

ahojte, za koľko dní po iui ste si robili testík? a mali ste nejaké tehotenské príznaky?

nelly3
5. okt 2013

ak vam ostal menopur/merional prosim IP. dakujem 😉

nancsy
5. okt 2013

ahojte, poradte ki prosim, kolky den po ET ste mali sex? Je to vobec bezoecne kvoli uhniezdeniu embryka? Vdaka 😉

alibabaa
5. okt 2013

@nancsy ahoj, nam neodporucali mat po et sex. a ja som ho mala nakoniec aj zakazany do konca tehu.. ja by som to neriskovala...

alibabaa
5. okt 2013

@marttina333 tak tri dni....

alibabaa
5. okt 2013

@mirkaaak nestresovat! ani mne nesilneli testy. boli rovnake do 15 dna po et. v ten den mi bolo tak zle... ze som sa ledva hybala.. a to hcg stuplo tak, ze ta testovacia prekonala vo farbe tu kontrolnu. tak len pozitivne mysli a zhovaraj sa s krpcom 😉

nancsy
5. okt 2013

@alibabaa ďakujem za radu

ivanka0210
5. okt 2013

Baby po kolkych mesiacoch mozem ist znovu na ivf ?

mirkaaak
5. okt 2013

@alibabaa dakujem. Uz sa radsej netestujem, nech nestresujem.

alibabaa
5. okt 2013

@mirkaaak spravne. ja som testla az po prvom krvnom pozitivnom teste, ze to musim vidiet konecne na vlastne oci 🙂 🙂

alibabaa
5. okt 2013

@ivanka0210 po 3.

ivanka0210
5. okt 2013

@alibabaa dakujem a postup je rovnaky alebo ako to he nemame ziadnych mrazacikov

annamary27
5. okt 2013

@nancsy ahoj,my sme nemali sex do pôrodu,pre istotu. 😀

alibabaa
5. okt 2013

@ivanka0210 postup je rovnaky. to ze nemas ziadnych mrazacikov sa stava. ale nevzdavaj sa. nam vysiel prave ten druhy ET 😉 a poviem ti stoji to za to.. prave cakam kedy sa mi mala zobudi a bude plakat, ze je hladna 🙂 drzim palceky nech ten druhy pokus je ako nas 🙂 cize uspesny

donatela
6. okt 2013

@kora77 dakujem za info🙂 uz aby to bolo... Priznam sa, ze uz mam tych injekcii dost:(

ivanka0210
6. okt 2013

@alibabaa dakujem pekne ..a gratulujem k malinkej 😀

cucoriedkacucoriedka
6. okt 2013

@alibabaa hehe, to pripomína teraz moju situáciu🙂 som v 9.tt a ešte som nikdy nemala dve čiarky. teraz som to nestihla kvôli hospitalizácii🙂 tak si idem zajtra kupit test....nech aj ja vidím dve čiarky na vlastné oči....teda, tie moje čiarky 😀

cucoriedkacucoriedka
6. okt 2013

@kora77 ja sa tiež bojím od samého začiatku, ale to sa už budeme celý život 🙂 blahoželám ti

donatela
7. okt 2013

Chysta sa niektora zajtra na OPU? Najdem spolubojovnicku?🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre