Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

gelinka75
11. okt 2012

@rojica ku komu chodis? ak ti odporucili IUI ver, ze to je len dobre, lebo mate sancu aj takto otehotniet, keby to tak nebolo poslu vas rovno na IVF

rojica
11. okt 2012

@2lil už som si to prečítala v papieroch a ja krava by som ho bola aj teraz začala 😉 brať.....bože dík, ze si ma informovala.....😀

maruskaaa
11. okt 2012

@gelinka75 ahoj...tato vasa maruska ms az 4 acka za menom......@maruskaaaa

gelinka75
11. okt 2012

@maruskaaa dik, zas som sa sekla? prepaaaaaaac

gelinka75
11. okt 2012

@maruskaaaa vidi vyssie

rojica
11. okt 2012

@gelinka75 chodíme k Behunovej....a prvé čo bolo tak na nás vybehla s tým, ze je veľmi mala šanca na IUI....však my sme aj chceli IVF, ale že pri darcovskych spermiach sa najprv skúša IUI....No čo už vyskúšame všetko. Dufam, ze to dopadne dobre....

maruskaaaa
11. okt 2012

@gelinka75 no veď ja som si to už zažila 2x, 1 moja diplomka, 1 bakalarka jurova a teraz diplomka, ale čo už, nejako to dáme. A vidím, že si ma zase vymenila za inú marušku. To je nevďak, ktorý vládne svetom 😀 😀 😀 😀

maruskaaaa
11. okt 2012

@gelinka75 ty si ma zase vymenila za inú??????????????, No pekne 🙂

boobaa
11. okt 2012

@rojica je strašne smutné že ti rovno povedala že je pri IUI veľmi malá šanca, poznám veľa báb ktorým IUI vyšlo na prvý krát! ak sú zdravé mužské spermie ja v tom nevidím žiaden problém, potom je to už iba o šťastí. horšie je to ked je spermiogram horší ... ale ked ide o darcovské, tak by mali byť tip top.

gelinka75
11. okt 2012

@maruskaaaa prepaaaaaacc, v praci mi nejde klikat na odpovedz a musim to tu vypisovat :p

2lil
11. okt 2012

@rojica jaaaj moja smejem sa teraz 🙂 ... viem ako sa cítiš ja som toto mala v pondelok...však som ti aj písala že som vyšla von sadla do auta a manželovi začala plakať že ja si nič nepamätám čo mi povedal a že netuším čo mám robiť ... ja si neviem zapamätať ani aká tabletka sa dáva na bolesť zuba a nie toto čo tam na mňa vyvalil... sestričke to bolo asi hneď jasné že som mimo sa tak milo na mňa usmievala 🙂 a len povedala nebojte sa doma si to pekne prečítajte a budete vedieť 🙂.... držím palceeeeee ...

rojica
11. okt 2012

@boobaa ja nemusim ísť na kontrolu do GF mne doktorka povedala, že aby som išla k svojmu gynkosovi on ma pozrie a následne si budú volať, že aké sú výsledky, tak my asi on povie, že kedy si mám pichnúť ten pregnyl?.....a aké čipky maš na mysli?

maruskaaaa
11. okt 2012

@gelinka75 že si to ty, máš odpustené 😀 😀 😀 😀

rojica
11. okt 2012

@boobaa tak to veru aj bolo smutné moja, keď s takým hneď na začiatku vybehne.....☹...už potom som ani riadne nevnimala, ze co my hovorí a teraz mám problém čo a kedy mám vlastne užiť.....:'(:'(...

pgaba
11. okt 2012

@krakulka ahoj ja som bola na odbere vajicok 7.10.preco?

boobaa
11. okt 2012

@rojica uf teraz neviem ako sa volajú tie čipky. ja som pre IUI dostala 1 tabletku diazepamu a 1 čipok (proti bolesti), diazepam sa dáva 2 hodiny pred zákrokom a čipok 1 hodinu (snad som to nepoplietla) to máš preto takto asi že nie si z BA 😖 Ale nerozumien teda ako v Gyn-Five budú vedieť že je ten správny čas na IUI?? to im tvoj lekár zavolá a dá im vedieť že majú pripraviť spermie??

rojica
11. okt 2012

@boobaa áno presne tak môj gynkos má s GF zmluvu a spolupracuju spolu veď on ma aj poslal k dr. Behunovej aj ona povedala, že to budem mať bližšie a že oni sa budú následne kontaktovať ako to prebieha....

rojica
11. okt 2012

@maruskaaaa veď bodaj by si mala pravdu, ale dosť ma to zarazilo naozaj aj keď ako vravis nemusí to byť pravda....a preto nebudem vesat hlavu....bude ako nebolo.....😀

boobaa
11. okt 2012

@rojica aha, tak potom fajn, takže oni si dajú ,,echo,, 😀 a ty len prídeš a odíš a budeš tehuuu. supeeer 🙂 budem ti moc držať palčeky. po zákroku odpočívaj aspon 2 dni

rojica
11. okt 2012

@boobaa moja ďakujem za radu ale to je ešte ďaleko.....🙂....

2lil
11. okt 2012

@rojica ale IUI ti budú robiť v GF nie? ... len kontrola folikúl bude u tvojho dr že?

rojica
11. okt 2012

@2lil jasné moja na IUI už pojdem do centra, tak sa v pondelok neuvidíme......škoda.....☹

2lil
11. okt 2012

@rojica tak sa uvidíme pri IUI 🙂 ... a ten čípok a diazepam čo spomínala @boobaa ti dajú až v den IUI aspoň tak mi to opísala moja dr...

rojica
11. okt 2012

@2lil je to možné, lebo mne o tom nič nespominala dr.....

pancuska
11. okt 2012

@dagmar25 ahojky....nehnevaj sa ze ti pisem az teraz ale nemala som cas na net....pytala si sa na schvalenie z poistovne,takze ja som po 4 tyzdnoch volala do poistovne a o dalsi tyzden a pol mi volali z centra ze tam mam ziadost ale myslim ze ty tak dlho cakat nebudes lebo uz nie su prazdniny!! alebo uz mas schvalenu? 😉

pancuska
11. okt 2012

@maruskaaaa ahoooooj ,jeeeej ako si si zapamatala !!!! 🙂 no vcera diph.prvy krat akoze cakala som horsie,stipalo to ale to sa na tocenie ihli v pichnuti do zily nechyta!! vcera mi to pichala zdrav.sestra a dneska pod jej dozorom bude pichat moj pan manzel 😉

pancuska
11. okt 2012

@chrustik10 dakujem za radu!! no dneska ide skusat pichat moj manzel pod dozorom tej zdrav.sestricky tak toho sa bojim viac,ale inak sa to dalo vydrzat akoze stipe to ale vydrziiiiiimeeeee 😉 ty ale ja uz som dneska mala take divne pocity ako keby mi mala prist mrcha.....

maruskaaaa
11. okt 2012

@rojica nevesaj hlavu, nič nie je stratené 🙂

maruskaaaa
11. okt 2012

@boobaa tie čípky sa volajú spasmopan

maruskaaaa
11. okt 2012

@pancuska hlavne, nech ti to pichajú pomaličky, lebo ak rýchlo, tak to štípe jak fras. Pekne pomaly 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre