Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

maru333
4. jún 2013

@mauerka jezis to tak rychlo? mala si stastie, citam tu aj take komu sa aj rok nedari, a to sa ti hned na prvykrat asi vydarilo, super. tak sa teraz budes chystat 🙂 prve dietatko?

danky24
4. jún 2013

😀 😀 😀 😀 😀 @mauerka tak to blahoželám .... teším sa s tebou

gelinka75
4. jún 2013

@maru333 u nas je u oboch problem 😖 a kolko mas rokov ked pises, ze si po kariere 😝

maru333
4. jún 2013

@gelinka75 nie som po kariere len som dostala dobru pracu a chcela som sa usadit v nej aby som mala tak iste miesto kam sa vratit (aspon dufam), teraz som tam uz rok a pol a tak som si povedala ze zacneme s umelym oplodnenim, chceli sme uz 2010 ale nevisla nam obom robota a boli sme na tom dost mizerne, teraz aspon je tam ta istota. Inak mam 28 a partner 34.
a vy sa uz dlho snazite?

luanna
5. jún 2013

Ahojte, v piatok mi oznamili ze som otehotnela, a od soboty lezim v nemocnici so spinenim ☹ hcg stupla- piatok 1322- nedela 2683 - vcera 7203 ale od vcera vecera mam velke bolesti ako pri mrche, silnejsie spinim tak vodovo.... ☹ vraj nevedia nic robit, iba mam lezat a mysliet pozitivne.... Mali ste niektora nieco podobne? Tie bolesti su stale bez prestavky ☹

mauerka
5. jún 2013

@luanna Drzim vam prsty, hcg stupa krasne, bojovnicek zabojuje, neboj.

azzura
5. jún 2013

@siinda gratulujem 🙂

siinda
5. jún 2013

@azzura Dakujem🙂) ty ako pokračuješ?

azzura
5. jún 2013

@siinda čakam na ziadost, cakam na výsledky z genetiky, proste čakam
Mam velku radost z teba, takže 2.ivf vyslo....mala si nieco ine, myslim injekcie?, ozaj a citila si sa aj inak, citila si že si tehu

liveka
5. jún 2013

@luanna hlavne ostaň pokojná.. mne tiež v piatok krv potvrdila tehotenstvo a od soboty som začala špiniť.. volala som aj doktorovi, on mi povedal , že to býva.. je niekoľko aspektov prečo.. ale do nemocnice ma neposlal, nič ma nebolí a nieje to intenzívne špinenie.. ja to prikladám tomu, že akurát mám obdobie cyklu na ms..tak len pekne oddychuj a nestresuj sa.. HCG stúpa a to je dôležité.. držkaj sa..

gelinka75
5. jún 2013

@luanna ahoj, drzim aj ja palce nech to rychlo prejde, ja co si pamätam boli velmi silne mrchovske bolesti cca do tyzdna po krvi po pozitivnej krvi, ale ja som nespinila, niekedy az krce som mala..potom to postupne preslo

sarin
5. jún 2013

Ahojte tak dakujem Vam a rady uz je mm objednany... dufam, ze to zvladne.... (ja by som to asi nedokazala,...)

luanna
5. jún 2013

@liveka mozno aj ja to mam preto, ze by mala byt v tomto obdobi menstruacia.... Doktori nevedia... Vraj moze byt vela pricin.... Tak lezim a lezim a lezim.... Zajtra mi asi zase vezmu krv na hcg.... Sono mi este nechceli robit, vraj je velmi skoro......

gelinka75
5. jún 2013

@maru333 ano snazime sa par rokov, uz sme 9 rokov manzelia a nic ☹

luanna
5. jún 2013

@gelinka75 Dakujem, musim verit ze to malinke zvladne/u ....

luanna
5. jún 2013

@mauerka dakujem

liveka
5. jún 2013

@luanna tak isto mi doktor nerobil sono, nič by na ňom nevidel, že musíme embryjku nechať čas aby narástlo.. mám prísť o 2 týždne.. a dávajú ti aj nejaké iné lieky ako si dostala z car?

gelinka75
5. jún 2013

@luanna dufam, ze ti davaju nieco proti krvacaniu

siinda
5. jún 2013

@azzura na genetiku sa čaka dlhšie,,brala som 4 mesiace DHC hormon a viac som po vklade ležala..Inak na 8 den som si robila test a ani ducha tak som isla na 11 den na odber a sestrička že ste tehotna🙂) ja som jej ani nechcela verit,,a dokonca že 188 ani neni hranična hodnota,,ale dnes som este bola na krv tak uvidim o druhej či sa číslo zvojnásobilo. A stale by som jedla len brindzu 🙂))

luanna
5. jún 2013

@gelinka75
@liveka nic okrem liekov z gf nedostavam.... Keby som zacala normalne krvacat tak mi nieco pichnu ale ked je to takto tak nevedia nic robit.....

liveka
5. jún 2013

@luanna bude to dobré, neboj sa.. pokiaľ nekrvácaš tak je to stále fajn.. ja som si pre istotu včera zas robila tehu test, a taká som bola šťastná, že tam stále boli tie // čiarky 🙂.. lebo to ťa fakt žerie, stále myslím len na to, že čo sa deje.. a nechala som si ho v kúpeľni, vždy keď ho zbadám tak ma upokojí..

azzura
5. jún 2013

@siinda super, takže ziadne príznaky okrem bryndze 😀 😀 potom daj vediet císielko. Coje to DHC hormon? na co je??

luanna
5. jún 2013

@liveka vraj aj keby som zacala krvacat ze to este nic neznamena... Ale nezacnem!!!! Bude to dobre, musi!!! Ked sa to uz konecne podarilo uz sa to nemoze takto pokazit... Aj ked proti prirode nic nezmozem....

sarin
5. jún 2013

@mauerka gratulujem a prajem krasne tehotenstvo 🙂

Baby prosím Vás neviete koľko času má muž na odovzdanie spermii? (sorry, ze som otravna, ale ja mam z toho asi vacsi stres ako muz 😀 )

siinda
5. jún 2013

@azzura a este tie prsia,,keby nebola taka zima tak iný výstrih si dám,,konečne sa mi splnil moj sen .. ano DHC hormon ,,kupuje sa v Rakusku a naordinoval mi ho Harbulak,,je na tvorbu vajičok,,v preklade ten hormon znamena hormon krasy a dodava telu mužský hormon ktorý zlepsuje vaječníky a tvorbu a kvalitu vajičok,,ved ja som mala len dve vajička po odbere a obe isli dalej,,tak to možno pomohlo 🙂 spýtaj sa na ne

siinda
5. jún 2013

@sarin tak to neviem , ale nas sa vzdy pýtali či nechceme ist spolu,,tak držím palce 🙂

liveka
5. jún 2013

@luanna na koľký pokus sa ti podarilo ostať tehu?? mne to asi nik neuverí ale ja na 1 KET.. stimulku som mala vo februári ale mala som hyperstimulák tak sa embryjká mrazili a v máji som mala 2 vložené.. ty máš koľko??

sarin
5. jún 2013

@siinda no my asi tiez pojdeme spolu,... teda ak s tym nebudu mat problem,... len sa bojim ze za 20minut zaklopu, ze uz je objednana chajdicka pre dalsieho 😀 😀

sarin
5. jún 2013

@siinda a nevies kolko trvaju vysledky?

siinda
5. jún 2013

@sarin my sme nesli spolu,,ten moj je uplne v pohode 5 minut a už cupital preč,,že myslel na Kvetku Horvatovu s telerana,,to je jeho platonicka laska,,ale ak ti možem poradit trojdnova abstinencia a mierna stimulacia bez konca pomože 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre