Pipiny z Gyn - Fiv

katarinka77
28. mar 2009

Dievčatká, dovoľujem si otvoriť novú časť našej témy s rovnakým názvom a zároveň vás do nej pozvať 😉 .
Prajem príjemné diskutovanie a hlavne úspešné snažilkovanie 🙂 !

silvuska47
6. apr 2012

vštkým krasne Velkonočné sviatky

ivka3901
6. apr 2012

@st2 ahoj no som trošku zmätená,lebo už včera ako som išla spať tak som zas nemala a teraz mám iba takú ružové,ked idem na wc.neviem či si mám dneska pichnúť prvú inekciu alebo mám zas počkať podľa teba?

ivka3901
6. apr 2012

@simonkazga ahoj já sa pamätám na 1 konzultáciu pred 4 rokmi u dr.stenovej všetko nám povedala ako to bude prebiehať tak po pol hodinovom monologu sme vyšli z ordinácie a vobec sme nevedeli ako sa voláme a čo máme skor vybaviť,začiatky boli ťažké,ale zvládnete to já idem momentálne už na 4 pokus s manželom sme sa tiež snažili asi rok a pol a potom sme išli do GF ak sa chceš opýtať hocičo tak pýtaj nato sme tu já mám momentálne iný problém s menzesom

st2
6. apr 2012

@ivka3901 no podla mna az ked sa fakt rozbehne az vtedy bude prvy den, mozes to mat iba ako spinenie, napr ja to mavam bezne pred mrchou a cakam cakam az sa naozaj spusti

vvia
6. apr 2012

@ivka3901 ked mas cerstvu krv tak dnes ked len spinis tak zajtra. ja som riesila presne to iste

ivka3901
6. apr 2012

@st2
@vvia díky baby za info no práve mala som len včera takú tmavú krv a asi to bolo len špinenie a teraz momentálne zas nemám tak asi sa mi už dúfam čoskoro rozbehne mrška čo myslíte?

st2
6. apr 2012

@ivka3901 urcite sa rozbehne, uz je predodvermi uz len fak vyckat na ten spravny moment, ak aj nepride dnes nebud nervozna z toho ona pride urcite

ivka3901
6. apr 2012

@st2 díky aj brucho ma tak bolí ako na krámy aj hlavu mi ide roztrnúť od bolesti tak dneska si ešte nepichnem počkám ok?

st2
6. apr 2012

@ivka3901 jasne pockaj
a ty pichas od 1dc?

maruskaaaa
6. apr 2012

@gelinka75 ahoj, menzes som dostala 4.4. večer, dr. mi tiež povedala, že to môže byť max.2-5 dní a naskorší odber robia až utorok 10.4 (čo vychádza až na 7DC), tak mi dr. vravela, že musím prísť bohužial až o mesiac. Inač manžel keď chodil k urologovi, tak mu tiež robil hormonálny profil

maruskaaaa
6. apr 2012

@fles ďakujem za info. A koľko platí to predoperačné vyšetrenie? U notára sa vybavujú aké doklady? 🙂

ivka3901
6. apr 2012

@st2 nie práveže od 2 DC tak som myslela,že včera ked som mala špinenie tak sa mrška už začala,ale nejak štrajkuje do r...jáj fakt som už najedovaná inak akurát som išla na WC a našla som si takú červenú krvičku síce málo,ale ako keby sa mi rozbiehali podľa teba mám si teda o 17 00 hod dať pichnúť alebo nie,lebo zakaždým sme pichali o piatej poobede u susedy zdravotnej sestričky

ivka3901
6. apr 2012

@maruskaaaa to predoperačné nemože byť staršie ako 3 týždne a u notára sa platí 1 euro aspom u nás v dedine na matrike

st2
6. apr 2012

@ivka3901 no pockaj ale ked pichas az od 2dc a teraz sa ti rozbieha tak dnes si este len 1dc, ten vcerajsi nepocitaj, cize ked sa fakt rozbehne tak zacnes az od zajtra pichat

maruskaaaa
6. apr 2012

@simonkazga Ahoj. Dr. Behúňová je skvelá, všetko Ti pekne vysvetlí. Keď sme boli u nej na 1.konzultácii zobrala mi stery, urobila sono, poslala na všetrenie na cytologiu a potom Ťa pošle na odber krvi (hormonálny profil a iné vyšetrenia). 🙂

maruskaaaa
6. apr 2012

@ivka3901 a čo sa vybavuje u toho notára? 🙂

ivka3901
6. apr 2012

@st2 ahá vidíš takto som nad tým neuvažovala takže včera bolo asi také špinenie a dneska sa mi teda už konečne rozbieha dakujem ti za radu ešteže sa mám s kým poradiť 🙂 a ty sa ako cítiš moja?máš 2 drobčekov v brušku a nech ti tam pekne rastú 😉

ivka3901
6. apr 2012

@maruskaaaa to je taký papier čo ti mali dať v centre a tam ti matrikárka overí podpis a to je vlastne taká formalita ani já vobec nechápem podstatu tohto formuláru ☹

st2
6. apr 2012

@ivka3901 ale fakt az ked sa naozaj rozbehne az vtedy pocitaj prvy den, jo 😉

no a ja mam veru drobcov v brusku a na nejake priznaky je asi skoro ked som len 2 den od ET po PK, ale trapi ma zacpa 😠 bolia ma prsia ale tie ma bolia uz od stimulky, a bolia ma krize ale nie v kuse, a dneska neviem preco ma par krat nadrapilo ako zaha a pomohli mi na to kysle uhorky 😝

ivka3901
6. apr 2012

@st2 ahá inak fakt je skoro,ale ten pocit je neopísateľný myslím na teba a ked sa ti to podarí tak mňa to len povzbudí a poteší,že to možno aj mne vyjde aj ked moc neverím som taká pesimistka inak tie príznaky som mala aj ja 🙂 vydržíme ved sme silné baby 😉

maruskaaaa
6. apr 2012

@st2 podľa mňa si určite tehotná 🙂 pálenie záhy sa v tehotenstve zvyšuje, keď si ju nemala predtým pravidelne, tak si myslím, že by si mohla byť tehotná. Držím palčeky a teším sa s tebou.

maruskaaaa
6. apr 2012

@ivka3901 Asi mi ho ešte len dajú pri ďalšom stretnutí, lebo čakám len na odber krvi ale až o mesiac, lebo teraz to cez sviatky nevyšlo. Len tak dopredu zisťujem, čo ma čaká 🙂

st2
6. apr 2012

@maruskaaaa no hej len na príznaky je fakt ešte skoro, asi mi len daco nesadlo

@ivka3901 jasne že ťa budem podporovať a musíš verit že to vyjde ved predsa pozitívne myslenie je polovica úspechu 🙂

maruskaaaa
6. apr 2012

@st2 neboj, určite to dobre dopadne 🙂

st2
6. apr 2012

@maruskaaaa o tyzden budem mudrejsia 😵

ivka3901
6. apr 2012

@maruskaaaa ahá to je dobré potom budeš vedieť čo ťa čaká a nebudeš prekvapená 🙂

maruskaaaa
6. apr 2012

@ivka3901 inak táto stránka je super, že sa môžme podeliť so svojimi skúsenosťami. Verím, že sa nám to všetkým podarí 🙂

maruskaaaa
6. apr 2012

@st2 ten týždeň zbehne ani nebudeš vedieť ako 🙂

vvia
6. apr 2012

@st2 spravne kd bude dnes cerstva krv tak je den prvy a pichas zajtra ale ak budes mat kramy az v noci alebo neskoro vecer prvy den je zajtra

st2
6. apr 2012

@maruskaaaa ved aj tak uz testujem od prvého dňa 😀 😀 😀 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre