Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
6. jún 2013

@maru333 ano uz mi volali, zajtra mam vklad 🙂 je to najlepsie si pichat tie injekcie sama, ked ides na IVF tam sa tusim väcsina liekov picha, tabletky davaju skor pri IUI, teraz ako idem na transfer som brala len tabletky, to je taka priprava na sliznicu

siinda
6. jún 2013

@abubka a kolko mas zmrzliniek? tak si za ten mesiac dopraj vsetko co si nebudes moct dopriat ked budes tehu🙂)

maru333
6. jún 2013

@gelinka75 asi si omylom likekovala ja nemam fotoblog. este by som sa ta spytala, ci sa pribera od vsetkych tych hormonov a injekcii. chcela by si dvojicky? ja sa toho trosku obavam, bola by som na to sama.ale ked bude tak bude 😕zevraj je na to dost velka sanca

gelinka75
6. jún 2013

@maru333 ved sa da ist na tvoje meno a mas fotoblog 😀 😝 tak vies ako to je, prisli sme o dvojky a rada by som ich spat 😝 ale samozrejme budem stastna aj ked jedno malinke sa podari, nic viac si nezelam..zatial mame planovane 2 na tranfer, niekto vyslovene chce len 1, ked vie, zeby nezvladol, ci uz maju deticky, alebo ine okolnosti, ale stava sa ze aj ked daju jedno tak sa mozu podelit na dve, co bol asi aj moj pripad, lebo moje vyzerali byt jednovajecne..boli spolu v jednom vaku 🙂

vodnari
6. jún 2013

@mauerka
@siinda doktorka mi volala a zajtra sa mám zastaviť pre výsledky a mám sa objednať na hematologiu,že zajtra mi všetko vysvetlí. Pýtala som sa či mi aspoň môže povedať či je to vážne a povedala že nieje to vážne,ale ani v poriadku že chce aby sa nato pozreli na hematologii a prípadne nasadili tabletky,ale že vážne to nieje že mi to zajtra všetko vysvetlí. Tak som zvedavá. ☹

mauerka
6. jún 2013

@vodnari hmmmm, tak napatie pokracuje 🙂

vodnari
6. jún 2013

@mauerka tak to áno...som zvedavá čo mi to vlastne je...a ty sa ako cítiš?

2lil
6. jún 2013

@gelinka75 ..držím palce !!! nech je zajtra ten správny deň pre vás... !!!

alzbetapipi
6. jún 2013

@siinda určite zospodu, babatecko je este malinke a cez brusko by nebolo vidno..
A veľmi držím prstíky všetkým vám dievčatá!

nellyel
6. jún 2013

Ahojte, tie čo ste mali embrya v embryoscope, kedy ste nahlasovali,ze mate o to zaujem?

blavabla
6. jún 2013

@vodnari ahojky.uz dlhsie vas tu sledujem babulky..a chcem poradit aj mne volala doc.a strasne ma vystrasila.ze musim istna hematologiu pred dalsim ket..a zistili mi "lepive dosticky" ..krvicka bola pozitivna hned po 1.IHF.ale bohuzial len 3 tyzdne..tato diagnoza s tym mohla suvisiet...nasadila mi aspyrin...hlavne sa neboj...max si budes musiet stipkat do bruska inekcie....len som ta chcela trosku ukludnit...ak mas zaujem dam ti kontakt na velmi dobru hemat..hemo medika.centrum hemostazy a trombozy v ba...
@vodnari

livia211
6. jún 2013

@martinkahc Ahoj, mne kurat pred mesiacom robili laparku. ja som mala rany zalepene tak 2dni a potom uy len pod sprchou 🙂 a nezabudni na repikovy caj, pomaha to velmi pri zahojeni rán

maru333
6. jún 2013

@gelinka75 nevyznam sa este na tejto stranke, chapem ta ale nemam tam fotky. aj kamoska bola presne takto, ze najskor mi tvrdila , ma jednovajecne potom ze nie. ja asi poprosim o jedno, lebo nemam pri sebe ani mamu ani svokru, fakt nikoho, kto by aspon trochu pomohol. ked sa nebude darit s jednym tak nebudem rozmyslat ci si mam dat viac, ale ked uz clovek ma na vyber. drzim ti palce na zajtra, potom sa ozvi ako bolo, vela stastia 🙂

gelinka75
6. jún 2013

@2lil dakujem moja 🙂

gelinka75
6. jún 2013

@vodnari to iste povedali mne a prisla som na hematologiu a tam sa dr tvarila akoby som tam bola zbytocne, ale zatial cakam na dalsie vysledky

gelinka75
6. jún 2013

@maru333 ano ked mate taku situaciu tak je lepsie jedno 🙂 a dakujem

gelinka75
6. jún 2013

@blavabla aj ja som tam bola, GF odporuca tuto hematologiu, tak asi vedia co robia @vodnari

2lil
6. jún 2013

@nellyel ja pri OPU ... nevedeli sme sa rozhodnúť tak som to nechala na náhodu....buď bude voľný alebo nie .. a bol voľný ...

gelinka75
6. jún 2013

@nellyel mna sa nato pytali hned pri prvom sone, ked som stimulovala, uz na OPU moze byt neskoro, mozu to mat obsadene

erdeitunder
6. jún 2013

@nellyel ked bol odber vajicok, a embriologicka ponukla tuto moznost.

blavabla
6. jún 2013

@gelinka75 asi ano...drzim moc palceky zajtra...ja som bola v pondelokna ket...

gelinka75
6. jún 2013

@blavabla diky, napodobne, a ako sa citis?

blavabla
6. jún 2013

Celkom v pohodke..akurat som trocha prechladla na krize..po zakroku ma nechali asi hodinu na koze..tak ze nic moc...ale dufam a pevne verim ,ze na posledy...

vodnari
7. jún 2013

@blavabla Jéj si veľmi zlatá,ale ja som z Trnavy a tu si niekoho nájdem....v Trnave niekoho nepoznáš 😉 a prosím ťa už máš všetko v poriadku? Som zvedavá čo to vlastne mám. A ako to bude dlho trvať. V auguste by som mala ísť na KET ale musím si dať do vtedy do poriadku krv.

vodnari
7. jún 2013

@gelinka75 a kedy budeš mať výsledky? Ja ti teda poviem hotové psycho.... taká som vystresovaná zo všetkého. ☹

martinkahc
7. jún 2013

@livia211 Dakujem za odpoved, ale ja som bola uz tiez asi pred mesiacom na laparke 🙂 uz som zahojena a mam za sebou uz aj prve IUI a cakame na vysledok 🙂

majkulik
7. jún 2013

@maru333 no u nas ani niet o com hovorit. je zlaty - siel na tu operaciu, akekolvek vitaminy mu dam, zje ich, prestal uplne pi t alkohol (ako nie ze by pil vela pred tym, ale obmedzil to uplne). a rodina je rodina, takze tiez to plne chapem. mame nechcem pridavat, na ma dost svojich prolemov. vysetrenia? nuz mne zaciatkom roka vyrovnavali hladinu hormonov, lebo som to mala dake posunute a teraz po konzultaciach bol spg priamo v centre a ja som mala ist 3-5 DC na dalsie hormonalne testy. a cakam na vysledky. taky daky dalsi logicky krok bude zistenie priechodnosti predpokladam ak hormony budu v poriadku. . .
a vy ste ako na tom?

sarin
7. jún 2013

@siinda
@majkulik ahojte baby, tak mameto za sebou. Dakujem za pomoc..

blavabla
7. jún 2013

@vodnari v Trnave bohuzial nie..liecik mam na riedenie krvy..berem ho cca mesiac,malo by to byt vsetko o.k,ale vies clovek nikdy nevie..mam sa na hemat.hlasit hned ked otehotniem....a to budem vediet za par dni.som 5 den po ket...a do augusta to urcite stihnes moja neboj...

vodnari
7. jún 2013

@blavabla jééééééj držím palčeky....daj potom vedieť.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre